Lays Cips 10 iPhone X Çekilişi

Lays Cips 10 iPhone X Çekilişi

Telefon çekiliş kampanyalarından dikkat çeken iPhone X çekilişi ile şansınızı bir kez daha deneyebilirsiniz. 1 Haziran 2018 tarihi ile 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında devam edecek olan Lays iPhone X çekilişinin 10 Eylül 2018 tarihinde yapılması bekleniyor. En pahalı telefonlardan biri olan Iphone marka telefonların en son çıkan modeli de iPhone X olarak biliniyor. Lays çekiliş kampanyası Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. tarafından Mucize Tanıtım firmasına yaptırılıyor. Akıllı telefon veren çekiliş kampanyalarının en dikkat çekenleri de bu firma aracılığı ile yapılıyor. Lays Cips akıllı telefon çekilişine katılmak için öncelikle www.lays.com.tr adresine girerek Lays ürünlerinden birini seçin ve böylece kazanma umudunuzu artırın.

Lays çekilişine internet sitesi üzerinden katılım ücretsiz olup yapmanız gereken sadece açılan forma adınızı soyadınızı ve adres bilgileriniz ile cep telefon bilgilerinizi girerek ekranda yer alan 2 farklı Lays Cips ürünlerinden birini seçenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Lays telefon çekilişinde ne verilecek?
31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek olan çekiliş kampanyasının sonucunda her biri 6.099 TL değerinde 10 adet iPhone X verilecek. Bu telefonları alanların 289 TL olan vergisini de ödemesi gerekiyor.

Hediye olarak verilecek ürünün tam adı ve özellikleri:
IPHONE X 64 GB SPACE GRAY Akıllı CEP TELEFONU

Çekiliş ne zaman ve nerede yapılacak?
Lays Cips 10 iPhone X Çekilişi 10.09.2018 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazananlar ne zaman ve nerede açıklanacak?
12 Eylül 2018 tarihli Güneş gazetesinde ve aynı günkü kampanyamerkez.com haberinde duyurulacaktır. 27.09.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 12.10.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Katılımda bulunanlar neye dikkat etmeli?
Katılımlarda Ad-Soyad bilgilerini bazı katılımcıların eksik yazdığı belirlenmiştir. Bu durumda ad ve soyadın herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Mehtap Pehlivanoğlu dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

 2. Cankız Bulgan dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 3. Gürkan Şendağ dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 4. Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz