15 Haziran 2018 BİM aktüel ürünler

Bim fırsatlarında 15 Haziran 2018 cuma günü kampanyalı ürünler kataloğunda birbirinden cazip ve uygun fiyatlı ürünlerin İstanbul bim şubeleri başta olmak üzere Türkiye’deki 4000’den fazla şubede aynı anda satışa sunulacak. Bim marketleri tarafından Star TV’nin satın alınacağı yönünde görüşmelerin devam ettiği, Ferit Şahenk’in sahibi olduğu Türkiye’nin ilk özel televizyonu Star TV’nin satın alınması için Bim mağazalarının ne kadar ödeme yapacağı henüz kesinleşmese de değerinin çok altında bir fiyatla satın alınabileceği düşünülüyor. Banka kredisi ile bim marketleri yöneticileri tarafından alınması beklenen televizyonun kredisini de devlet bankalarının bulmaya çalıştığı iddia ediliyor. Seçim öncesi böyle bir satışın söz konusu olup olmayacağı hala kesinlik kazanmazken, Bim marketlerinin sahibi Latif Topbaş’ın hükumete yakınlığı ile televizyonu satın almasının arasında bir ilişkinin olup olmadığı merak konusu.

Bim mağazalarında 15 Haziran 2018 cuma günü aktüel ürün kataloglarında hangi ürünlerin olacağı, tüm marketlere gelecek olan ürünlerde ne kadar indirim olacağı şimdiden merak edilmeye başlansa da kataloglar yayınlanmadığından kampanyamerkez.com olarak broşürleri size sunamıyoruz. 15 Haziran Bim kataloğu bim resmi sitesi bim.com.tr’den önce mağazalara geliyor. sitemiz çalışanlarının herkesten önce ulaştığı güncel bim kataloglarını aynı saatler içinde sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Bim aktüel bu yaz da kampanyalarla çok konuşulacak.

Bim’e 15 Haziran cuma günü hangi ürünler gelsin?

Türkiye’nin en eski ve kapsamlı kampanya sitesi kampanyamerkez.com aktüel ürünler konusunda da diğer sitelerden birkaç tık önde. Herkesten önce sizlere sunacağımız bim taranmış kataloglarının görüntü kalitesinin düşük olmasından dolayı, bim internet sitesi güncel indirimli ürünlerinin sayfaya eklenmesi ile biz de kaliteli broşürleri kampanyamerkez’de paylaşıyoruz. Henüz kataloğun belli olmamasına üzülmeyin. Konuyu günler öncesinden açmamızın nedeni sizlerin ihtiyaçlarınızın ve isteklerinizin bim market yetkililerine ulaşmasını sağlayarak 15 Haziran 2018 cuma günü gelecek ürünler içinde sizlerin belirlediği ürünlerin de olmasını sağlamak. Bim çocuk ürünler, bim yazlık kıyafetler, bim indirimli mutfak elektronik ürünleri, bim bilgisayar ya da laptoplar ile ucuz bim aktüel ürünlerini siz belirleyin.

Bim 12 Haziran 2018 Salı fırsat ürünleri

Bim 15 Haziran 2018 Salı fırsat ürünleri

Güncellenecek

3 yorum

  1. İnternet ağı genişleticisi gelsin lütfen

  2. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  3. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir