Algün İnşaat’tan ev alana Nissan Qashqai

Algün İnşaat’tan ev alana Nissan Qashqai

Algün İnşaat çekiliş kampanyası ile siz de hem ev hem de Nissan Qashqai sahibi olabilirsiniz. Araba çekilişleri içinde dikkate almanızı tavsiye edeceğimiz Nissan Qashqai Çekilişi 13 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar Algün İnşaat’tan ev alarak çekilişe katılın. Evin yanında arabanız olma şansını elde edin. Kampanya tarihleri arasında Düzce’de bulunan Algün İnşaat firmasından ev alanlar arasında yapılacak çekilişle Nissan Qashqai hediye edilecek. Çekiliş kampanyaları içinde en fazla takip edilen ev ve araba çekilişleri. Kampanyamerkez.com olarak çekiliş sonuçlarını da sayfamızda duyuracağız.

Algün İnşaat Nissan Qashqai Çekilişi

13 Ekim tarihine kadar Algün İnşaat’tan ev alanlar, Nissan Qashqai kazanma şansını yakalıyor!

Kampanya tarihileri arasında Düzce’de bulunan Algün İnşaat firmasının yapmış olduğu dairelerden alanlara çekilişe katılma hakkı verilecektir.

Hediyeler : 1 Adet Hediye Nissan Qashqai

Fiyatı: 124.000
Vergi : 23.869
Nefes kesici tasarımı, panaromik cam tavanı, 19” alaşım jantları ile Nissan Qashqai, sizi şehrin gerçek hakimi olmaya davet ediyor.

Bu kampanya NİŞA YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  tarafından MPİ’nin 05.04.2018 tarih ve E.3660 sayılı izni ile 16.04.2018-13.10.2018 tarihleri arasında düzenlenmektedir. Çekiliş 23.11.2018 tarihinde yapılacak ve 26.11.2018 tarihli Düzce Parantez Gazetesi’nde ve kampanyamerkez.com’da duyurulacaktır.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Ömer Sefa Saltuk dedi ki:

    Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  2. Saliha Canan Dıvarcı dedi ki:

    kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Yorum Yaz