Hakmar indirimli ürünler Mayıs 2018

Hakmar indirimli ürünler Mayıs 2018

Hakmar mağazalarında 7 Mayıs 2018 tarihinden itibaren indirime girecek ürünler 8 ve 9 Mayıs 2018 tarihlerinde de indirim reyonlarında satılmaya devam edilecek. Gıda ürünlerinde başlatılan kampanyaları takip etmek için aşağıda vereceğimiz aktüel katalogları inceleyebilir, ucuzlayan Hakmar Ekspres ürünlerinden ihtiyacınız nispetinde alışveriş yapmak üzere alacağınız ürünlere karar verebilirsiniz.

Hakmar ayrıca 5 Mayıs -6 Mayıs ve 7 Mayıs 2018 tarihlerinde indirime girecek olan farklı bir katalog daha yayınladı. Yine gıda ürünlerinin yoğunlukta olduğu Hakmar kataloğunda kahvaltılık ürünlerden temizlik ve sağlık ürünlerine kadar onlarca ürünün olduğu görülüyor. Aktüel ürünler kategorisinde Türkiye’nin en fazla takibe aldığı marketler zincirlerinden biri olan Hakmar kime ait gibi sorular da soruluyor. Hakmar mağazalar zincirinin kime ait olduğunu ve kısa sürede nasıl bu kadar büyüdüğünü öğrenmek için tıklayayarak konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hakmar mağazalarının siyasi isimlerle ilişkisi var  mı diye merak edenlerin de yine “Hakmar’ın sahibi kim” başlıklı paylaşımımızı incelemesini öneririz. Hakmar her hafta perşembe günü indirimli ürünlerle kampanya yapsa da bazı günler de farklı mağazalarda indirim kampanyası düzenleyerek daha fazla kişiye hitap etmeyi deniyor. Google aramalarına bakıldığında Hakmar marketlerinin de bir Bim mağazları kadar, bir A101 market aktüel ürünleri kadar merak edildiğini görüyoruz. Kampanyamerkez.com Hakmar marketlerinde indirime giren ürünleri günler öncesinden sizlere duyurmaya devam edecek. Aktüel Hakmar ürünleri Mayıs 2018 fırsatlarından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

One Reply to “Hakmar indirimli ürünler Mayıs 2018”

  1. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir