Kefilsiz anında 10.000 TL ihtiyaç kredisi

Kefilsiz anında 10.000 TL ihtiyaç kredisi

Kefilsiz banka kredisi ilk kez ING Bank’a nisan ayı kampanyalı ihtiyaç kredisi isteyenler için 1,49 faiz oranlarından 1,59 faiz oranlarına kadar 3 ila 48 ay vadeli size göre ihtiyaç kredisi faiz oranları hesapladık. sizin de paraya ihtiyacınız varsa ING Bank ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. 10.000 TL ihtiyaç kredisi ve 48 ay vade için faiz oranlarımız 1,49 olarak hesaplanmış olup yıllık toplam kredi maliyeti ile ödemeniz gereken tutar 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Kazançlı ve sizlerin lehine anında kredi kapsamında ihtiyaç sahiplerine memnun edebilmek ihtiyaçlarını giderebilmek için bankamız bünyesinde başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için yapmanız gereken sadece aşağıda verdiğimiz linke tıklamak olacaktır. açılan sayfada Bilgilerinizi girerek Findeks kredi notumuza göre faiz oranlarını verilen ihtiyaç kredisi faiz oranları ile toplam ödemeniz gereken tutarla birlikte size dönüş sağlanacaktır.

Belgesiz ve kefilsiz kredi almak artık İNG Bank ile mümkün hale geldi. Kredi başvurusu yapmak için bankaya gitmenize gerek kalmadı. Umumi faiz oranlarından bıktınız mı, size özel kredi faizi mi uygulansın istiyorsunuz, tam da yerine geldiniz. Banka kredi kampanyalarında anında kredi, hemen kredi servisi ile başlatılan İNG ihtiyaç kredisi ile siz de ihtiyaçlarınızı giderin. İhtiyaç kredisine başvurmak için tıklayın.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Özen Çakan dedi ki:

    Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Yorum Yaz