FLO Nisan mayıs 2018 indirim kampanyası

FLO indirim günleri başlıyor. Siz de ayakkabı satın almak isterseniz öncelikle FLO ayakkabı mağazalarına uğrayın. Ayakkabıda yüzde 80’e varan indirimlerden siz de faydalanın. Hemen bir FLO mağazasına ya da FLO internet sitesine uğrayın. Kampanyaların ve indirimlerin öncüsü kampanyamerkez sizleri ayakkabı marketindeki indirimlerle baş başa bırakmak için sezon indirimlerinin dışında ayakkabı indirim kampanyalarını da gündeme taşıyor. İstanbul başta olmak üzere ucuz ayakkabının adresi Ankara ve İzmir dışında artık tüm illerde açılmış durumda. Hatta FLO ayakkabı marketinde yazlık ayakkabılar, spor ayakkabıları kadın ayakkabılarında ve erkek ayakkabılarında indirimlerle gündemde yine. Siz de FLO garaj günlerinde alışveriş yaparak indirimin kralını görün.

Flo mağazaları ve internet sitesinde kampanyalar ve indirimler sürüyor. Flo Garaj günleri kampanyasında bu ay 20 Nisan – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında %80’e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Dünyaca ünlü markalara ait 2018 ilkbahar yaz sezonu ürünlerinde geçerli indirimli fiyatları kaçırmayın!

20 Nisan – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ziylan Plaza’da 9,99 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacağı FLO Garaj Günleri kapsamında 2017/2018 sezonuna ait tüm ürünleri için, yüzde 80’e varan indirimler ve açılışa özel olarak ilk dört gün 3 al 2 öde kampanyalarından yararlanma fırsatı sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında düzenlediği Garaj Günleri” ne bekliyor.

3 yorum

  1. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  2. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  3. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir