Magnum çekiliş 2018 katıl Porsche kazan

Magnum çekiliş 2018 katıl Porsche kazan

Magnum 2018 çekilişinde her yıl olduğu gibi 2 Porsche verecek. 2018 çekiliş kampanyası ile 2 talihliye Porsche Cayman Magnum Edition hediye edilecek. Kampanya Magnum promosyonlu ürünlerinden çıkan şifreyi 1 Nisan 2018 tarihi ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında SMS ile adınız soyadınız ve adresinizi aralarında birer boşluk bırakarak 2992’ye gönderebileceğiniz gibi, ücretsiz olarak magnumicecream.com/tr/home.html adresine girerek veya da Magnum resmi iOS uygulaması/ Magnum resmi android uygulamasından da şifreyi göndererek Magnum 2018 Porsche çekilişine katılabilirsiniz.

Türk insanı maalesef okumayı pek sevmiyor. O yüzden biz çekilişle ilgili detayları yazmak yerine başlıklar ve alt başlıklar şeklinde Magnum 2018 çekiliş kampanyası ile ilgili önemli ayrıntıları vermeye çalışalım. Magnum Porsche kazananlar ne zaman açıklanacak?  Magnum porsche çekilişi 2018 ne zaman gerçekleşecek ya da Magnum porsche 2018 sonuçları hangi tarihte duyurulacak gibi soruların yanıtlarını kısaca vermeye çalışalım.

Magnum Porsche Cayman Magnum Edition çekilişi ne zaman başladı?

Türkiye’nin en fazla katılımla gerçekleşen çekiliş kampanyalarından biri olan Magnum Porsche çekilişi 2018 yılında 1 Nisan günü başladı.

Magnum Porsche 2018 çekilişi ne zamana kadar sürecek?

30 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek olan çekilişe katılımların her şifre ile sadece 1 kere olması gerekiyor.

Porsche çekilişi ne zaman yapılacak?

Magnum Porsche çekilişi 9 Ekim 2018 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek ve bu çekiliş canlı olarak da Magnum resmi sitesinde yayınlanacaktır.

Porsche çekiliş sonuçları ne zaman ve nerede yayınlanacak?

Çekiliş sonuçları 13 Ekim 2018 günü kampanyamerkez.com adresimizde ve aynı tarihte Hürriyet Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Magnum çekilişinde 2018 yılı çekilişinde verilecek otomobilin fiyatı ve tam olarak ismi nedir?

2 Kişiye verilecek olan Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model Otomobil 650.000 Türk lirası değerindedir.

Magnum ürünlerinden 2 çekiliş hakkı verilenler:

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry

Magnum çekiliş 2018 katıl Porsche kazan

Magnum ürünlerinden tek çekiliş hakkı verilenler:

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem

Çekiliş sonucunda Magnum Porsche kazananlardan Magnum Çubuğu (Şifresi okunabilir olması gerekiyor) da talep ediliyor. Ayrıca çekilişe 18 yaşının altında olanların katılımı kabul edilmemektedir. 18 yaşının altında olanlar kazansalar dahi hediye alamayacaklardır.

 

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. Bayram Bilge ,Cumhuriyet Mah. 2 nci Sok.Başak Apt. A-Blok no:6 Onikişubat Kahramanmaraş dedi ki:

  32C8N8VT

 2. Evren Burak Kızılırmak dedi ki:

  Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

 3. Ömer Pamukçu dedi ki:

  Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

 4. İrem Ceren Koçak dedi ki:

  Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 5. Bahar Elçin Mammadov dedi ki:

  Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

 6. Ongar Eyyupoğlu dedi ki:

  İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Yorum Yaz