Category Archive : Hakmar Ekspres

Hakmar 6 Eylül 2018 perşembe

Hakmar 6 Eylül 2018 aktüel ürünler

Hakmar aktüel ürünler her perşembe günü olduğu gibi okul haftasında da kampanya başlattı. Hakmar 6 Eylül 2018 Günü Özel Hazırladığı Uygun fiyata aktüel Hakmar ürünlerinin Bulunduğu Güncel Ürün Fihristi Yayınlandı.
Diğer marketlere göre daha hesaplı ve marka ürünler sunan ve geniş ürün yelpazesine sahip olan Hakmar, müşterilerin sık ziyaret ettiği yer olmaya devam ediyor. Hakmar 6 Eylül 2018 tarihinde raflarında sizlerle buluşturacağı avantajlı güncel ürün listelerini paylaştı.

Hakmar bu hafta talebeler için kırtasiye güncel ürünlerini sundu. Temel tüketim malzemeleri kaliteden ödün vermeden en uygun ücretlerle sizlerin beğenisine sunuluyor. Yayınlanan 6 Eylül Hakmar güncel ürün fihristlerinde hesaplı alışveriş keyfi yaşayabilmeniz için hangi fırsatlar bulunuyor beraber inceleyelim.

Hakmar 6 Eylül 2018 aktüel ürünler

Bu hafta Hakmar indirimli ürünlerde okul mazlemeleri öğrencler için dev indirim fırsatları sunuyor. Renkli Lüks Santraç 14,95 TL, Makas 4,95 TL, Dosya 13 Bölmeli 8,95 TL, Nokia Renkli Kağıt 100’lü 7,95 TL, Çetvel Set 2’li Ark 3,45 TL, Çizim Takımı 4 Parça Yıldızlar 2,45 TL, Dosya Çıttıtlı 3’lü Gingko 2,95 TL, 6 Eylül 2018 Hakmar fihristinde Boya Kuru 12’li Tam Boy Fatih 6,95 TL, Değişik renk çeşitleri ile Kalem Keçeli 12’li Pritt 6,95 TL. Ayrı olarak Hakmar güncel 6 Eylül fihristinde Band Makinesi &Band Marco 5,95 TL, Defter Resim 17×24 Lisanslı Gıpta 2,95 TL, Tahta Kalemi 3’lü Noki 3,95 TL, Kalem İğne Uçlu Faber 3’lü 9,95 TL, Silgi İmtihan Faber 1,45 TL olarak sunuldu.

Bu hafta Hakmar güncel indirimleri arasında Proje Çantası 38×55 Gingko 7,95 TL, Sözlük Karaca Plastik Kapak 4,95 TL, Sözlük Karaca Plastik Kapak 4,95 TL, Not Kağıt Set Noki 4,95 TL, Kalem Versatil Set 07 3’lü 28A Gingko 4,95 TL, Kalem İğne Uçlu Faber 3’lü 9,95 TL gibi ekonomik fiyatlar ile Hakmar 6 Eylül indirim günlerinde satışa sunulacak uygun ücretli ürünlere sahip olmak için acele edin.

Hakmar 26 Temmuz Perşembe aktüel kampanya

Hakmar güncel indirimleri 26 Temmuz 2018 Perşembe günü gelecek olan ürünlerle devam ediyor. Birbirinden güzel ve ucuz Hakmar ürününü en kaliteli kataloglardan inceleyebilirsiniz. 26 Temmuz Hakmar aktüel ekspres ürünler gibi her ayın içinde dört kez mağazalara getiriliyor.

500’ü aşkın Hakmar mağazasında eş zamanlı olarak yapılan kampanyaları milyonlarca insan takip ediyor. İstanbul merkezli olarak kurulduktan sonra kısa süre içinde ülkenin dört bir yanına yayılan ve indirimli alışverişleri ile halkın beğenisini kazanan Hakmar marketlerinin en güncel kampanyalarını yine diğer marketlerin katalogları ve kampanyalarında olduğu gibi kampanyamerkez olarak biz duyuruyoruz.

Kaliteli görselleri ile kolay bir şekilde ürün incelemesi yapabileceğiniz kampanyamerkez 26 Temmuz indirim kataloğunu da sizlere sunuyor.

Hakmar 6 Eylül 2018 perşembe

14 Temmuz 2018 Hakmar aktüel ekspres ürünler

Hakmar indirimlerine yönelik her hafta açıklanan indirimli ürünler kataloğu 14 Temmuz 2018 ile 15 Temmuz ve 16 Temmuz tarihleri arasında tüm Hakmar market şubelerinde müşterilere sunulacak olan indirimli ürünler için güncel Hakmar kataloğu yayınlandı. Hakmar mağazalarının İstanbul başta olmak üzere batı illerinin en fazla tercih edilen marketler zincirleri arasında olduğunu ve 513. mağazasını bu hafta açtığını belirtelim. Hakmar 14 Temmuz 2018 Cumartesi gününden başlayacak olan Aktüel Ekspres ürünler indiriminin azar ve pazartesi günleri de devam edeceğini ifade edelim.

Hakmar marketlerinin indirimli ürün kataloğunda bu hafta neler olacak diye soranlar için kısaca dikkatimizi çeken ürünleri sizlere sunalım. Özellikle ekonomik durumu daha zayıf aileler için yapılan indirimleri ile bilinen Hakmar’da bu hafta genel olarak gıda ürünlerinde indirime gidildiğini görüyoruz. Karpuz fiyatlarındaki düşüşle, Hakamr et fiyatlarındaki düşüş dikkatimizi çekiyor. Tavuk ve sığır etindeki indirimleri yumurta fiyatlarındaki kampanyalı fiyatlar takip ediyor. Hakmar’da kaliteli bir bebek arabasının da indirime girdiğini gözlemledik. Siz de Hakmar indirimli ürünler kataloğunu inceleyebilirsiniz.

14-15-16 Temmuz 2018 Hakmar aktüel ekspres ürünler

Hakmar 12 Temmuz aktüel ürün inserti

Hakmar marketler zincirinde 12 Temmuz 2018 tarihinde gelecek ve indirimli olarak müşterinin beğenisine sunulacak ürünler belli oldu. Hakmar indirim insertleri 2018 yılında da tüm hıızyla ve çeşitliliği ile devam ediyor. Kampanyalar ve indirimlerin en fazla yapıldığı, her perşembe günü 500’ü aşkın Hakmar market şubesinde eşzamanlı olarak devam ettirildiği kampanyalar ile ilgi siz de dilediğiniz ürünlere şubelerden önce buradaki kataloglar sayesinde online olarak ulaşabilirsiniz.

Hakmar indirimli ürün katalogları 12 Temmuz 2018 tarihi için belirlendi. Bir hafta boyunda satışta olacak olan ürünlerin sınırlı sayıda getirilmesi ve stoklarda tükenme ihtimaline karşı indirimin başladığı gün olan haftaya perşembe günü sabahın erken saatlerinde size en yakın market şubesine giderek indirimli ürünleri satın alabilirsiniz.

Hakmar 12 Temmuz aktüel ürün inserti

Hakmar Ekspres 06 - 08 Temmuz 2018 indirim kataloğu

Hakmar Ekspres 06 – 08 Temmuz 2018

Hakmar Ekspres indirimli ürünler kataloğu yayınlandı. Hakmar aktüel ürünler 6 Temmuz 2018 günü itibariyle satılmaya başlanacak. 8 Temmuz günü de devam edecek olan Hakmar kataloğundaki ürünlerin satışının o günün akşamında son bulması bekleniyor. Hakmar 7 Temmuz 2018 tarihinde yeni ürünlerle yeni katalogla müşterisinin karşısında olacak. Siz de Hakmar ürünlerinden dilediğiniz ürünü her marketten daha uygun fiyata satın alabilmek için marketlerin size en yakın şubesine giderek indirim günü alışverişinizi yapabilirsiniz.

Hakmar Ekspres 06 – 08 Temmuz 2018

Hakmar Ekspres 06 - 08 Temmuz 2018 indirim kataloğu

5 Temmuz Hakmar aktüel indirim broşürü

Hakmar indirimli ürünler 5 Temmuz 2018 tarihinde 508’i bulan Hakmar ekspres marketlerinde satılmaya başlanıyor.

Hakmar’da bu hafta hangi ürünler kampanyalı olarak satılacak sorusunu soranlar için güncel katalogları kampanyamerkez.com farkıyla tedarik edebilirsiniz. Ucuz ürünlere artık daha yakınsınız. Çünkü Hakmar ekspres ürünlerinin hayatınızda yeri var. En ucuz fiyatlara rağmen en kaliteli ürünü müşterisine ulaştırmayı ticaretin çok önünde göre Hakmar, kampanya ve fırsatlarıyla 5 Temmuz 2018 tarihine damga vuracak.

Hakmar 5 Temmuz 2018 Güncel Ürünler Fihristinde bu hafta da çok dolu ve sürpriz kampanyalar var.

Hakmar Marketler Zinciri 5 Temmuz 2018 Günü Satışa Sunduğu Ürünleri OnBinlerle Buluşturuyor. Hakmar Her Kesime Uygun Ücretleri İle Hoşnut Etmeye Devam Ediyor. İsminden söz ettiren ücretleri ve kaliteli ürünleri ile her vakit ön tasarıya çıkan Hakmar, bu hafta da kaliteli ürünleri müşterisine sunmaya devam ediyor. Raflarını mükemmel ürünlerle süsleyen market zinciri, her gelir grubundan insana hitap ediyor.

Hakmar 5 Temmuz tarihli ürün fihristini müşterilerine sunan firma yeniden insanların yüzünü güldürdü. Şayet sizler de uygun ücretlerle eksiklerinizi bitirmek istiyorsanız kesinlikle bu hafta semtinizdeki şubelere uğramalısınız. 5 Temmuz Hakmar marketlerinde bu hafta harika ürünler raflardaki yerini alıyor. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde bulunan ürünleriyle insanların iş yeri ve hane ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlayan firma, fark yaratacak yeniliklere de hane sahipliği yapıyor. Güncel fihristindeki ürünler ağırlıklı olarak gıda ürünlerinden, elektronik ürünler de dikkat çekiyor. Piyasa ücretinin oldukça altında uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bu ürünleri netlikle kaçırmamalısınız. Belli bir müddet satışta olacak bu ürünler, Hakmar’ın müşterilerini hoşnut etmeye de devam ediyor. Marketler zincirinin imtiyazlı hizmetlerini hemen yanı başımızda bulabilmemiz harbiden memnun edici bir vaziyet. Ancak sadece bununla mı bitiyor? En ehemmiyetli özelliklerinden birisi de sağladığı istihdam ile on binlerce kişiye iş olanağı sağlıyor oluşu. Bu sayede ülkedeki işsizlik problemine ehemmiyetli bir katkı yapan firma git gide genişliyor ve personel alımını da sürdürüyor. Market fırsatlarıyla da öne çıkmasını biliyor.

5 Temmuz 2018 tarihli güncel ürün fihristinde yer alan ürünleriyle gelir grubu ne olursa olsun herkesin güvenini ve beğenisini kazanan Hakmar marketler zinciri, bu hafta yeniden isminden söz ettirecek adımlar atıyor. Sakın ola şubelere yapacağınız ziyaretlerde geç kalmayın, yoksa hudutlu sayıdaki ürünleri elinizden kaçırma gibi bir durumunuz da var. Siz siz olun Hakmar aktüel market ürünlerinden haberdar olun.

5 Temmuz Hakmar aktüel indirim broşürü

Hakmar 29 Haziran 1 Temmuz 2018 Ekspres Ürünler

Hakmar güncel ekspres ürünler kataloğu yayınlandı. Türkiye’de 500’ü aşan mağaza sayısı le en büyük marketler zincirleri arasındaki yerini alan ve her hafta perşembe günleri indirimli ürün kampanyaları düzenleyen Hakmar’ın Türkiye’nin batı kesiminde yoğunlaştığı biliniyor. 29 Haziran 2018 tarihinde şubelerinde indirime giren ürünlerin ilk kataloğunda meyvelerin olduğu görülüyor. Karpuz, şeftali, patlıcan, nektari, domates ve göbek lahana dikkat çeken fiyatlarıyla müşterinin yüzünü güldürecek.

1 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecek olan indirim kampanyasında farklı katalogların olduğuna şahit oluyoruz. Ev kadınlarının dikkatle takip ettiği indirim günlerinin indirim kataloğunda  parça yemek takımı sadece 129 TL’ye satılıyor. Küre çaydanlık 34,90 TL olan fiyatından 19,90 TL’ye düştü. Siz de indirimli çaydanlık arıyorsanız tam da size göre bir çelik çaydanlık geldi. Hakmar aktüel indirim günlerinde diğer bir dikkat çeken kampanyalı ürün Borcam Tepsi ve bu ürün sadece 14,90 TL’ye müşteriye ulaştırılıyor. Yatak örtüsü takımı 69,90 TL’den satışa sunuldu. Paspas takımları da bu hafta Hakmar’da müdavimlerin ilgi odağı olacak. Her marketin kendine özgü bir kampanyası olsa da İstanbul’da en fazla takip edilen ve indirim kampanyaları internet sitelerinden sorgulanan Hakmar bay ve bayan terliklerinde de indirime gitti. Ayrıca bebek arabası da indirimli fiyatıyla çocuk bekleyen ailelerin tercihi olacaktır.  Hakmar yeni şubelerine bir yenisini daha ekliyor. 508. Hakmar şubesi de Kocaeli’de açılacak. Gıda ürünlerinde indirimlerin olduğu Hakmar aktüel kataloğunun içinde mutfakta çokça aradığınız ürünler var. Bunların içinde tavuk, yoğurt, yumurta, ayçiçek yağı ve daha bir çok ürün bulunuyor.

Hakmar 29 Haziran 1 Temmuz 2018 Ekspres Ürünler

Hakmar Ekspres 06 - 08 Temmuz 2018 indirim kataloğu

Hakmar aktüel ürünler 13- 21 Haziran 2018

Hamile giyim, hamile kıyafetleri, hamile elbiseleriHakmar fırsat ürünleri 13 Haziran 2018 Çarşamba gününden başlamak üzere 14 Haziran, 15 Haziran kampanyalarının yer aldığı fırsatlarla sizlere keyifli ve ucuz alışverişin imkanlarını sağlarken 21 Haziran 2018 tarihinde gelecek olan aktüel ürünlerde de 500 şubenin üzerine çıkan Hakmar Ekspres mağazalarının uygun fiyatlı alışverişlerde Türkiye’de sayılı mağazalar arasında olduğunu ifade etmemiz gerekir. 21 Haziran tarihinde özellikle araç sahiplerine araba malzemeleri konusunda fırsatlar sunulacak. Otomobil koltuklarına serme oto minderleri farklı renklerde ve 3 parça şeklinde bu haftanın indirimli ürünlerinin ilki. Serme minder sadece 19,90 TL’den satılacak.

Oto paspası arayanlar için lüks oto paspası bu haftanın indirimli bir diğer ürünü. 5 parçadan oluşan paspas sert plastik ve kıldan mamuldür. 59,95 TL’ye satılacak paspasların stoklarla sınırlı olduğunu söylememize gerek yok belki de. En fazla rağbet gören ürünler arasında olan araba paspaslarının uygun fiyata gelecek olması, 21 Haziran günü bu ürünün tükenmesine neden olabilir. Bu yüzden acele etmenizi öneririz.  Oto koltuk kılıflarında da Hakmar 21 Haziran aktüel fırsat ürünlerinde indirim uygulanacak. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulacak oto koltuk kılıfları sadece 59,95 TL’den satışa sunuluyor. Direksiyon kılıfı indirimi, arızalarda ve beklenmeyen durumlarda kullanmanız için krikolarda da indirime gidiliyor. Bölmeli bagaj çantası Hakmar fırsat ürünlerinden bir diğeri. Bu ürün de düğer muadillerinden fazlaca uyguna satılacak. Hakmar led çalışma feneri magnetli olanından ve gayet kullanışlı bir ürün olmasına rağmen çok ucuz bir fiyata satılacak.

Hakmar 13- 21 Haziran 2018 aktüel ürünler

Emojili araç içi yastıklar sarı renkte ve tam da sohbet anını andıran türden. Sadece 8 TL gibi uygun bir fiyata satılacak olan emojili yastıkların da sınırlı sayıda geleceğini unutmamalı. Çayınızı aracınızın içinde soğumadan yudumlamak isterseniz Hakmar termos bardak tam da size göre. Çelik termos ise çayı birden fazla kişi ile içmek için gayet ideal bir ürün. Gazlı içeceklerde ve cips ürünlerde de haftalık indirimli ürün fırsatları devam edecek. 21 Haziran 2018 tarihinde başlayacak Hakmar indirim kampanyalarına 500’ü aşan şubesi ile tüm Hakmar mağazaları dahil edilmiştir. Sizleri de alışverişin tadına varmaya davet ediyoruz.

7 Haziran 2018 Hakmar Aktüel Ekspres

7 Haziran 2018 Hakmar Aktüel Ekspres

Hakmar Aktüel ürünlerde 7 Haziran 2018 kataloğunda nelerin olacağı açıklandı. Hakmar aktüel ekspres Türkiye’de milyonlarca kişinin alışverişleri daha hesaplı bir şekilde sağlamasına imkan tanımaktadır. Bu noktada ise Hakmar 7 Haziran 2018 ve 14 Haziran 2018 güncel indirimlerinden yararlanmak ve dünyaca tanınmış kişi markaları kapsayan kategoriler üzerinden alışverişiniz yapmak için güncel ürünleri sizler için hazırladık.

Deneyimli kadrolarla çalışmasına karşın; personelini daimi olarak eğitimlerden geçirmekte, kaliteli ürün ve uygun ücret siyasetini güler yüzlü servisle pekiştirmektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve isimi hemen hemen marketçilikle beraber anılır olmuştur. Özel marketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle birbirlerine online ve entegre bir şekilde bağlı olan Hakmar Alışveriş Merkezleri, 15.000 çeşit ürün çeşidiyle; tüketiciye daha hızlı ve daha tesirli bir hizmet sergilemekte, yenilikleri an be an uygulamaktadır.

İndirim deyince akla gelen BİM, A101 ve ŞOK marketlerinin haricinde birde belirli bir kesime hitap eden ve sayılı şubesiyle öne çıkan HAKMAR marketleri her hafta perşembe günleri müşterilerine indirimli ürünler sunmaya devam ediyor,

Hakmar marketleri 7 Haziran 2018, 17 Mayıs 2018 tarihlerinde reyonlarında sizlerle buluşturacağı avantajlı aktüel ürün fihristlerini paylaştı. Diğer mağazalara oranla çok daha ucuz fiyatlara alışveriş yapabilme olanağı tanıyan ve reyonlarını ürün itibariyle oldukça zengin tutan Hakmar mağazaları, tüketicilerin uğrak adresi olmaya devam ediyor.

1997 seneninde İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, ilk olarak bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 23’ye çıkartmış, tecrübeli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son senelerde sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi muvaffak olmuştur.

hakmar-aktuelurunler-7haziran-2018-indirimler

 

hakmar-aktuelurunler-7haziran-2018

Hakmar özel indirimli satış günleri

PAZARTESİ

Üçevler Mağazası

Gözdağı Mağazası

SALI

Kurfalı Mağazası

Hilal Konutları Mağazası

Üst Kaynarca Mağazası

Uydukent Mağazası

E-5 Kaynarca Mağazası

Mavikule Mağazası

Aydınlı Mağazası

Esenpark Mağazası

ÇARŞAMBA

Velibaba Mağazası

Pendik Mağazası

Kiptaş Mağazası

Sultanbeyli Mağazası

PERŞEMBE

Şeyhli Mağazası

Tuzla Mağazası

Çınardere Mağazası

Tuzla Şifa Mağazası

CUMA

Kurtköy Mağazası

Çamçeşme Mağazası

E-5 Kaynarca Mağazası

Güzelyalı Mağazası

Uydukent Mağazası

Esenpark Mağazası

CUMARTESİ

Topselvi Mağazası

Kavakpınar Mağazası

Mavikule Mağazası

Pendik Mağazası

Kiptaş Mağazası

Aydınlı Mağazası

Darıca Mağazası

Hakmar aktüel ürünler 24 Mayıs - 31 Mayıs 2018

Hakmar aktüel ürünler 24 Mayıs – 31 Mayıs 2018

Hakmar güncel ekspres kataloğu belli oldu. 24 Mayıs 2018 tarihinde indirime girecek Hakmar fırsat ürünleri ile 31 Mayıs 2018 tarihinde indirime girecek olan kampanyalı ürünler kataloğu yayınlandı. İndirimli fırsatlarda bu hafta da Hakmar şubelerinde çok fazla üründe indirim imkanı sunuluyor.

24 Mayıs 2018 tarihinden itibaren haftalık olarak yayınlanan Hakmar güncel ürün fihristi sitemizde bulunmaktadır. Hakmar Marketler zinciri indirimli aktüel fırsat ürünlerini her perşembe günleri mağazalarında satışa sunuyor. Bulunduğu yerlerde en çok seçenek edilen ve alışveriş yapılan marketler zinciri olan Hakmar marketleri her hafta pek çok çeşit kaliteli marka ürüne indirimli fırsatlarla fiyatlarda düşüşe imkan tanıyor ve reyonlarında da bu ürünlere yer veriyor.

Hakmar’da haftalık olarak yayınlanan fırsat fihristinde her kesim bütçeye uygun hesaplı ve avantajlı ücretli fırsat ürünlerini bulabilmeniz olası. Hakmar mağazalarına hangi ürünler var diye merak ediyorsanız sizler için günler öncesinden yayınladığımız ürün broşürlerini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ürün uygun ücret sloganı ile yurttaşlara her hafta perşembe günlerine özel indirimler hazırlayan Hakmar marketlerinde indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Alışverişlerinizi perşembe indirim günlerinde çok daha hesaplı ve ucuz fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Hakmar reyonlarında yer alan fırsat ürünleri piyasaya göre hemen hemen yarı fiyatına sahip olmanız mümkün. Aktüel fırsat fihristleri sayesinde pek çok insan tarafından vazgeçilmez hale gelmeye devam ediyor.

Hesaplı alışveriş yapmak, kaliteli ürünleri ucuz fiyatlarla sahip olmanız için bizi Hakmar aktüel fihristini takip faktörüz yeterli olacaktır.

Haftalık olarak satışa sunulan aktüel ürün fırsatları stoklarla ve renklerle hudutlu olduğunu unutmayın.

Hakmar market aktüel ürün kampanyalarından yararlanarak alışveriş yapan yurttaşlar kaliteye ucuza sahip olmaya devam ediyor.

24 Mayıs 2018 Hakmar ekspres

24 Mayıs 2018 Hakmar ekspres

Hakmar güncel indirim kampanyalarında bu hafta 24 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğundaki ürünlerle ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Hakmar indirimli ürünlerinde elektronik malzemelerin artık talepler üzerine daha faza geldiğini ve geleceğini görmekteyiz. İlk olarak Hakmar Gold marka çelik termosu görmekteyiz. Çok uygun sayılabilecek bir fiyata gelen Hakmar termosun fiyatı bu haftanın indirim kampanyası kapsamında sadece 44,90 olarak görülüyor. Bir diğer elektronik hakmar indirimli ürünü de Premier marka tost makinesi,. İndirimli tost makinesi arayanlar için tavsiye edebileceğimiz güzel bir ürünün varlığından haberdar olmanızı dileriz. Temiz kullanım için gayet uygun haznesi ile Premier tost makinesi bu haftaya özel sadece 44,90 TL’den satılacak Hakmar aktüel fırsatları içinde.

24 Mayıs 2018 tarihinde tüm Hakmar market şubelerinde eşzamanlı olarak satışa sunulacak olan ürünlerin kullanımı ve memnuniyet ölçüsünü belirlemek adına, satın alan müşterilerin yorumlarını kampanyamerkez.com’a bekliyoruz. Aşağıda yer alan yorumlar bölümüne siz de ürünler hakkındaki önerilerinizi ya da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Hakmar’da bir diğer elektronik ürün el mikseri. Hakmar el mikserinin markası CVS. Bu markanın çok fazla bilinen bir marka olmaması sizi şüpheye düşürebilir. Firma ile ilgili detaylı araştırmayı Google üzerinden yapmanızı tavsiye ederiz. Ürünü daha önce satın alanların da bu ürün hakkında bilgi vermelerini rica ediyoruz.

Mutfak ürünleri Hakmar müşterilerinin her hafta karşılaştığı indirimli ürünler ve 24 Mayıs  2018 indirim kampanyalarında da fazlasıyla mutfak ürünleri indirimi olacak. Kahve fincan takımı almak isteyenlerin Hakmar mağazalarına kesinlikle uğramasında yarar olacaktır. Çünkü fiyatların gayet uygun olduğunu belirletelim.

17 Mayıs 2018 Hakmar ekspres indirim kataloğu

17 Mayıs 2018 Hakmar ekspres indirim kataloğu

Hakmar marketlerinde 17 Mayıs 2018 perşembe günü indirim reyonlarını dolduracak olan aktüel ürünlerin kataloğu açıklandı. Birbirinden uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı Hakmar  ekspres kataloğunda bakın hangi ürünler yer aldı. Hakmar’da bu hafta neler olacak sorusunun yanıtını arayanlar için Hakmar indirim kataloğunda yer alan indirimli ürünlerle ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

Hakmar Türkiye’nin en büyük marketler zinciri içerisinde 4. sırada yer alıyor. Kıyafetlerde indirim imkanı sağlayan marketin müşterileri elektronik ürünlerde indirimli fırsat ürünü getirilmemesine isyan etse de Hakmar pahalı ürünleri çok fazla getirmeye devam ediyor. Bunların yerine daha çok ucuz ve fiyatı düşük ürünlerin kampanyalı ürün olarak İstanbul başta olmak üzere Hakmar mağazalarında eş zamanlı olarak satışa sunulduğunu biliyoruz. Bu  hafta 17 Mayıs 2018 Perşembe günü indirime sunulacak olan güncel indirim fırsatları ürünlerini incelemek için kataloglar aşağıdadır.

Hakmar ekspres indirim kataloğu 17 Mayıs 2018 

Hakmar indirimli ürünler Mayıs 2018

Hakmar indirimli ürünler Mayıs 2018

Hakmar mağazalarında 7 Mayıs 2018 tarihinden itibaren indirime girecek ürünler 8 ve 9 Mayıs 2018 tarihlerinde de indirim reyonlarında satılmaya devam edilecek. Gıda ürünlerinde başlatılan kampanyaları takip etmek için aşağıda vereceğimiz aktüel katalogları inceleyebilir, ucuzlayan Hakmar Ekspres ürünlerinden ihtiyacınız nispetinde alışveriş yapmak üzere alacağınız ürünlere karar verebilirsiniz.

Hakmar ayrıca 5 Mayıs -6 Mayıs ve 7 Mayıs 2018 tarihlerinde indirime girecek olan farklı bir katalog daha yayınladı. Yine gıda ürünlerinin yoğunlukta olduğu Hakmar kataloğunda kahvaltılık ürünlerden temizlik ve sağlık ürünlerine kadar onlarca ürünün olduğu görülüyor. Aktüel ürünler kategorisinde Türkiye’nin en fazla takibe aldığı marketler zincirlerinden biri olan Hakmar kime ait gibi sorular da soruluyor. Hakmar mağazalar zincirinin kime ait olduğunu ve kısa sürede nasıl bu kadar büyüdüğünü öğrenmek için tıklayayarak konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hakmar mağazalarının siyasi isimlerle ilişkisi var  mı diye merak edenlerin de yine “Hakmar’ın sahibi kim” başlıklı paylaşımımızı incelemesini öneririz. Hakmar her hafta perşembe günü indirimli ürünlerle kampanya yapsa da bazı günler de farklı mağazalarda indirim kampanyası düzenleyerek daha fazla kişiye hitap etmeyi deniyor. Google aramalarına bakıldığında Hakmar marketlerinin de bir Bim mağazları kadar, bir A101 market aktüel ürünleri kadar merak edildiğini görüyoruz. Kampanyamerkez.com Hakmar marketlerinde indirime giren ürünleri günler öncesinden sizlere duyurmaya devam edecek. Aktüel Hakmar ürünleri Mayıs 2018 fırsatlarından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Hakmar Ekspres 10 Mayıs 2018

Hakmar indirim kataloğu ile 10 Mayıs 2018 tarihinde satışa sunulacak ürünlerin neler olduğunu bizlere duyurdu. 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Hakmar Ekspres kataloğunda cazip fiyatlar ve fırsatların da içinde olduğu müşteriye dönük teşvik edici indirimler ve kampanyalar dikkat çekerken, bu indirimlere konu olan ürünlerin kalitesini ve fiyatlarını diğer market ve mağazaların kampanyaları ile kıyaslamanız mümkün. En avantajlı alışverişler ve kampanyalar için sizlere tüm marketlerin indirim kataloglarını duyuruyoruz. İndirimli alışverişler 10 Mayıs 2018 tarihinde de ihtiyacınız olabilecek ürünleri mağazada satışa sunuyor.

Hakmar epilasyon cihazında indirime gitti. Elektronik malzeme reyonlarında satılmaya başlanacak olan Arzum blender seti ve Arzum epilasyon cihazı indirimli ürün olarak görülmekte. Hakmar Fantom indirimli elektrikli süpürge de dikkat çeken bir diğer ürün oldu. İhtiyacınız varsa kaçırmamanızı öneririz. Saklama kapları aktüel ürünlerin vazgeçilmezi haline geldi. Ev hanımları marketlerin en çok aktüel ürünler kataloğuna burada da saklama kaplarına odaklanıyorlar. Hakmar haftanın önerisi köşesinde de Nescafe Classic ve Nescafe Male var. Ayrıca kampanyalı Hakmar kataloğunda ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin içinde bayan külotları geliyor. Ucuz ve kaliteli kadın külotlarının fiyatları itibariyle tercih edilebileceğini düşünüyoruz. Bayan deri ayakkabılarda da Hakmar farkıyla kampanyalı fiyatları inceleyebilirsiniz. Hakmar erkek boxerler 5,95 TL’den satılmaya başlanacak. Kız çocuk elbiseleri Gezer marka ayakkabılar ve terliklerle bu hafta indirimli ürünler müşterilerin de gündeminde olacak gibi. Siz de indirim kataloglarında yer alan ürünleri kaçırmamak için indirim günü olan 10 Mayıs 2018 perşembe günü sabahın erken saatlerinde Hakmar şubelerinde sıraya girin.

Hakmar Ekspres 10 Mayıs 2018 aktüel ürünler

 

Hakmar 30 Kasım 2017 indirimleri kataloğu

Hakmar 3 Mayıs 2018 indirim katalogları

Güncel Hakmar indirimleri Ekspres ürünlerde neler olacak? 3 Mayıs 2018 perşembe günü tüm Hakmar Marketleri şubelerinde satışa sunulacak olan indirimli ürünler kataloğunda öncelikle elektronik ürünlerin ve basit mutfak aletlerinin neler olduğu merak ediliyor. Ev kadınlarının günler öncesinden yeni katalogları araştırma sebebi mutfaklarına uygun ve ucuzlamış ürünlerin olup olmayacağı merakı. Geçtiğimiz  haftalarda olduğu gibi bu hafta da hiç bir sitede yayınlanmadan ilk olarak kampanyamerkez.com’da aktüel ürünler kataloğu yayınlanıyor. Tüm kataloglar henüz yayınlanmadığından sizlere sunamıyoruz.

3 Mayıs 2018 Hakmar aktüel ürünler kataloğu

Bu haftanın kataloğunda ilgimi çeken çelik çaydanlıklar oldu. Markası be kalitesine göre gayet uygun fiyatlı olan bu ürünün yanında çelik tencereler de ev kadınlarının içini kıpır kıpır edecek türden. Diğer marketler de indirim kataloglarında görmemize rağmen fiyat olarak makul düzeyde olan Hakmar indirimli çelik çaydanlık ve çelik tencerelerini değerlendirmenizi tavsiye ederim.  Papilla marka tencere seti içinde size her koşulda lazım olabilecek mutfak ürünleri yer alıyor. Bu ürünleri kampanyalı olarak toptan satın aldığından daha uygun fiyata satın alan mağaza yönetimi mini bir kar ekleyerek sizlere bu tencere setini ulaştırıyor. Papilla granit tavalar ve tencereler gelincik serisi olarak satışa sunuluyor. Hakmar aktürl tencere setlerini tane tane de alabildiğinizden sizin için avantajlı bir alışveriş olabileceği kanısındayım. Hakamr Sinbo blender öğütücü turbo aletiyle mutfak işleriniz daha da kolaylaşacak. Tabaklar çanaklar ve daha birçok indirimli ürün Hakmar 3 Mayıs 2018 tarihinde indirim reyonlarında olacak. Hadi almayan kalmasın.

Hakmar 3 Mayıs 2018 indirim katalogları

Hakmar 2 Kasım aktüel ürünler

Hakmar Ekspres 26 Nisan 2018

Hakmar Ekspres aktüel kataloğunda bu hafta da dolu dolu ürünler ve kampanya fırsatları var. Hakmar 26 Nisan 2018 tarihinde gelecek Hakmar aktüel indirimli ürünlerinde mutfak ürünlerinden, kırtasiye ve çocuk ürünlerine, yazlık tişörtlerden terliklere kadar birçok ürün sizleri bekliyor.

Hakmar indirim kataloğu da bu hafta fırsatlar sürecek bay ayakkabı 14,95 TL’ye satışa sunulacakken bay bayan yazlık tişörtler 17,95 tl ye satılacak.  penye lastik çarşaf yataklarınızı daha düzgün daha temiz kalabilmesi için muhteşem bir ürün Bu ürünü Black Rose markası adı altında alabileceğiniz fiyat 12,95 TL olarak belirlendi Hakmar Ekspres ürünlerinin En nadide ürünlerinden biri olan penye lastik çarşaf sınırlı sayıda geleceğinden 26 Nisan 2018 Hakmar indirim günlerinde mağazalara erken gelmenizi bekliyoruz.  Gezer marka terlik çeşitleri sadece 7,95 TL’ye satışa sunulacakken bayan tişörtler erkek tişörtlerden daha uygun fiyata satılıyor. Yazlık ürünler Hakmar da müthiş bir Rafet görecek. 4,95 TL’ye bayan yazlık tişörtler görsel resimli olarak satılıyor üzerinde birden fazla çeşit olan bu ürünleri Hakmar 26 Nisan 2018 indirim günleri de bulabilirsiniz. 6,95 TL’ye satılacak olan Hakmar bulaşık altlığı bu haftanın dikkat çeken bir diğer ürünü.  siz mutfak indir dikkat ederseniz bu kaçırmayın.

Kampanyamerkez Türkiye’nin en büyük kampanya Sitesi olarak sizlere diğer marketler zincirlerinden olduğu gibi Hakmar Ekspres aktüel ürünlerinde herkesten önce sunmaya gayret ediyoruz. hangi ürünlerde indirim yapılacağını Hakmar marketlerinde hangi günler kampanya olduğunu sizlere duyuran kampanyamerkez.com tarafından bu hafta özellikle çocuklar için oyuncak çeşitleri ve oyuncak bultak otobüs dikkat çekiyor.  lisanslı pota oyuncak seti Hakmar’ın bu hafta getireceği bir diğer indirimli ürün olarak görülürken badminton seti sadece 8,95 tl ye satılacak. kokulu defter kırtasiye ürünleri arayanlar için Hakmar Kırtasiye bölümünde indirim reyonlarında sizleri bekliyor olacak. oyuncak kamyonlar oyuncak Sürmeli araçlar ve takma oluştur oyuncak setleri bu haftanın Hakmar indirim kataloğu da gözümüze çarpan önemli ürünleri arasında. sizde ihtiyacınız olan ürünleri daha uygun fiyata satın almak için internetteki indirim kampanyaları takip ediyorsanız sitemizi takip alabilir sosyal medya hesaplarımız da paylaştığımız konuları inceleyebilirsiniz.  Kampanyamerkez Türkiye’nin en eski kampanya sitesi olmasından dolayı takipçilere ve ürünler hakkında yorumları ile ziyaretçilerin Uğrak mekanı olmaya devam ediyor.

26 Nisan 2018 Hakmar Ekspres kataloğunda yer alan ürünler:

Hakmar 26 Nisan 2018 katalog ekspres

Hakmar indirim kataloğu 19 Nisan 2018

Hakmar 19 Nisan 2018 aktüel ürünler

Hakmar indirim kataloğu 19 Nisan 2018 tarihi itibariyle sizlerin yüzünü güldürecek ürünleri yine satışa sunmaya hazırlanıyor. Hakmar güncel kataloğunu merak edenler için yeni Hakmar broşürünü yayınlıyoruz.
19 Nisan ile 25 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak Hakmar indirim fihristi incelememizde 2. broşür sayfasında 20 Jant Bisiklet ve bir hayli oyuncak çeşidi dikkat çekiyor. Hemen Hakmar 19 – 25 Nisan 2018 İndirim Fihristi ile satışa sunulan güncel ürünleir ve bu ürünlerin ücretlerini listeleyelim;

Kitap Kokulu Masallar 9,95 TL
Şu Garip Serisi Kitap 6,95 TL
Mini Masallar Kitap 1 TL
Doğaltaş Tesbih Bileklik 9,95 TL
Oyuncak Pazar Arabası 29,95 TL
Oyuncak Garaj Polis Katlı Oyun Seti 34,95 TL
Oyucak Candy Şef Mutfak 39,95 TL
Oyuncak Doktor Set 29,95 TL
Oyuncak Puzzle Hane Araç Setleri 24,95 TL
Oyuncak Hane Aletleri 22,95 TL
Lisanslı Puzzle 6,95 TL
Roket Araba 39,95 TL
20 Jant Bisiklet 189 TL
Tekerlekli Gizleme Kutusu 39,95 TL

hakmar-19-25-nisan-2018-indirim-katalogu-20-jant-bisiklet
Böylelikle Hakmar 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Fihristi incelememizi bitirdik. Gelecek hafta 26 Nisan 2018 Hakmar Aktüel Ürünler kampanya incelemesi de sitemizde olacak.

19 Nisan Hakmar Aktüel ürünler incelememizde ilk broşür sayfasında Arzum Hera Pratik Süpürge, Karaoke Mikrofon ve Şarjlı Vidalama Delgi gibi aktüel ürünleri cazip fiyatlar ile görüyoruz. Hemen Hakmar Aktüel 19 Nisan 2018 Fihristi ilk broşür sayfasında gördüğümüz aktüel ürünleri ve ücretlerini listeleyelim;

hakmar-aktuel-19-nisan-2018-katalogu-arzum-hera-pratik-supurge

Arzum Hera Pratik Süpürge 109,90 TL
Şarjlı Vidalama Delgi 129,90 TL
Karaoke Mikrofon 49,90 TL
Paşabahçe Yuvarlak Borcam 2’li 22,90 TL
Luminarc Meşrubat Bardak 6’lı 7,95 TL
Cam Damacana 5 Litre 9,95 TL
Royal Song Çelik Tencere 24 santimetre 34,95 TL
Porselen Sütlük Şekerlik 6,95 TL
Seramik Servis Tabağı Çeşitleri 4,95 TL
Paçi Sıvı Sabunluk 3,90 TL
Kız Çocuk Ayakkabı 13,95 TL
Bayan Ayakkabı 14,95 TL
Taşlamalı Kot Pantolon 14,95 TL
Kız Çocuk Çizgili Şalvar 8,95 TL
Kız Erkek Çocuk T-Shirt 11,95 TL
İhtiras Bayan Askılı Atlet 7,50 TL
Gezer Bay Bayan Terlik 8,95 TL
Bayan Slip 1,95 TL
Eşofman Alt Çocuk 5,95 TL
VDG Çocuk Külotlu Çorap 3,50 TL
Topuz Tokası 4,50 TL

Hakmar 16 Kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu

Hakmar aktüel ürünler kataloğu 12 Nisan 2018

Hakmar market 12 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunda güncel  kampanyalar devam ediyor. Hakmarda gelecek hafta neler olacak sorusunun yanıtınız siler için bulmaya çalıştık. 12 Nisan 2018 – 19 Nisan 2018 kampanya tarihlerinde geçerli olacak fırsatları paylaşacağımız kampanya insertinde bulabilirsiniz.

Hakmar mağazaları ülkemizin en fazla kampanya ve indirim gerçekleştiren geniş marketler ağı olarak da ifade edilirken sizlerin alışverişler sonunda geri dönüşleri ile de artı bir değer olarak sevilen marketler sıralamasına girebilmiş sayılı marketlerdendir. Çok farklı ve sayıca fazla ürün getirerek sizin seçim yapmanızı kolaylaştıran Hakmar aktüel marketlerinde günün ürünleri adı altında aktüel ucuz ürün de getiriliyor. O güne yetişerek ucuzlayan ürünlerden satın alabilirsiniz. Hem bütçenizi zorlamaz hem de ihtiyacınızı kaliteli bir alışveriş ile giderebilirsiniz.

Hakmar’da önümüzdeki kampanya günlerinde 12 Nisan günü General Rome marka aksiyon kamera 89.90 TL gibi ucuz bir fiyatla satılacak. Sizlere tavsiyemiz bu tür ucuz ürünleri almayın. Görüntü kalitesi çok kötü oluyor ve bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra hemen değiştirme ihtiyacı duyabiliyorsunuz.

Apple homepod hoparlörden esinlenerek hazırlanmış hoparlör gece lambası 49.95 TL fiyatla farklı bir ürün, deneyebilirsiniz. Hakmar indirimli ürünlerinde ayrıca Led fener 24.90 TL fiyatla pahalı görünüyor. Mehtap karnıyarık tencere fiyatları da düştü. Papilla derin tencere, akel çelik kettle, çocuk bisikleti, ev tekstil ürünleri, terlikler, çanta gibi birçok üründe uygun fiyatlar dikkat çekiyor.

Hakmar 12 Nisan aktüel ürün kataloğu Hakmar 12 Nisan aktüel ürün kataloğu

Hakmar Ekspres indirimli ürünler kataloğu

Hakmar 1 Mart 2018 kampanyalı ürünleri

Hakmar marketlerinde indirimli ürünler kataloğunda 1 Mart 2018 Perşembe gününden itibaren 480 Hakmar şubesinde indirim reyonlarda satılmaya başlanacak olan ürünler içinde neler olduğunu merak edenler ve kampanyaya ihtiyacı olanlar için güncel fırsatları sizlere duyuruyoruz.

1 Mart 2018 tarihinden itibaren 8 Mart 2018 tarihine kadar sürecek fırsatlar içinde ucuz ürünler var. Uygun fiyatlı saç sakal kesme makinesi, Sinbo marka cam kettle, ütü masası, düdüklü tencere , güveç tava, halı, tablolar, duvar saati gibi birçok kampanyalı ürünün de içinde olduğu fırsatlar Hakmar kataloğunu inceleyin..

Hakmar 1 Mart 2018 kampanyalı ürünleri Hakmar 1 Mart 2018 kampanyalı ürünleri

Hakmar güncel indirim katalogları – Ocak 2018

Hakmar güncel indirim kataloğunda Ocak ayı sonuna kadar devam edecek kampanyalı ürünler damgasını vurdu. 2018 yılının ilk gününden başlayan indirimli ürün serüveninde hangi ürünlerde ne kadar indirim uygulanacağını görmek için detaylarda paylaştığımız katalogları inceleyebilir, daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.