Hakmar 2 Kasım aktüel ürünler

Hakmar Ekspres aktüel kataloğunda bu hafta da dolu dolu ürünler ve kampanya fırsatları var. Hakmar 26 Nisan 2018 tarihinde gelecek Hakmar aktüel indirimli ürünlerinde mutfak ürünlerinden, kırtasiye ve çocuk ürünlerine, yazlık tişörtlerden terliklere kadar birçok ürün sizleri bekliyor.

Hakmar indirim kataloğu da bu hafta fırsatlar sürecek bay ayakkabı 14,95 TL’ye satışa sunulacakken bay bayan yazlık tişörtler 17,95 tl ye satılacak.  penye lastik çarşaf yataklarınızı daha düzgün daha temiz kalabilmesi için muhteşem bir ürün Bu ürünü Black Rose markası adı altında alabileceğiniz fiyat 12,95 TL olarak belirlendi Hakmar Ekspres ürünlerinin En nadide ürünlerinden biri olan penye lastik çarşaf sınırlı sayıda geleceğinden 26 Nisan 2018 Hakmar indirim günlerinde mağazalara erken gelmenizi bekliyoruz.  Gezer marka terlik çeşitleri sadece 7,95 TL’ye satışa sunulacakken bayan tişörtler erkek tişörtlerden daha uygun fiyata satılıyor. Yazlık ürünler Hakmar da müthiş bir Rafet görecek. 4,95 TL’ye bayan yazlık tişörtler görsel resimli olarak satılıyor üzerinde birden fazla çeşit olan bu ürünleri Hakmar 26 Nisan 2018 indirim günleri de bulabilirsiniz. 6,95 TL’ye satılacak olan Hakmar bulaşık altlığı bu haftanın dikkat çeken bir diğer ürünü.  siz mutfak indir dikkat ederseniz bu kaçırmayın.

Kampanyamerkez Türkiye’nin en büyük kampanya Sitesi olarak sizlere diğer marketler zincirlerinden olduğu gibi Hakmar Ekspres aktüel ürünlerinde herkesten önce sunmaya gayret ediyoruz. hangi ürünlerde indirim yapılacağını Hakmar marketlerinde hangi günler kampanya olduğunu sizlere duyuran kampanyamerkez.com tarafından bu hafta özellikle çocuklar için oyuncak çeşitleri ve oyuncak bultak otobüs dikkat çekiyor.  lisanslı pota oyuncak seti Hakmar’ın bu hafta getireceği bir diğer indirimli ürün olarak görülürken badminton seti sadece 8,95 tl ye satılacak. kokulu defter kırtasiye ürünleri arayanlar için Hakmar Kırtasiye bölümünde indirim reyonlarında sizleri bekliyor olacak. oyuncak kamyonlar oyuncak Sürmeli araçlar ve takma oluştur oyuncak setleri bu haftanın Hakmar indirim kataloğu da gözümüze çarpan önemli ürünleri arasında. sizde ihtiyacınız olan ürünleri daha uygun fiyata satın almak için internetteki indirim kampanyaları takip ediyorsanız sitemizi takip alabilir sosyal medya hesaplarımız da paylaştığımız konuları inceleyebilirsiniz.  Kampanyamerkez Türkiye’nin en eski kampanya sitesi olmasından dolayı takipçilere ve ürünler hakkında yorumları ile ziyaretçilerin Uğrak mekanı olmaya devam ediyor.

26 Nisan 2018 Hakmar Ekspres kataloğunda yer alan ürünler:

Hakmar 26 Nisan 2018 katalog ekspres

1 Yorum

  1. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir