Kategori: Çekilişler

Güncel çekilişler ve çekiliş sonuçları

Türkiye’nin merakla beklediği çekiliş kampanyalarına nasıl katılacağınız ve çekiliş kampanyalarının sonuçlarının ne zaman açıklanacağından tutun da çekiliş kampanyası ile ilgili tüm detayları kampanyamerkez.com üzerinden hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Magnum çekiliş kampanyası ülkemizde en fazla katılımın olduğu çekiliş olurken son model Porsche otomobilin sahibi olmak için milyonlarca kişi çekiliş kampanyasına katılıyor. Nestle çekilişleri, Nescafe çekiliş kampanyası gibi ulusal bazda tanınan firmaların çekiliş kampanyalarını anlık olarak sizlere sunmaktayız. Güncel çekiliş kampanyaları içinde AVM’lerin başlattığı çekiliş kampanyaları da oluyor. Bu kampanyalar yerel bazda olabileceği gibi ulusal bazda da oluyor.

Kampanya çekilişleri ile değil de loto çekilişleri ile haber sitelerinde yer alan Milli piyango çekilişleri ile ilgili çok fazla sonuç vermiyoruz. Bilyoner iddaa kampanyaları da ses getiren kampanyalar arasında yer alıyor. Sporseverler için güncel otomobil çekilişlerini titizlikle takip ediyoruz. Araba kazandıran çekilişler, iPhone kazandıran çekilişler, ev kazandıran çekiliş kampanyaları diye ayrı ayrı kategorize etmek yerine tüm güncel çekilişleri sizlere sunuyoruz. Çekiliş sonuçlarını da herkesten önce kamuoyuna duyurmaya gayret ediyoruz.

Çekilişler dünyası artık daha zevkli hale geldi. Çekiliş yapmak için yarışan firmaların çekiliş sonuçlarını merak edenler gazetelerden önce internetten sonuçları görmeye çalışıyor. Ödüllü çekiliş kampanyaları için sayfamızı takip edebilirsiniz.