ATV motor ve Arçelik Çeyiz Seti Çekilişi

ATV motor ve Arçelik Çeyiz Seti Çekilişi

İpeksaray Avm tarafından başlatılan çekiliş kampanyası ile siz de hem çeyizinizi dizin hem de alışverişin tadına varın. Arçelik Çeyiz Seti çekiliş kampanyasında 1 Kişiye Arçelik Çeyiz Seti, 1 kişiye Küba marka Kuba MC 220 ATV motor, 2 kişiye de Kişiye Kuba Scooter Nirvana hediye edilecek. İpeksaray çekilişine katılımlar 1 Haziran 2018 tarihinde başladı. Bu kampanyanın son katılım tarihi olarak da 2 Eylül 2018 tarihi belirlendi. Bu tarihler arasında siz de İpeksaray Avm’ye gelerek aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak 1 çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Her 50 TL ve katları alışverişte çekiliş hakkınız da artacaktır. Örneğin İpeksaray Alışveriş Merkezi’nde 100 TL’lik alışverişinizde 2 çekiliş hakkı elde ediyorsunuz. Çekilişe katılım için müşterilerin alışveriş yaptıklarına dair faturaları ibraz etmek zorundadırlar. Katılım sağlayan müşterilere çekilişe katılım numarasının yanında, ad ve soyad bilgisi ile aktif cep telefonu numarası ve adres bilgileri yer alacaktır. Bunun yanında fatura da çekilişi kazananlardan istenecektir. Eğer çekilişi kazanıp da faturayı ibraz edemeyenler olursa haklarını kaybedeceklerdi.

İpeksaray Avm Arçelik Çeyiz seti ve Küba ATV motor ve Kuba Scooter Nirvana çekilişi ne zaman yapılacak?

Türkiye’nin en fazla katılım sağlaması beklenen çekiliş kampanyası noter huzurunda 8 Eylül 2018 tarihinde halka açık olarak yapılacaktır. Kazananların isimleri asil ve yedek olarak 12.09.2018 tarihli Sabah Gazetes’inde ve kampanyamerkez.com adresinde ilan edilecektir.

İpeksaray Avm Arçelik Çeyiz Seti Çekilişi
Bu kampanya 02.09.2018 tarihinde bitecektir. Katılım için son 3 ay kaldı ve acele etmenizi tavsiye ederiz.

Çekiliş Kampanyası Ödülleri
Ödül Adı Ödül Sayısı Detay
Arçelik Çeyiz Seti 1 1 Kişiye Arçelik Çeyiz Seti
Kuba ATV 1 1 Kişiye Kuba MC 220 ATV,
Kuba Scooter 2 2 Kişiye Kuba Scooter Nirvana

Bu kampanya, İPEK MOBİLYA İMALAT İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC.A.Ş. tarafından Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.05.2018 tarih ve E.5249 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

    Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Yorum Yaz