A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler

A101 market aktüel ürünler kataloğunda bu hafta hangi ürünlerde indirim kampanyaları 17 Mayıs 2018 aktüel kataloğunda hangi ürünlerle olacak sorusunun yanıtı belli olmasa da fırsat ürünleri listesinde neler olmasını istediğinizi belirlemek üzere konumuzu paylaşmış durumdayız. A101 market aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünlerin olmasını dilerseniz, ihtiyacınız olan ürünün fırsatlı ürün olarak A101 market şubesine getirilmesi senin de elinde. Çünkü henüz A101 aktüel hangi ürünleri kataloğa ekleyeceğine karar vermedi. Elektronik ürünlerden mutfak ürünlerine, beyaz eşyadan akıllı telefonlara kadar bir dizi üründe kampanya yapmaya hazırlanan A101 17 Mayıs 2018 tarihinde hangi ürünlerle karşınızda olsun?

Haftasonu fırsatlarında aldın aldın kampanyası ile adeta müşterinin daha fazla ürün almasını özendiren A101 market, perşembe günleri de geniş kapsamlı kataloğunda yer alan ürünlerin tümünde indirim kampanyası başlatıyor. Her hafta belli ürünlerin indirime girdiği ve ucuz market olma yolunda hızla yol alan A101, ucuzlayan kampanyalı fırsatlı ürünler ile de sabahın erken saatlerinde müşterilerin akınına uğruyor. bilerek ya da farkında olmadan, kampanyalı ürünler çok az sayıda getiriliyor. İhtiyacın altında kalan bu ürünlerin indirim kampanyasının başladığı gün tükenmesi, bu ürünü bekleyen müşterilerin tepkilerine neden oluyor. Buna rağmen yaklaşık bir yıldır bu tutumuna devam eden A101 marketlerinin bu tutumunun bir satış stratejisi olduğu da ifade ediliyor.

Siz de indirime girmesini istediğiniz ürünlerin neler olduğunu aşağıda yer alan yorum bölümüne yazarak bizimle paylaşın. A101 market yöneticileri de hangi ürünlerin daha fazla talep gördüğünü tespit etmek maksadıyla sosyal medya sitelerini ve aktüel ürün kampanya sayfalarını taradığında sizin bu taleplerinizi görerek, ihtiyacınız olan indirimli ürünleri kataloğa eklesin. Tüm A101 market şubelerinde aynı anda önümüzdeki hafta 17 Mayıs Perşembe günü indirimli ürünler getirilecek. Siz de bu ürünlerin getirileceği gün marketlere uğramayı unutmayın.

A101 aktüel ürünler 17 Mayıs 2018 

A101 aktüel ürünler 10 Mayıs 2018 

14 yorum

 1. 1000 lik puzzle özellikle manzara resimleri yada turkiyenin tarihi yerleri

 2. Kütahya porselen ekose yemek takımı gelsin çok istiyorumm

 3. Aylardır nehrin kaşık ve çatallarını bekliyorum.birde kurpu sivri ve nakış desenlilerinden lütfen en yakın zamanda

 4. Lutfen 17 mayisda prima 4-5 numarali bebek bezi gelsin

 5. Becca fitzpatrick ve tess gerritsen KİTAPLARINI GETİRİN

 6. sherlock holmes beşli seti gelsin

 7. Becca fitzpatrick ve tess gerritsen KİTAPLARINI GETİRİN

 8. Nofrost saklama kabı çok az gelip hemen bitiyor bunlardan daha sık ve cok gelmesini istiyorum.

 9. Golden baby bebek arabasını bekliyoruz

 10. Elektrikli büyük oto termos gelsin lütfen İzmir menemen bölgesine.

 11. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 12. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

 13. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir