Bim 12 Haziran 2018 Salı fırsat ürünleri

12 Haziran Bim aktüel 2018 yılın altıncı ayında da indirimli ürünlerle gündem belirlemeye, aktüel ürün kampanyası gerçekleştiren firmalar içinde yine çok konuşulmaya devam ediyor. Bim yaz aylarının da etkisiyle yaz kampanyası içinde olan ürünleri getiriyor. Bim bisiklet kampanyası ile ucuz bisiklet arayanlara geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da ucuz ve kaliteli bisiklet getirmesi bekleniyor. Buz dolaplarında başlayan beyaz eşya bim kampanyası ile de bu yaz kimse buz dolapsız kalmayacak. Bim salı indirimleri kapsamında daha çok yaz aylarında ihtiyaç duyacağınız ürünler gelecek. Yine en fazla talep gören ürünlerden olan akıllı telefonlarda da Mayıs aynın son haftası gelen ürünler içinde Samsung marka telefon getirilmiş ama geldiği gün tükenen telefon için müşteriler yönetimi topa tutmuştu. Yine bu hafta Samsung bilgisayar ya da Samsung tablet gelebilir. Çok fazla şikayet mesajının yazıldığı bim yetkililerinin taleplere göre fırsat ürünü kataloğu belirlediğini bildiğimizden bu hafta Salı ürünlerinde çok fazla bir beklenti oluşturan akıllı cep telefonu yine gelebilir. Siz de 12 Haziran Salı günü tüm bim şubelerinde ucuz ve indirimli ürünler içinde olmasını istediğiniz ürünlerle ilgili görüşlerinizi bize yazabilirsiniz.

Bim aktüel fırsatlarında cuma indirimleri kadar olmasa da Salı indirimli ürünleri de artık çok fazla takip edilmeye başlandı. Öyle ki Salı ürünleri sayfalarımızın yüz binlerce defa incelendiğini görmekteyiz.  Bim kampanyaları artık sadece salı ve cuma günleri değil, haftanın en az 3-4 gününde de olsun talepleri dikkat çekerken, bim yetkililerinin kampanya gününü artırmak yerine aktüel ürün katalog sayısını 10’a çıkarmak ve indirimli ürün sayısını artırma yönünde bir çalışmasının olduğu söyleniyor. Böyle bir değişikliğe gidilmesinin nedeninin de A101  marketlerindeki hızlı yükseliş olduğu ifade ediliyor.

Bim market de artık birçok sayfadan oluşan kataloglar yayınlayabilecek. Siz de kampanyamerkez.com’a girerek ürünleri detaylı inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Bim aktüel kampanyaları 12 Haziran 2018 salı günü tüm bim mağazalarında eş zamanlı olarak satışa sunulacak. Ayrıca Bim’de çok fazla talep gören ürünlerden bazılarının da mutfak ürünleri, gıda ürünleri ve basit ev aletleri olduğu görülüyor. elektronik mutfak aletlerinin de son yıllarda çok fazla talep gördüğünü söyleyelim.

Bim 12 Haziran 2018 Salı fırsat ürünleri

1 Yorum

  1. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir