Category Archive : Çekilişler

Cornetto 2019 Mini Cooper Çekilişi Sonuçları

Cornetto Mini Cooper çekiliş sonuçları

Algida Cornetto çekilişi 2019 yapıldı! 2019 Cornetto Mini Cooper çekiliş sonuçları açıklandı. 7 Ekim 2019 tarihinde yapılan çekilişin sonuçlarına göre asil ve yedek talihliler listesinde kimler var?

Binlerce kişi Cornetto çekiliş sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Vatandaş çekiliş sonuçlarının ne zaman yapılacağını sorguluyor. Bugün Google’de yapılan aramalarda Cornetto çekiliş sonuçları trendler arasına girdi. Cornetto çekilişi ne zaman? 2019 Cornetto Mini Cooper çekiliş sonuçları açıklanma tarihi detaylarda.

Cornetto Mini Cooper çekilişine katılım 1 Temmuz – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında tamamlanmıştı. Bu yıl çekiliş hediyesi olarak Mini Cooper verilecekti. 

Cornetto Mini Cooper çekilişi 7 Ekim 2019 günü yapıldı mı?

Evet çekiliş bugün yapıldı ancak çekilişin sonuçları 12 Ekim Cumartesi günü açıklanacak. Cumartesi günü Algida’nın resmi internet sitesinde, Hürriyet Gazetesi’nde ve WMAL.net sayfalarında talihlilerin isimlerini açıklayacağız. 

Güncelleme:

Cornetteo Mini Cooper çekiliş sonuçları:

Mini Cooper Kazanan Asil Talihliler

1 – Fatma Namlı / Ankara / Şifre: G6EK328T
2 – Atakan Uzun / Trabzon / Şifre: EMTAMG2E
3 – Erdal Kılıç / Bursa / Şifre: 7MGRA5C5

Mini Cooper Kazanan Yedek Talihliler

1 – Nermin Sancaklı / Sakarya / Şifre: E1Y5CF25
2 – Hüseyin Altun / Kocaeli / Şifre: 389CA69J
3 – Sevdanur Karataş / Bursa / Şifre: R55R4T6K

Toplam katılım Sayısı: 2.159.172

Magnum Maserati Ghibli Diesel 2019 çekiliş kampanyası

Magnum 2019 çekiliş kampanyasında iki kişiye Maserati Ghibli Diesel 275hp 2018 Model Otomobil verilecek. Magnum 2019 çekilişinde verilecek hediye otomobillerin her birinin değeri 1.244.933,00 TL’dir. Siz de indirimler ve kampanyaların öncüsü kampanyamerkez.com’un bu duyurusuna kulak verin. Magnum 2019 Maserati Ghibli Diesel kazanmak için acele edin. Çekilişe katılmak için neler gerekiyor? Magnum dondurmalardan kampanyaya dahil olanlardan alarak çubuktan çıkan şifreyi çekiliş formuna ekleyerek formu gönderiyorsunuz.

Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 14.12.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.12635 sayılı izni ile 01.04.2019(saat:00.01)-30.09.2019(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Magnum (Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Bal Badem, Dark, Cherry Cherry, Yakut ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkı; Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem, Mini Beyaz, Mini Yakut& Beyaz, Mini Salep ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı) ürünlerinden satın aldıklarında, ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.magnum.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki, Magnum iPhone ya da Magnum Android uygulamasındaki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

Gönderilen kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katı-lımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ile Turkcell, Türk Telekom Mobil, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell için 1,00 TL, Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Web sitesi, Magnum iPhone ve Magnum Android uygulamaları üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 2 kişi Maserati Ghibli Diesel 275hp 2018 Model Otomobil (piyasa değeri: 1.244.933,00 TL)ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 14.10.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 19.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 03.11.2019; yedek talihliler ise, en geç 18.11.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı da zorunludur. İkramiye, çekilişle belirlenen talihlilere başvuru ve devir işlemleri tamamlandıktan sonra taahhüt edildiği şekilde verilecektir. Bu kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Narkoz İletişim Hiz. San. ve Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz.

Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Ayrıntılı bilgi için: www.magnum.com.tr veya 444 25 19. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Sıkça Sorulan Sorular:

 1. Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?
  Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyan-go İdaresi’nin 14.12.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.12635 sayılı izni ile 01.04.2019 (saat:00.01) – 30.09.2019 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenen ya-sal bir kampanyadır.
 2. Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
  Kampanya 01.04.2019 (00:01) – 30.09.2019 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda sistemimizin saati geçerli olacaktır. Katılım için gönderdiğiniz kısa mesajların ya da web sitesi üzerinden taleplerin merkeze/sisteme geç ulaşmasından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.
 3. Bu kampanyaya katılmak için hangi ürünlerden satın almalıyım?
  Kampanyaya katılmak için promosyonlu Magnum (Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Bal Badem, Dark, Cherry Cherry, Yakut ) ya da Magnum Mini (Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem, Mini Beyaz, Mini Yakut& Beyaz, Mini Salep) ürünlerinden satın almalısınız.
 4. Kampanyaya nasıl katılabilirim?
  Kampanyaya dahil Magnum ürünlerinin çubuklarının üzerinde bulunan özgün katı-lım şifresini, ad, soyad ve adresinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile göndererek, www.magnum.com.tr web sitesi ya da Magnum iPhone, Android uygulamalarında ilgili alana GSM No, Ad, Soyad, Adres ve katılım şifresi bilgilerini girerek kampanya-ya katılabilirsiniz.
 5. Kampanyaya gönderdiğim her şifre kaç çekiliş hakkı kazandırır, katılım sınırlı mıdır?
  Kampanyaya gönderilen Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Bal Badem, Dark, Cherry Cherry, Ya-kut ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkı; Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem, Mini Beyaz, Mini Yakut& Beyaz, Mini Salep ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı hakkı verile-cektir. Aynı şifre ile tekrar katılımlar kabul edilmez. Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma yoktur, kampanya süresince kampanyaya dahil yeni bir Magnum satın alarak yeni bir şifre ile birden fazla kez katılım yapabilir, birden fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

 1. Kampanyaya kısa mesaj ile hangi aboneler katılabilir?
  Bu kampanyaya Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone bütün aboneleri 2992 kısa mesaj servis numarasına bilgilerini göndererek katılabilir. Kısa mesaj ile yapılan katılımlar aboneye bağlı olduğu operatör tarafından ücretlendirilmektedir.
 2. Kampanyaya gönderdiğim kısa mesajlarda ne kadar ücret ödüyorum?
  Kampanyaya başarılı ya da hatalı tüm kısa mesaj katılımları Türk Telekom Mobil ve Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL ola-rak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Başarılı ya da hatalı katılımlara dönecek cevap mesajları Unilever Sa-nayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden katılımlar ücretsizdir, bağlantı ücreti katılımcıya aittir.
 3. Kampanyaya gönderdiğim şifrede hata alıyorum, ne yapabilirim?
  Kampanyaya gönderdiğiniz şifrenin ürün çubuğu üzerindeki şifre ile aynı olduğunu ve çubuk üzerindeki bilgileri tekrar teyit ediniz, kampanyadan daha önce kullanılmış bir şifre hatası alıyorsanız yeni bir Magnum satın alarak yeni şifreyi katılım için iste-nen bilgilerinizle gönderin. Detaylı bilgi için 444 25 19 veya 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.
 4. Kampanyaya katıldığımda bilgilerimin eksik olduğu hatasını alıyorum, ne yapabilirim?
  Kampanyaya kısa mesaj ile katılımda sırası ile ŞİFRE AD SOYAD ADRES bilgileri-nizi eksiksiz göndermelisiniz, web sitesi ya da Magnum iPhone ya da Android uygu-laması üzerinden katılıyorsanız ŞİFRE TELEFON AD SOYAD ADRES İL bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Lütfen bilgilerinizin doğru sıralamada ve eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz. Detaylı bilgi için 444 25 19 veya 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.
 5. Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?
  Çekilişle belirlenecek 2 kişi Maserati Ghibli Diesel 275hp 2018 Model Otomobil (piyasa değeri: 1.244.933,00 TL) kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 6. Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?
  Çekiliş, 14.10.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4 – A Beyoğlu/İstanbul adresinde, noter huzu-runda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 7. Kazanan talihliler nereden duyurulacak?
  Kazanan talihliler 19.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskı-sında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapıla-caktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumlu tutulamaz.
 8. Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı?
  Asil talihliler, başvuru için en geç 03.11.2019; yedek talihliler ise, en geç 18.11.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubuk-ları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’a başvurmaları başvur-maları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar sunmazlarsa ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye, çekilişle belirlenen talihlilere başvuru ve devir işlemleri tamamlandıktan sonra taahhüt edildiği şekilde verilecektir.
 9. Kampanyaya gönderdiğim şifreli çubuğu saklamam gerekiyor mu?
  Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün çubuğunun ibraz edilmesi isteneceğinden talihliler açıklanana kadar şifreli çubuğu okunabilir şekilde sakla-manız gerekmektedir.
 10. Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?
  Kampanya katılım adedinde sınırlandırma yoktur. Dilediğiniz kadar katılarak kazan-ma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, U2 Ta-nıtım ve Promosyon Hizm. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
 11. Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?
  Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde ve-ya mala çevrilemez.

Elektronik ileti gönderim ve alım şart ve koşulları
ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİM – ALIM VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN KOŞULLAR ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİM – ALIM koşullarını kabul ederek aşağıdaki detayları kabul ve beyan etmiş olursunuz. Katılım formu doldurularak verilen bilgilerin tamamının formu dolduran kullanıcıya ait olduğu kabul edilmektedir. Forma girilen bilgiler size ait değilse lütfen bu bölümü işaretlemeyiniz. Forma girilen bilgilerin ilgili kullanıcıya ait olmadığı kayıtlar sebebiyle meydana gelecek olan durumlardan UNILEVER sorumlu tutulamaz. Katılımcılar, katılım formunda bulunan ad, soyad, cep telefonu, e-posta adresi, şehir, adres, doğum tarihi ve cinsiyetlerini, rızaları ile kampanyaya katılımları ve elektronik haberleşme amacı ile UNILEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş. (UNILEVER)’e verdiklerini ve bu bilgilerin UNILEVER tarafından Kişisel Verilerin Korunması mevzuatına göre bu kampanya boyunca kampanya gereklerinin yerine getirilmesi amacıyla işlenmesine, sadece bu kampanyanın operasyonu amacıyla sınırlı olmak üzere iş ortaklarına transfer etmesine, kampanyanın son bulmasından sonra Unilever Veri Saklama Standardına uygun olarak UNILEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş. markalarına ait taraflarına yapılacak haber, ürün, bilgi, indirim, reklam, kampanya, promosyon, bildirim gibi ve bunlarla sınırlı kalmamak şartı ile bilgilendirme ve tanıtım amaçlı kullanılmasınına, UNILEVER ve altyapı sağlayıcıları tarafından barındırılmasını kabul ettiklerini beyan ederler.

flash-disk-cekilisi-2019

10 kişiye flash bellek çekiliş kampanyası

İyinet’te bundan böyle sürpriz çekilişlerimiz olacak. İyinet çekiliş kampanyasına katılım çok kolay. Siz de çekilişe katılarak hediye ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. İlk etapta 10 kişiye 16GB’lık 3.1 Kingston Flash Bellek veriyoruz.

Çekilişe katılım şartları:

 • Çekilişe katılmak için konuya yorum olarak katılım talebinde bulunabilirsiniz.
 • Katılım oldukça liste bu konu altında güncellenecektir.
 • 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz
 • Çekilişimiz; katılımcı sayısı 100 kişiyi bulduğunda yapılacaktır.
 • Çekiliş online olarak yapılacak ve videosu konuya eklenecektir.

10 kişiye verilecek olan ürün: Kingston DataTraveler50

flash disc cekilisi.jpg

 • Marka: Kingston DataTraveler50
 • Kapasite: 16 GB
 • Bağlantı Arayüzü: USB 3.1
 • Bağlantı Tipi: Type-A
 • Okuma Hızı: 51 MB/s – 100 MB/s
 • Yazma Hızı: 10 MB/s altı
 • Durum: Sıfır
 • Garanti Süresi : 3 Yıl
 • Garanti Geçerlilik Yeri: Türkiye
 • Kargo bize aittir

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Colins'ten yüzde 20 indirim ve çekiliş kampanyası

Colins’ten yüzde 20 indirim ve çekiliş kampanyası

Kalite denince akla ilk gelen markalardan olan Colins yüzde 20’lik bir kampanya başlattı. İndirim kampanyasının yanında bir de 39,95 TL’lik alışverişlerinizde Romanya Untold müzik festivaline gidecek 10 kişiden biri olma şansını veriyor. Çekiliş kampanyasını kaçırmayın.

Kampanya 6 Eylül – 3 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Bu kampanya Erk Pazarlama ve Giyim San. ve Tic. A.Ş. tarafından MPI’nin 04.09.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.B769 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
06.09.2018 – 03.10.2018 tarihleri arasında Türkiye genelindeki ERK Pazarlama ve Giyim San. Tic. A.Ş’ye ait Colin’s mağazaları ve colins.com.tr internet sitesinden yapılan alışveriş sonrasında kesilen fatura üzerinde her 39,95 TL ve katları tutarındaColin’s Jean Pantolon alışverişi yapanlara çekiliş hakkı verilecektir.
Çekiliş 09.10.2018 tarihinde, saat 10:00’da noter huzurunda yapılacaktır.
Yapılacak çekilişle 10 kişiye tek kişilik Untold Müzik Festivali Romanya seyahati hediye edilecektir.
Çekiliş sonuçları 14.10.2018 tarihinde Takvim Gazetesinde ve alisverisrehberi.com sitemizde yayınlanacaktır.
İkrmiye kazanan asil talihliler 29.10.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 13.11.2018 tarihine kadar kimlik, ikramiye kazanılan fatura ve iletişim bilgilerini info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gerekmektedir.

6. Yılımıza özel ücretsiz altın çekiliş kampanyası

6. Yılımıza özel ücretsiz altın çekilişine hemen katılın

Altın piyasası bu günlerde çok sıcak. Kampanyamerkez olarak her yıl yaptığımız altın çekilişine bu yıl da  başlıyoruz. İlk yılımızdan itibaren başlayarak geleneksel hale getirdiğimiz altın çekiliş kampanyamız bu sene 6. kez başlıyor. Ücretsiz çekiliş kampanyalarını sizlere duyurmayı amaç edinen sitemiz senede bir kez de altın çekilişi gerçekleştiriyor.

Altın çekilişi dışında da firmaların sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz çekiliş kampanyaları da oluyor. Son bir yılda lazer çekilişi, akıllı saat çekilişi, Samsung telefon çekilişi, peluş ayı çekilişi gibi çekilişler yaptık. Şimdi geldik altın çekilişine. İlk yıllar cumhuriyet altını ve yarım altın çekilişlerimiz olmasına rağmen son yıllarda çeyrek altın çekilişi yapmaktayız. Bu yıl da çeyrek altın çekilişi olacak.

ücretsiz altın çekilişi

 

#kampanyamerkez etiketini kullanarak altın çekiliş sayfasını Facebook ve Twitter adreslerinizde paylaştıktan  (Beğeni değil) sonra çekiliş sayfamıza isim soy isim ve mail adresinizi girerek yorum yapmak. #kampanyamerkez hashtagini kullanmayanların çekilişe katılımı geçersizdir.

Akıllı saat çekiliş kampanyası

Apple Akıllı Saat Çekilişine Katıl

Apple Watch akıllı saat çekilişi ile 10 kişiye 2.199 TL değerinde akıllı saat verilecek. Devam eden çekiliş kampanyası ile ilgili detaylar kampanyamerkez.com’da.

Apple Watch Series 3 çekiliş kampanyası için son katılım tarihi 30 Eylül 2018 olarak belirlendi. Akıllı telefon çekilişi 10 Ekim 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak ve çekiliş sonucunda kimlerin hediye kazandığı da 12 Eylül 2018 günü kampanyamerkez.com’da yayınlanacak.

Çekilişe nasıl katılacaksınız?
1-30 Eylül 2018 tarihleri arasında akıllı telefonunuzdan Apple App Store ya da Google PlayStore uygulama indirme sayfasına girerek Şeker Mobil uygulamasını indirip müşteri bilgileriniz ile gerçekleştireceğiniz her bir işlem için günlük 1 çekiliş hakkı elde edeceksiniz. aynı gün içinde yapılan tüm işlemlerden sadece 1 ak kazanırsınız. Otomatik ödeme talimatları karşılığında çekiliş hakkı verilmez.

Akıllı saat çekilişine katılmak için yapabileceğiniz bankacılık işlemleri şunlardan biri olabilir. Ödeme işlemleri; fatura, GSM tl yükleme, şans oyunu ödemesi, vergi, SGK, trafik cezası, kurum tahsilatları, kredi ödeme veya kredi kartı ödeme işlemlerini.

Şeker çekiliş sonucunda talihlilere hangi hediye veriecek?
10 kişiye Apple Watch Series 3 (42mm Uzay Grisi Alüminyum Kasa ve Gri Spor Kordon)

Çekilişte verilecek ürünün değeri ne kadar?
Hediye edilecek 1 ürünün fiyatı 2 bin 199 lira

Akıllı saat çekilişi için son katılım tarihi ne zaman?
30 Eylül 2018 günü saat 23:59’a kadar katılım sağlayabilirsiniz.

Apple Watch Series 3 Çekiliş Sonucu Ne Zaman açıklanacak?
Çekiliş 10 Ekim 2018 tarihinde noter ve katılımcılar huzurunda yapılacak olup Apple Watch Series 3 çekiliş sonucu kazananlar 12 Ekim 2018 günü kampanyamerkez.com’da da ilan edilecektir.

Anketle dolar kazan

Anket doldurup 50$ ve 100 Euro kazanın

Anket doldurarak para kazanmak için size bir fırsat sunuyoruz. İnternetten para kazanma yollarını araştıranların da yakından bildiği ve uzun süredir kazanç sağladığı anket doldurup kazanç sağlamak hem de bunu TL değil de Dolar üzerinden kazanmanız mümkün. Siz de 1000 puan toplayıp 50 dolar kazanmak istemez misiniz?

Ankete katılarak 50 Dolar kazanın

Size vereceğimiz linke tıklayarak kayıt olduktan sonra dolduracağınız anketleri doldurarak her bin puanınız karşılığında hesabınıza 50 Dolar gönderilecektir. Bugünün kuruna göre Dolar: 6,50 ve 50 dolar 325 TL yapıyor. Kısa günün kârı hiç de az değil. anket kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı hazırlanmış olduğundan, cinsiyet bölümünü özellikle doğru işaretlemeniz gerekiyor. 50 Dolar kazandıran anket için tıklayın

Anket doldurup çekilişle 100 Euro kazanın

Diğer bir para kazanma yolu çekiliş ile 100 Euro kazandıran güzel bir yöntem. Daedalus Online Topluluğu’na kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen linke tıklayarak üyeliğinizi aktifleştirin ve oturum açarak anketleri doldurun. Doldurduğunuz ve tamamladığınız her anket için size hediye kuponlar tanımlanacaktır. 15 Aralık 2018 tarihine kadar bu topluluğa katılanlar arasında çekiliş yapılacak ve çekilişle de 100 Euro verilecektir. Siz de kendinizi şanslı hissediyorsanız hemen üye olmak için tıklayın.

Napolyon anketine katılarak 100 TL kazanın

Size vereceğimiz linke tıklayarak ankete katılım için üye olun. Napolyon sitesinde anketler doldurarak para kazanıyorsunuz. Burada ne kadar anket doldurursanız o kadar kazanç sağlıyorsunuz. Her anket için size 500 puan tanımlanmakta ve her 10.000 puanınız için size 100 TL ödeme yapılmaktadır. Anketleri alalade doldurup sadece kazanç için ankete katılanlar tespit edildiğinde içeride biriken paralarınız da yanabilir. Bu yüzden odaklanmanız gereken para değil, anketteki realitenizdir. Napolyon anketine katılmak için tıklayın.

Yukarıda sizler için derlediğimiz linklerin her birinde ayrı ayrı anketler ve firmalar vardır. Buradaki e-posta adresinize belli periyotlarda anketler gelecek ve bu anketleri doldurduğunuzda hesabınıza puanlarınız eklenecektir.

Patos-Cipso-Chips ile 30 kişiye Vestel TV çekilişi

Patos-Cipso-Chips ile 30 kişiye Vestel TV çekilişi

Ücretsiz çekiliş kampanyalarından biri ile karşınızdayız. Patos cips, Cipso ve Chips paketlerinden çıkan şifre ile siz de çekiliş kampanyasına katılarak Vestel 65 inç Televizyon kazanın. Vestel çekiliş kampanyalarından biri olan 30 kişiye TV çekilişi için hemen başvuru yapın, siz de ücretsiz bir şekilde Vestel televizyon sahibi olun.

1 Mayıs 2018 tarihinde başlayan çekiliş kampanyasına katılımlar hala devam ediyor. Son katılım tarihi 25 Ekim 2018 olarak belirlendi. Çekilişe katılabilmeniz için promosyonlu Patos, Cipso ve Chips Master ürünlerinin Süper boyları ve aile plus boyları içinden çıkan kartlardaki şifre ile adınız soyadınız, adres bilginiz ve telefon numaranızı aralarında birer boşluk bırakarak 4533 numaralı SMS hattına mesaj gönderebilirsiniz.

SMS ile çekilişe katılımlardan kendi tarifeniz üzerinden standart SMS ücreti alınmaktadır. Çekilişe ücretsiz olarak katılmak için de sanslipaket.com adresine girerek buradaki katılım formunu doldurmanız gerekiyor.

Çekilişte hangi hediyeler verilecek?

30 kişiye Vestel 4K Smart 65UD8900 65″ Led TV

Televizyon çekilişi ne zaman yapılacak?

Vestel TV çekilişi 1 Kasım 2018 tarihinde yapılarak sonuçlar 6 Kasım 2018 günü kampanyamerkez.com ve Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır.

Magnum Porsche çekilişi ne zaman

Magnum çekiliş 2018 ne zaman ?

Magnum 2018 Porsche çekilişi heyecanı tüm hızıyla devam ederken, bu heyecana ortak olanların da bekleyişleri günden güne daha da tedirgin hale geliyor. Nisan ayında başlayan Magnum Porsche çekilişi hangi tarihte yapılacak? Magnum çekiliş 2018 ne zaman  diye soranların sayısı da her geçen gün daha da artınca bu konunun açılmasının zorunlu olduğunu düşündük ve sizlere Magnum 2018 çekilişinde 2 adet Porsche marka otomobil kampanyasının detaylarını sunmaya çalışalım.

Google kullanıcılarının aramalarına bakıldığında 2018 yılında magnum porsche çekilişi 2018, magnum çekiliş sonuçları 2018, magnum çekilişi ne zaman 2018, magnum 2018 çekiliş, magnum com tr 2018, magnum çekiliş 2018 katıl, magnum com tr porsche çekilişe katılım, magnum porsche çekilişi sonuçları 2018 gibi aramaların yapıldığına şahit olduk.

Günlük 100 bin kişinin Magnum çekilişi ile ilgili arama yaptığını gösteren Google arama analizi verilerine göre Nisan ayından bu yana milyonlarca vatandaşımız bu çekilişin zamanını, nasıl yapılacağını, nerede ve hangi noter huzurunda yapılacağını merak etmiş ve çekilişe olan ilgisini belli etmiştir.

Peki Magnum Porsche çekilişi ne zaman olacak?

Magnum dondurmalarının 1 Nisan 2018  tarihinde başlayan çekiliş kampanyasına katılımları 30 Eylül 2018 tarihi saat 23:59’a kadar devam edecektir.

Magnum çubuklarındaki şifreleri girerek katıldığınız 2018 Magnum Porsche çekilişi 09.10.2018 (9 Ekim 2018) tarihinde saat 11.00’da noter huzurunda yapılacak. Çekilişe canlı olarak da dileyen herkes katılabilecek.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın

Fiat Egea çekilişi araba kazandıran çekilişler 2018

10 Fiat Egea çekilişine katılım başladı

3 Ağustos 2018 tarihinde başlayan Fiat Egea çekilişinde 10 kişiye bu otomobil hediye edilecek. Araba çekilişleri 2018 yılına da damga vuracak. Otomobil çekilişleri 2019 yılının da en popüler çekilişlerinden olmaya aday. Bursa ilinde bulunan Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içindeki BTSO ile protokol yapmış olan işyerlerinden yapacağınız alışverişlerle bu çekiliş kampanyasına katılmaya hak kazanabiliyorsunuz.

Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi işyerlerinde 100 TL ve katlarında alışveriş yapanlara bu çekilişe katılma hakkı tanınacak. alışveriş yaptığınıza dair faturaları ibraz ederek çekilişe adınızı yazdırabilirsiniz. 18 yaşından küçüklerin katılması yasaktır. Katılım sağlayanların yanlış bilgi vererek çekiliş sonucunda otomobil çıkması dahilinde bu hediyeler kendilerine verilmeyecektir. Çekilişte otomobil kazananlardan faturalarını ibraz etmeleri istenir. Bu yüzden alışverişlerin sonunda aldığınız faturalarınızı saklamanızı öneririz.

Araba kazandıran çekilişler 2018

03 Ağustos 2018 ile 03 Kasım 2018 tarihleri arasında, Bursa ilinin güneyinde Atatürk Caddesi, kuzeyinde Cumhuriyet caddesi, doğusunda Gökdere Bulvarı, batısında Cemal Nadir caddesi olarak belirlenen ve Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde bulunan ve BTSO ile sözleşme imzalayan üye işyerlerinden kampanya dönemi içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde Atatürk Caddesi, Cumhuriyet caddesi, Gökdere Bulvarı, Cemal Nadir caddesi üzerinde bulunacak kampanya stantlarına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Bursa Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri Fiat Egea Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 08 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 14 Kasım 2018 tarihli Olay Gazetesi ve Hakimiyet Gazetesinde ve kampanyamerkez.com’da duyurulacaktır.

Kazanılacak Hediye
10 Kişiye Fiat Egea Otomobil

Önemli Not: Katılım yapan tüketici ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Kampanyada Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde bulunan Ulusal ve yerel zincir marketler, bankalar ve döviz büroları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, fatura ödemeleri, TL/Dakika yüklemeleri, eğitim ve sağlık hizmetleri, kargo, kurye ve lojistik firmaları, serbest meslek erbabı hizmetleri hariçtir.

Bu kampanya MPİ’nin 25.07.2018 tarihli ve E.7628 sayılı izni ile BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI tarafından düzenlenmiştir.

Magnum Porsche Cayman Çekilişine Katıl

Magnum Porsche Cayman Çekilişine Katıl

Magnum dondurma tarafından başlatılan Porsche çekiliş kampanyalarına katılmak için vaktiniz daha dolmadı. Magnum çekilişinde kim kazandı sualleri sorulmaya başlansa da çekiliş daha daha yapılmadı. Magnum Porsche çekilişi ne vakit? Çekiliş kampanyasının 30 Eylül 2018 tarihinde yapılması tasarılanıyor.

2018 Magnum Porsche çekilişi ile siz de muhteşem otomobillerden birine sahip olabilirsiniz. Çekiliş denince akla yalnızca ulusal piyango çekilişi gelirdi artık çekiliş dendiğinde ilk akla gelen Magnum Porsche çekilişi. Her sene yapılan ve artık ananesel hale kazançlan Magnum dondurma çekilişinin ne zaman yapılacağı, hangi armağanların çekilişte çıkacağı konusunda kampanyamerkez.com’da önceden de paylaşımlarda bulunduk ve halkımızın bu güzel ve verdiği armağanlarla de talihlileri sevince boğacak bir çekiliş kampanyasından haberdar olmasını istedik.

2018 Magnum çekiliş kampanyasında 2 adet 2018 model Porsche Cayman Magnum Edition otomobil veriliyor. 2018 Porsche ücretinin ne kadar olduğu da merak edilirken, 2017 çekiliş kampanyasında ve eski çekilişlerde talihlilerin bazılarının aynı soyadı taşıması kamuoyunda tartışma yaratmıştı. 2018 Magnum Porsche çekilişine sen de katıl 2018 model Porsche kazananlardan biri de sen ol.

Magnum Porsche Cayman Çekilişine Katıl

Çekilişte verilecek 2018 Model Porsche Cayman’ın ücreti ne kadar?

2 adet verilecek olan otomobillerden her biri 130.084,00 Euro (650.000 TL) değerinde

 • Çekiliş kampanyası ne vakit başladı?
 • Magnum Porsche çekilişine katılımlar hangi tarihler arasında devam edecek?
 • Magnum Porsche Çekilişi ne vakit bitecek?
 • Magnum çekiliş kampanyasında kaç adet Porsche Cayman verilecek?
 • 2018 Magnum çekilişi ne vakit yapılacak?
 • Magnum çekiliş neticeleri 2018 ne zaman izah edecek?
 • Kaç yaşındakiler Magnum çekilişine katılabilir?
 • Hangi Magnumlardan çift çekiliş hakkı kazanabilirim?
 • Tek çekiliş hakkı veren ürünler hangileri?
 • Magnum çekilişini yapan firma hangisi?
 • Porsche Cayman otomobilin ücreti ne kadar?
 • Magnum’un verdiği otomobilin tam markası ve modeli nedir?
 • Magnum Porsche çekilişine katılım fiyatlı mi?
 • Magnum ile Porsche çekilişine nasıl katılabilirim?
 • Çekiliş kampanyası ne zaman başladı?

2018 yılı Magnum Porsche çekilişi 1 Nisan 2018 tarihi itibari ile başlamış olup şu ana kadar hala devam etmektedir.

 • Magnum Porsche çekilişine katılımlar hangi tarihler arasında devam edecek?

Çekiliş kampanyasına katılımlar 1 Nisan ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında devam edecek.

 • Magnum Porsche Çekilişi ne zaman bitecek?

Çekilişe katılım 30 Eylül 2018 günü saat 23:59’da son bulacak.

 • Magnum çekiliş kampanyasında kaç adet Porsche Cayman verilecek?

2 adet Porsche Cayman Magnum Edition otomobil verilecek.

 • 2018 Magnum çekilişi ne zaman yapılacak?

Çekiliş, 09.10.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

 • Magnum çekiliş neticeleri 2018 ne vakit izah edecek?

Kazanan talihliler 13.10.2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde ve aynı gün kampanyamerkez.com adresinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır.

 • Kaç yaşındakiler Magnum çekilişine katılabilir?

18 Yaşından küçüklerin katılımı geçersiz sayılacaktır. Çekilişten kazanılacak ürünler de bu kişilere verilmeyecektir.

 • Hangi Magnumlardan çift çekiliş hakkı kazanabilirim?

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkınız vardır ürünlerinden çıkan şifrelerle 2 katılım sağlayabilirsiniz.

 • Tek çekiliş hakkı veren ürünler hangileri?

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinden de tek çekiliş şifresi çıkıyor.

 • Magnum çekilişini yapan firma hangisi?

Unilever Endüstri ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından tertip eden bu çekiliş kampanyası her yıl devam etmektedir. Aynı firmanın Necafe, Nestle gibi ürünler için de çekiliş kampanyası tertip ettiği biliniyor.

 • Porsche Cayman otomobilin piyasada ne kadardan satılmakta?

Magnum dondurmanın 2018 yılı çekilişinde verilecek ürünün piyasa değeri: 130.084,00 Euro (650.000 TL)

 • Magnum’un verdiği otomobilin tam markası ve modeli nedir?

2018 model Porsche Cayman Magnum Edition

 • Magnum Porsche çekilişine katılım bedava mı paralı mı?

www.magnum.com.tr (fiyatsız) internet sitesindeki, Magnum iPhone veyahut Magnum Android uygulamasındaki alakalı alana gsm no, isim, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

 • Magnum ile Porsche çekilişine nasıl katılabilirim?

Magnum 2018 çekilişine katılım web sitesi üzerinden fiyatsızdır. Telefondan SMS ile katılımlardan SMS fiyatı alınır. Yediğiniz Magnum çubuklarından çıkan şifreyi web sitesi üzerinden ya da SMS yoluyla kendi bilgilerinizle beraber göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

Magnum dondurma markası kime ait?

Magnum, 1989’dan beri dünyanın bir hayli yerinde yetişkinlere özel bir dondurma keyfi sunuyor. Yıllar müddetince çeşitlerini çoğaltan Magnum, fark lezzet deneyimleri ile 1994’ten bu yana Türkiye’nin “şımartan” markaları arasında en üst sırada bulunuyor.

Dünya genelinde ilk sefer 1989’da Almanya’da satışa sunulan Magnum, yetişkinlere özel ilk dondurmadır. Bitter çikolatası, eşsiz dondurması ve şık formatı ile pazara sunulmasından çok kısa bir süre sonra rekor satışa ulaşıldı. İlk sefer 1994’te Türkiye’de satışa sunulan Magnum, amaçladığı konuma ulaşarak Türkiye’nin “en tanınmış markaları” listesinde en üst sıralara çıktı.

2005 yılında bilinen kişi oyuncu Elizabeth Hurley, reklam filmi çekimleri için Türkiye’ye geldi. Reklam filmi ve Elizabeth Hurley Türkiye’de büyük ilgi gördü. 2006 yılında ise tutkunlarına bir sürpriz yaptı, ilk yetişkin çikolatası Magnum Çikolata’yı Essence, Praline ve Infinity kategorileriyle çikolata pazarına kazandırdı.

2007 yılında Magnum, tanınmış kişi yüzlerle çalışmaya devam etti ve tanınmış kişi oyuncu Eva Longoria ile bir araya geldi. Bir sonraki yıl tüm dünyada izlenme rekorları kıran “Lost” dizisinde Sawyer karakterini canlandıran Josh Holloway, Magnum Double lansmanı ve reklam filmi çekimleri için Türkiye’deydi.

Magnum, dünyanın ilk altın rengindeki dondurması Magnum Gold ile 2010’da tüm zamanların en büyük dondurma maceranını başlattı. “Kimi Şeyler Altından da Değerlidir” sloganıyla yürütülen kampanyanın reklam filminde Benicio Del Toro bulundu.

2010 yılında Magnum hazzını hanede de yaşamak isteyenler için Magnum Mini tanıtıldı ve kısa bir sure içerisinde dolaplardaki yerini aldı.

2011 yılında tüketicilerine haz dünyasının kapılarını açan Magnum, Magnum Temptation serisi ile haz peşinde olanların yeni gözdesi oldu.

2012 seneye geldiğimizde ise Magnum, özel olarak üretilen eşsiz kakao tanecikleri ve karşı konulmaz kakaoya sahip Magnum Infinity’le hayranlarını daha uzun süren bir haz deneyimini yaşamaya çağırdı. Kıvanç Tatlıtuğ ile işbirliği yapılan tanıtım süresince Magnum Infinity Türkiye’de büyük beğeni topladı.

 

Magnum 2018 Porsche çekiliş kampanyası

Magnum dondurma Porsche çekilişi

Magnum dondurma tarafından başlatılan Porsche çekiliş kampanyasına katılmak için zamanınız henüz dolmadı. Magnum çekilişinde kim kazandı soruları sorulmaya başlansa da çekiliş henüz daha yapılmadı. Magnum Porsche çekilişi ne zaman? Çekiliş kampanyasının 30 Eylül 2018 tarihinde yapılması planlanıyor.

2018 Magnum Porsche çekilişi ile siz de muhteşem otomobillerden birine sahip olabilirsiniz. Çekiliş denince akla sadece milli piyango çekilişi gelirdi artık çekiliş dendiğinde ilk akla gelen Magnum Porsche çekilişi. Her yıl yapılan ve artık geleneksel hale getirilen Magnum dondurma çekilişinin ne zaman yapılacağı, hangi hediyelerin çekilişte çıkacağı ile ilgili kampanyamerkez.com’da daha önce de paylaşımlarda bulunduk ve halkımızın bu güzel ve verdiği hediyelerle de talihlileri sevince boğacak bir çekiliş kampanyasından haberdar olmasını istedik.

2018 Magnum çekiliş kampanyasında 2 adet 2018 model Porsche Cayman Magnum Edition otomobil veriliyor. 2018 Porsche fiyatının ne kadar olduğu da merak edilirken, 2017 çekiliş kampanyasında ve daha önceki çekilişlerde talihlilerin bazılarının aynı soyadı taşıması kamuoyunda tartışma yaratmıştı. 2018 Magnum Porsche çekilişine sen de katıl 2018 model Porsche kazananlardan biri de sen ol.

Çekilişte verilecek 2018 Model Porsche Cayman’ın fiyatı ne kadar?

2 adet verilecek olan otomobillerden her biri 130.084,00 Euro (650.000 TL) değerinde

 • Çekiliş kampanyası ne zaman başladı?
 • Magnum Porsche çekilişine katılımlar hangi tarihler arasında devam edecek?
 • Magnum Porsche Çekilişi ne zaman sona erecek?
 • Magnum çekiliş kampanyasında kaç adet Porsche Cayman verilecek?
 • 2018 Magnum çekilişi ne zaman yapılacak?
 • Magnum çekiliş sonuçları 2018 ne zaman açıklanacak?
 • Kaç yaşındakiler Magnum çekilişine katılabilir?
 • Hangi Magnumlardan çift çekiliş hakkı kazanabilirim?
 • Tek çekiliş hakkı veren ürünler hangileri?
 • Magnum çekilişini yapan firma hangisi?
 • Porsche Cayman otomobilin fiyatı ne kadar?
 • Magnum’un verdiği otomobilin tam markası ve modeli nedir?
 • Magnum Porsche çekilişine katılım ücretli mi?
 • Magnum ile Porsche çekilişine nasıl katılabilirim?

 

 • Çekiliş kampanyası ne zaman başladı?

2018 yılı Magnum Porsche çekilişi 1 Nisan 2018 tarihi itibari ile başlamış olup şu ana kadar hala devam etmektedir.

 • Magnum Porsche çekilişine katılımlar hangi tarihler arasında devam edecek?

Çekiliş kampanyasına katılımlar 1 Nisan ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında devam edecek.

 • Magnum Porsche Çekilişi ne zaman sona erecek?

Çekilişe katılım 30 Eylül 2018 günü saat 23:59’da son bulacak.

 • Magnum çekiliş kampanyasında kaç adet Porsche Cayman verilecek?

2 adet Porsche Cayman Magnum Edition otomobil verilecek.

 • 2018 Magnum çekilişi ne zaman yapılacak?

Çekiliş, 09.10.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

 • Magnum çekiliş sonuçları 2018 ne zaman açıklanacak?

Kazanan talihliler 13.10.2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde ve aynı gün kampanyamerkez.com adresinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

 • Kaç yaşındakiler Magnum çekilişine katılabilir?

18 Yaşından küçüklerin katılımı geçersiz sayılacaktır. Çekilişten kazanılacak ürünler de bu kişilere verilmeyecektir.

 • Hangi Magnumlardan çift çekiliş hakkı kazanabilirim?

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkınız vardır ürünlerinden çıkan şifrelerle 2 katılım sağlayabilirsiniz.

 • Tek çekiliş hakkı veren ürünler hangileri?

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinden de tek çekiliş şifresi çıkıyor.

 • Magnum çekilişini yapan firma hangisi?

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından düzenlenen bu çekiliş kampanyası her yıl devam etmektedir. Aynı firmanın Necafe, Nestle gibi ürünler için de çekiliş kampanyası düzenlediği biliniyor.

 • Porsche Cayman otomobilin fiyatı ne kadar?

Magnum dondurmanın 2018 yılı çekilişinde verilecek ürünün piyasa değeri: 130.084,00 Euro (650.000 TL)

 • Magnum’un verdiği otomobilin tam markası ve modeli nedir?

2018 model Porsche Cayman Magnum Edition

 • Magnum Porsche çekilişine katılım ücretli mi?

www.magnum.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki, Magnum iPhone ya da Magnum Android uygulamasındaki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

 • Magnum ile Porsche çekilişine nasıl katılabilirim?

Magnum 2018 çekilişine katılım internet sitesi üzerinden ücretsizdir. Telefondan SMS ile katılımlardan SMS ücreti alınır. Yediğiniz Magnum çubuklarından çıkan şifreyi internet sitesi üzerinden ya da SMS yoluyla kendi bilgilerinizle birlikte göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

Magnum dondurma markası kime ait?

Magnum, 1989’dan beri dünyanın bir hayli yerinde yetişkinlere özel bir dondurma keyfi sunuyor. Yıllar süresince çeşitlerini çoğaltan Magnum, değişik lezzet tecrübeleri ile 1994’ten bu yana Türkiye’nin “şımartan” markaları arasında en üst sırada bulunuyor.

Dünya genelinde ilk sefer 1989’da Almanya’da satışa sunulan Magnum, yetişkinlere özel ilk dondurmadır. Bitter çikolatası, eşsiz dondurması ve şık formatı ile pazara sunulmasından çok kısa bir müddet sonra rekor satışa erişildi. İlk sefer 1994’te Türkiye’de satışa sunulan Magnum, amaçladığı konuma erişerek Türkiye’nin “en ünlü markaları” listesinde en üst sıralara çıktı.

2005 seneninde tanınmış kişi oyuncu Elizabeth Hurley, reklam filmi çekimleri için Türkiye’ye geldi. Reklam filmi ve Elizabeth Hurley Türkiye’de büyük alaka gördü. 2006 seneninde ise tutkunlarına bir sürpriz yaptı, ilk yetişkin çikolatası Magnum Çikolata’yı Essence, Praline ve Infinity kategorileriyle çikolata pazarına kazandırdı.

2007 seneninde Magnum, tanınmış kişi yüzlerle çalışmaya devam etti ve tanınmış kişi oyuncu Eva Longoria ile bir araya geldi. Bir sonraki yıl tüm dünyada izlenme rekorları kıran “Lost” dizisinde Sawyer karakterini canlandıran Josh Holloway, Magnum Double lansmanı ve reklam filmi çekimleri için Türkiye’deydi.

Magnum, dünyanın ilk altın rengindeki dondurması Magnum Gold ile 2010’da tüm vakitlerin en büyük dondurma serüvenini başlattı. “Bir takım Şeyler Altından da Değerlidir” sloganıyla yürütülen kampanyanın reklam filminde Benicio Del Toro bulundu.

2010 seneninde Magnum hazzını hanede de yaşamak isteyenler için Magnum Mini tanıtıldı ve kısa bir sure içerisinde dolaplardaki yerini aldı.

2011 seneninde tüketicilerine haz dünyasının kapılarını açan Magnum, Magnum Temptation serisi ile haz peşinde olanların yeni gözdesi oldu.

2012 yılına geldiğimizde ise Magnum, özel olarak üretilen eşsiz kakao tanecikleri ve karşı konulmaz kakaoya sahip Magnum Infinity’le hayranlarını daha uzun süren bir haz tecrübesini yaşamaya çağırdı. Kıvanç Tatlıtuğ ile işbirliği yapılan tanıtım müddetince Magnum Infinity Türkiye’de büyük beğeni topladı.

Dev Peluş Ayı çekiliş kampanyası

Dev peluş ayı çekiliş sonuçları

Kampanyamerkez.com 27 Haziran 2018 tarihinde başlattığı Dev Peluş Ayı çekiliş kampanyası sonuçlandı. Elektronik ortamda gerçekleştirdiğimiz çekiliş sonuçlarına göre Fatih Akın Dev 120 cm Açık Kahve Peluş Ayının sahibi oldu.

Çekiliş kampanyamıza 76 kişi katıldı

Akkuş İnci
Elişi Emeklerim
Volkan Yeşim Keser
Mustafa Karadağlı
Cansu IZhan
Türkan Demir
Ayten Erol Pehlivan
Vedat İçöz
Birgül Ateş
Barboros Tuncay
Zuhal Ateş
Sedat Yılmaz
Esra Yigit
Hakkı Yıldız
Zeliha Ertuğrul Ertan
Zümra Doğu
Havva Durgut
Nazan Çınar
Fatma Yuce
Bülent Çamurcu
Mine Ateş
Rabia Alıcı
Mehpara Ölmesek
Sibel Şenyuva
Yücel Yalın
Akdeniz
Enes Yasin Karaman
Ramazan Baş
Özlem Murat
İnci Akkuş
Mustafa Lanset
Asuman Mec
Kemal Aslan
Hacı Güler
Nüzhar Dilman
Muazzez Arslan
Necmiye Akgüller
Elamuhsine
Curieggilelerden Emine
Bülent Çamurcu
Mustafa Kuş
Arzu Çolak
Sevda Yumruçalı
Mehmet Kasapoğlu
Fatih Avcu
Hakan Küçük
Yücel Yalın
Yeşim Mertoğlu
Reyhan Sarıkaya
Nedim Altınışık
Sadakat Gündeş
Ahmet Sarıfakıpğlu
Yasin Işık
Arda Ulvi Karadağlı
Mustafa Tuna
Ayça Gözden
Musa İnci
Necmi Kalın
Yusuf Fındık
Ahmet Fındık
Servet Göz
Ali Akçura
Fatih Akın
Sait Karaçalı
Murat Beydan
Selvi Işık
Muhsin Avan
Feride Yiğit
Mustafa Karateke
Birsen Mamatoğlu
Yeliz Türkkan
Burhan Güneş
Talip Köse
Halil İbrahim Çınar
Mustafa Rıfat Koca
Habip Arsen

Peluş ayı çekilişi 27 Haziran 2018 tarihi itibari ile başlamıştı. Dev Peluş ayıya sahip olmak isteyen internet kullanıcıları 27 Temmuz 2018 tarihine kadar çekiliş kampanyamıza katıldılar. Çekilişe katılım için Facebook ve Twitter paylaşımı gerekmesine rağmen birçok internet kullanıcının sadece bir sosyal medya hesabında paylaşım yaptığını gördük. Dev Peluş ayı çekilişi 28 Temmuz günü yapıldı. Çekiliş kampanyasında Dev Peluş Ayı’yı kazanan Fatih Akın’ı tebrik ediyoruz.

Çekiliş kampanyasında verilecek ürün nedir?

1 adet: Dev 120 cm Açık Kahve Peluş Ayı

iPhone X Çekiliş kampanyası 2018

iPhone X çekilişine katıl sen de 64 GB iPhone kazan

Cimri tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan ve sonuçlanan iPhone çekilişinin bir yenisi daha başlatıldı. iPhoen X çekiliş kampanyasına siz de katılabilirsiniz. Alışveriş ya da başka bir şey yapmanıza gerek yok. Tek taahüt formu doldururken, telefon numaranıza bildirimlerin gelmesini kabul etmek olacak. Arada cimri sizlere bilgilendirme mesajları ve reklam duyuruları gönderebilecek. Bunun karşılığında siz de iPhone X çekilişine katılacak ve kazanma umuduyla dolacaksınız.

Çekiliş kampanyasına katılarak cimri.com tarafından tarafıma telefon, çağrı merkezi, faks, elektronik posta ve kısa mesaj yoluyla, bilgilendirme, reklam veya pazarlama amacıyla gönderilenler dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik ileti göndermesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum demiş oluyorsunuz.

Cimri iPhone X çekiliş kampnyasına katılımlar 14 Ekim 2018 saat 23:59 itibariyle son bulacaktır. Gerkeli bilgilendirme cimri.com tarafından yapılacaktır. Çekilişe katılmak için tıklayın.

Primemall AVM 2018 Jeep Compass Çekilişi Başlıyor

Primemall Jeep Compass Çekilişi Başlıyor

Kampanyamerkez olarak otomobil kazandıran çekilişleri anında sizlere duyuruyoruz. Bu kez Jeep kazandıran bir çekiliş kampanyası başlıyor 16 Temmuz 2018 tarihinde başlayacak olan çekiliş kampanyasına siz de katılabilirsiniz. Gazirantep Primemall AVM tarafından başlatılacak olan çekiliş kampanyasında 203.000 TL değerinde 1 adet Jeep talihliye verilecek.

Jeep kazanmak için çekiliş kampanyasının başlatığı tarihten 4 Kasım 2018 tarihine kadar Primemall Gaziantep Alışveriş Merkezindeki tüm mağazalar ve stantlardan aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/faturalarını ibraz ederek sistemine üye olan müşteriler kampanyaya katılabileceklerdir. Katılımcımlar kampanya süresi boyunca fiş/fatura ibraz etmek suretiyle üzerinde çekiliş katılım numarası, müşteri no, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı alabilecektir.

4 Kasım 2018 tarihine kadar Primemall Gaziantep Alışveriş Merkezindeki mağazalarından aynı gün içinde 150 TL ve katları tutarında alışveriş yap,  çekiliş hakkı kazan.

Zarafet ve tarz bir araya gelerek SUV segmentine ilgi çekici bir giriş yapıyor. Jeep® Compass Limited Deri ve Kumaş Ön ve Arka koltuklar, 7” Tam Renkli Ayarlanabilir Gösterge Paneli ve Uconnect™’li Radyo Ekran, LED İmza Niteliğinde Ön Farlar ve daha pek çok yeniliğe sahiptir.

Vakıfbank'tan 2018 iPad Çekiliş Kampanyası

Vakıfbank’tan 2018 iPad Çekiliş Kampanyası

Vakıfbank kampanyaları ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Vakıfbank çekiliş kampanyasında verilecek hediyeler bu defa 10 adet iPad olacak. Çekilişe katılmak da çok kolay. Vakıfbank Mobil Bankacılık Aktivasyon Kampanyasına katılarak siz de her biri 2.200 TL değerinde bir  iPad Wi-Fi + Cellular 32 GB–Space Grey kazanabilirsiniz.

Vakıfbank iPad çekiliş kampanyasına katılmak için siz de 30 Eylül 2018 tarihine kadar Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını kullanabilirsiniz. Vakıfbank uygulamasını Google Play Store ya da IOS marketinden ücretsiz olarak indirip uygulama şifresini kullanarak, ilk kez Vakıfbank mobil bankacılık aktivasyon işlemi gerçekleştiren kişiler arasında yapılacak olan çekiliş kampanyasında her bir talihliye 1 adet iPad Wi-Fi + Cellular 32 GB–Space Grey hediye edilecektir. Toplamda 10 talihli bu hediyelerden kazanacaktır.

Çekilişi yapacak banka: Vakıfbank 

Çekilişe son katılım tarihi: 30 Eylül 2018

Çekilişte verilecek hediye sayısı: 10

Çekilişte verilecek hediye:  iPad Wi-Fi + Cellular 32 GB–Space Grey

Çekiliş hediyesinin addi değeri: 2.200 TL

Kahramanmaraş Piazza AVM'de Fiat Egea çekiliş kampanyası

Kahramanmaraş Piazza AVM’de Fiat Egea çekiliş kampanyası

Türkiye’nin en kapsamlı AVM’lerinden biri olan Piazza AVM’de otomobil çekiliş kampanyası başlatıldı. Araba veren çekiliş kampanyalarını takip edenler için büyük fırsatlar sunan Piazza AVM’de siz de çekilişe katılarak 2018 model bir Fiat Egea’nın sahibi olabilirsiniz.  Marfi sponsorluğunda 3 ay süreyle devam edecek olan Fiat Egea çekilişi 9 Temmuz 2018 tarihi itibari ile başlattı. 6 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan çekiliş için yapmanız gereken şey ise aynı gün içinde 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekiliş kuponunuzu mağaza girişinden almak.

Piazza AVM Fiat Egea Çekilişi için ne yapmalıyım?

Kampanya tarihleri arasında Kahramanmaraş ilinde bulunan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezi içindeki tüm mağazalardan aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden müşteriler üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

6 Kasım 2018 tarihine kadar aynı gün içinde 150 TL ve katlarında alışveriş yapanlar, Fiat Egea kazanma şansı yakalıyor.

Magnum Porsche çekilişi 2018 ne zaman?

Magnum Porsche çekilişi 2018 ne zaman?

Magnum dondurmanın 2018 yılı Porsche otomobil çekilişi ne zaman yapılacak? Tüm katılımcıların merakla beklediği Magnum çekilişi ne zaman sorusunun yanıtını ve daha birçok merak edilen sorunun cevabını burada bulabilirsiniz. Magnum dondurmalarının 1 Nisan 2018  tarihinde başlayan çekiliş kampanyasına katılımları 30 Eylül 2018 tarihi saat 23:59’a kadar devam edecektir.

Magnum 2018 Porsche otomobil çekilişi ne zaman yapılacak?

Magnum çubuklarındaki şifreleri girerek katıldığınız 2018 Magnum Porsche çekilişi 09.10.2018 tarihinde saat 11.00’da noter huzurunda yapılacak. Çekilişe canlı olarak da dileyen herkes katılabilecek.

1. Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?
Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 22.12.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.7186 sayılı izni ile 01.04.2018 (saat:00.01) – 30.09.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenen yasal bir kampanyadır.

2. Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 01.04.2018 (00:01)- 30.09.2018 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda sistemimizin saati geçerli olacaktır. Katılım için gönderdiğiniz kısa mesajların ya da web sitesi üzerinden taleplerin merkeze/sisteme geç ulaşmasından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.

3. Bu kampanyaya katılmak için hangi ürünlerden satın almalıyım?
Kampanyaya katılmak için promosyonlu Magnum(Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry) ya da Magnum Mini (Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem) ürünlerinden satın almalısınız.

4. Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanyaya dahil Magnum ürünlerinin çubuklarının üzerinde bulunan özgün katılım şifresini, ad, soyad ve adresinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile göndererek, www.magnum.com.tr web sitesi ya da Magnum iPhone, Android uygulamalarında ilgili alana GSM No, Ad, Soyad, Adres ve katılım şifresi bilgilerini girerek kampanyaya katılabilirsiniz.

5. Kampanyaya gönderdiğim her şifre kaç çekiliş hakkı kazandırır, katılım sınırlı mıdır?
Kampanyaya gönderilenMagnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkı; Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Bademürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkıverilecektir.Aynı şifre ile tekrar katılımlar kabul edilmez. Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma yoktur, kampanya süresince kampanyaya dahil yeni bir Magnum satın alarak yeni bir şifre ile birden fazla kez katılım yapabilir, birden fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

6. Kampanyaya kısa mesaj ile hangi aboneler katılabilir?
Bu kampanyaya Turkcell, Türk Telekom(Avea) ve Vodafonebütün aboneleri 2992 kısa mesaj servis numarasına bilgilerini göndererek katılabilir. Kısa mesaj ile yapılan katılımlar aboneye bağlı olduğu operatör tarafından ücretlendirilmektedir.

7. Kampanyaya gönderdiğim kısa mesajlarda ne kadar ücret ödüyorum?
Kampanyaya başarılı ya da hatalı tüm kısa mesaj katılımları Avea(markası “Türk Telekom”dur) Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Başarılı ya da hatalı katılımlara dönecek cevap mesajları Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden katılımlar ücretsizdir, bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

8. Kampanyaya gönderdiğim şifrede hata alıyorum, ne yapabilirim?
Kampanyaya gönderdiğiniz şifrenin ürün çubuğu üzerindeki şifre ile aynı olduğunu ve çubuk üzerindeki bilgileri tekrar teyit ediniz, kampanyadan daha önce kullanılmış bir şifre hatası alıyorsanız yeni bir Magnum satın alarak yeni şifreyi katılım için istenen bilgilerinizle gönderin. Detaylı bilgi için 444 25 19 veya 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

9. Kampanyaya katıldığımda bilgilerimin eksik olduğu hatasını alıyorum, ne yapabilirim?
Kampanyaya kısa mesaj ile katılımda sırası ile ŞİFRE AD SOYAD ADRES bilgilerinizi eksiksiz göndermelisiniz, web sitesi ya da Magnum iPhone ya da Android uygulaması üzerinden katılıyorsanız ŞİFRE TELEFON AD SOYAD ADRES İL bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Lütfen bilgilerinizin doğru sıralamada ve eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz. Detaylı bilgi için 444 25 19 veya 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

10. Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?
Çekilişle belirlenecek 2 kişi Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model Otomobil (her bir aracın değeri: 130.084,00 Euro) kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

11. Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?
Çekiliş, 09.10.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

12. Kazanan talihliler nereden duyurulacak?
Kazanan talihliler 13.10.2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumlu tutulamaz.

13. Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı?
Asil talihliler, başvuru için en geç 28.10.2018; yedek talihliler ise, en geç 12.11.2018 tarihine kadar kimlikleri ve ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubuğu ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne (U2) başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.Bu tarihlere kadar sunmazlarsa ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye, çekilişle belirlenen talihlilere başvuru ve devir işlemleri tamamlandıktan sonra taahhüt edildiği şekilde verilecektir.

14. Kampanyaya gönderdiğim şifreli çubuğu saklamam gerekiyor mu?
Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün çubuğunun ibraz edilmesi isteneceğinden talihliler açıklanana kadar şifreli çubuğu okunabilir şekilde saklamanız gerekmektedir.

15. Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?
Kampanya katılım adedinde sınırlandırma yoktur. Dilediğiniz kadar katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizm. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

16. Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?
Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

Bu kampanya Unilever Endüstri ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Ulusal Piyango İdaresi’nin 22.12.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.7186 sayılı müsaadeyi ile 01.04.2018 (saat:00.01) – 30.09.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında tertip etmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Magnum (Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkı; Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı) ürünlerinden satın aldıklarında, ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, isim, soyad ve adres bilgileri ile beraber kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa ileti servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.magnum.com.tr (fiyatsız) internet sitesindeki, Magnum iPhone veyahut Magnum Android uygulamasındaki alakalı alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

Gönderilen kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden rastgele biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin kanıtı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur) Vodafone için KATMA DEĞER VERGİSİ ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KATMA DEĞER VERGİSİ ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak katılımcıya fiyatlandırılır.

Operatörlerin katılım mesajı birim ücretlerinde farklık hakkı gizlidir. İnternet sitesi, Magnum iPhone ve Magnum Android uygulamaları üzerinden yapılan katılımlar fiyatsızdır, internete irtibat fiyatı katılımcıya aittir. Kampanya nihayetinde yapılacak olan çekilişte 2 kişi Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model Otomobil (piyasa değeri:130.084,00 Euro)ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya ilanlarında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 09.10.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 13.10.2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada alana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım mesul değildir. Katılımcının ikramiye kazanması vaziyetinde, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan duyuru tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, müracaat için en geç 28.10.2018; yedek talihliler ise, en geç 12.11.2018 tarihine kadar kimlikleri,ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubuğu ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtlen adresine bizzat müracaat etmeleri ve istenilen vesikaları tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar müracaat etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı mecburidir. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı tebaalı kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı da mecburidir. İkramiye, çekilişle belirlenen talihlilere müracaat ve devir işlemleri bitirdikten sonra taahhüt edildiği şekilde verilecektir. Bu çekilişe Unilever, U2 Tanıtım ve Narkoz İletişim çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış olsalar bile kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Bir kişi ansızın fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KATMA DEĞER VERGİSİ ve ÖTV dışında ikramiye konusunda tüm vergiler ve legal yükümlülükler talihlilere aittir. Teferruatlı bilgi için: www.magnum.com.tr veya 444 25 19. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

2018 model Honda Civic çekilişine hemen katıl

2018 model Honda Civic çekilişine hemen katıl

Araba kazandıran çekiliş kampanyaları ile siz de 2018 model bir otomobil sahibi olabilirsiniz. Honda Civic çekiliş kampanyası 21 Haziran 2018 itibari ile başladı. MOBESKO tarafından başlatılan kampanyaya katılımlar 16 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek. Kocaeli ilinde bulunan MOBESKO’da (Mobilyacılar Çarşısı) çekilişi noter huzurunda 25 Eylül 2018 tarihinde yapacak. Sadece otomobil değil 5 kişiye de iPhone X verilecek. Çekilişler kampanyasında 5 kişiye de LG 139 Ekran Smart 4K Ultra HD Led TV hediye edilecek. Oyun severler için de 5 talihliye Playstation Oyun Konsolu verilecek. Çekilişe katılmak için MOBESKO’dan 3.000 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapmanız gerekiyor. 3.000 TL ve katlarında yapacağınız her alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

Güncel Çekiliş kampanyasında neler verilecek?
MOBESKO Honda Civic Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 25 Eylül 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 28 Eylül 2018 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemiz kampanyamerkez.com’da yayınlanacaktır.

MOBESKO tarafından verielecek Hediyeler
1 Kişiye 2018 Model Honda Civic Otomobil
5 Kişiye iPhone X
5 Kişiye LG 139 Ekran Smart 4K Ultra HD Led TV
5 Kişiye Playstation Oyun Konsolu

Bu kampanya MPİ’nin 14.06.2018 tarih ve E.6283 sayılı izni ile KOCAELİ MOBİLYACILAR DÜNYASI SİTE YÖNETİMİ tarafından düzenlenmiştir.

2018 Nesquik Barcelona futbol topu çekiliş sonuçları

2018 Nesquik Barcelona futbol topu çekiliş sonuçları

Nesquik 2018 kampanyası çekilişiyle 2 kişilik İstanbul Barcelona Futbol Kampı Ödülü ve Barcelona Skills renkli futbol topu ödülü veriyor. Peki 2018 Nesquik kampanyası çekilişinin kazananları kimler?

2018 Nesquik Barcelona futbol topu çekiliş kampanyası çekiliş sonuçları belli oldu. Kimler Nesquik çekilişinden futbol topu kazandı? Nesquik 29 Haziran 2018 Barcelona futbol topu çekiliş sonuçları asil ve yedek talihliler aşağıda yayınlanmıştır.