2018 Magnum Porsche çekiliş kampanyası

2018 Magnum Porsche çekiliş kampanyası

Türkiye’de çekiliş kampanyası denince akla ilk gelen tabi ki Magnum Porsche çekilişidir. Dünyanın en fazla takip edilen ve katılım sağlanan çekiliş kampanyalarından biri olan Magnum Porsche çekilişi 2018 çekiliş kampanyası ile de kırıp geçirecek gibi. Araba kazandıran çekilişler başlığı altında da sunduğumuz Magnum çekilişi ile şimdiden çekiliş kampanyasına katılım için internet kullanıcılarının 2018 model Porsche Cayman Magnum Edition araba çekilişinden bu otomobillerden birini kazanabilmek için arayışlar başladı ve Magnum dondurma yiyerek siz de 2 adet 2018 model Posche’den birini almak için hemen çekilişe katılın.

2018 Porsche çekilişinde hangi Magnum ürünlerinden çekiliş şifresi çıkıyor?

2 Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkınız vardır ürünlerinden çıkan şifrelerle 2 katılım sağlayabilirsiniz.

1 Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinden de tek çekiliş şifresi çıkıyor.

Çekiliş kampanyasını hangi firma yapıyor?

Unilever Endüstri ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever)

Hangi tarihler arasında çekilişe katılabilirim?

01.04.2018 (saat:00.01) – 30.09.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında

Magnum 2018 çekilişinde hangi marka ve model otomobili verecek?

Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model Otomobil

Magnum 2018 Porsche çekilişinde verilen otomobilin ücreti ne kadar?

Çekilişte verilecek ürünün piyasa değeri:130.084,00 Euro (650.000 TL)

Porsche 2018 çekilişine katılmak için

Ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, isim, soyad ve adres bilgileri ile beraber kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa ileti servis numarasına kısa ileti ile gönderenler veya www.magnum.com.tr (fiyatsız) internet sitesindeki, Magnum iPhone veyahut Magnum Android uygulamasındaki alakalı alana gsm no, isim, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Gönderilen kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

Kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden rastgele biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin kanıtı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir.

Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur) Vodafone için KATMA DEĞER VERGİSİ ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KATMA DEĞER VERGİSİ ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak katılımcıya fiyatlandırılır. Operatörlerin katılım mesajı birim ücretlerinde farklık hakkı gizlidir. İnternet sitesi, Magnum iPhone ve Magnum Android uygulamaları üzerinden yapılan katılımlar ücretsiz olarak sağlanabilecek, internete irtibat fiyatı katılımcıya aittir.

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Arzucan Bulgur dedi ki:

    Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. Cenap Paşolar dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  3. Coşkun Baran dedi ki:

    Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Yorum Yaz