Araba kazandıran çekiliş kampanyaları 2018

Araba kazandıran çekiliş kampanyaları 2018

Otomobil çekilişlerini toplu olarak bulabileceğiniz bir sayfa mı arıyorsunuz? Araba çekilişleri ile siz de hayallerinize kavuşabilirsiniz. Araba kazandıran tüm güncel çekiliş kampanyalarını sizlere tek tek sunuyoruz. İndirimler ve kampanyaların dışında çekiliş kampanyalarını da uzun zamandır sizlerle paylaşıyor, hayallerinize ulaşabilmeniz için vasıta olmaya çalışıyoruz. Araba çekilişleri 2018 yılında da devam ederken bazı firmaların çekiliş sonuçlarında aynı isimlerin kazanmış olması bu durumun hileye açık olup olmayacağı tartışmasını yarattı. Bazı internet kullanıcıların “araba çekilişleri gerçek mi” diye kuşkularını sorgulamaya döktüğü fark edildi.

Ödüllü çekilişler Türk halkının yıllardır ilgi alanına girdi ve sıcak temasını hiç bir zaman soğutmayan halkın loto ve toto ile başlayan zengin olma arzusuna çekilişlere katılarak devam ettiği görüldü. Kampanyamerkez.com çekiliş kampanyaları 2018 başlığı ile verdiği özellikle araba çekilişlerini telefon çekilişleri ile de genişletme düşüncesinde. Çekilişe katılmak için genellikle yapılması gerekenler benzer şeyler. Ürün şifresi ve bu şifrenin bir form aracılığı ile firmaya gönderilmesi ile çekilişe katılmış olacaksınız. Çekilişler dünyasına sizleri de davet ediyor ve güncel araba çekilişleri ile ilgi detaylara geçiyoruz.

 

Erikli Su Mercedes Benz çekilişi 2018

Su alarak aynı zamanda bir Mercedes Benz sahibi de olmayı kim istemez ki. Tabi istersiniz. Bunun için yapmanız gereken aslında çok basit. Çekiliş tarihleri arasında Erikli Su ürünlerinden çıkan şifreyi, adınızı, soyadınızı ve doğum tarihinizi de ekleyerek 4544’e kısa mesaj gönderebileceğiniz gibi ücretsiz çekilişe katılım için erikli internet sitesinden erikli.com.tr üzerinden de formu doldurarak Erikli Mercedes çekilişine katılabilirsiniz. Ayrıca bu çekiliş kampanyasında 100 adet de iPhone 8 hediye edilecektir. Erikli Su genellikle böyle kampanyalar yapmasa da televizyonlarda ve de bilboardlarda reklamlarını görüyoruz. Artık şimdi çekiliş vakti ve Erikli Su da Mercedes Benz otomobil hediye etmek için kolları sıvadı. Siz de bu çekiliş kampanyasından kendi hissenize düşeni alabilmek için 31 Temmuz gününe kadar çekilişe katılabilirsiniz. Güncel otomobil çekilişleri ve araba veren çekiliş kampanyalarını takip edenler artık zaman dolmadan çekilişe katılın. Ödüllü çekilişler ve ücretsiz araba çekilişine katılım hakkı için konular hakkında detayları kontrol edebilirsiniz. Çekiliş kampanyalarında ücretsiz çekilişin anlamını merak edenler ya da bunu yanlış anlayanlar olduğundan açıklama gereği duyuyoruz. Genel olarak hiç bir çekiliş kampanyası ücretsiz ya da şifresiz olmuyor. Çekilişe katılmak için öncelikle bir ürün satın almanız gerekiyor. Bu su olabilir, kahve olabilir ya da alışveriş olabilir. Karşılığında bir ücret ödüyorsunuz. Buraya kadar bazılarına göre ücret ödüyorsunuz ama asıl mesele çekilişe katılım yönü. Çekilişe katılmak için size verilen şifreyi ya da faturayı kullanıyorsunuz. Bazen de katılım için SMS gönderiyorsunuz. SMS gönderimi ücretlidir. Çekilişe ücretiz katılın ya da bedava çekiliş kampanyası ifadesi daha çok bu çekiliş kampanyalarının internet sitesine girerek buradaki formu doldurup, şifreyi de girerek çekilişe katılmak şeklinde olyor. İşte bu duruma ücretsiz olarak çekilişe katılmak diyoruz. Siz de Erikli ya da diğer marka ve firmaların çekiliş kampanyalarına katılmak için linki tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

MERCEDECEKILISI2018

Çekilişe son katılım tarihi: 31 Temmuz 2018

Çekiliş ne zaman yapılacak? : 11 Ağustos 2018

Çekiliş sonuçları ne zaman ilan edilecek? : 17 Ağustos 2018

Kampanya Devam Ediyor :   Detaylar için Tıklayın..

 

Bizim Toptan Market Fiat Fiorino Çekiliş Kampanyası 2018

Fiat marka bir Fiorino aracınızın olmasını diliyorsanız siz de Bizim Toptan Market şubelerinde giderek buradan 250 TL ve katlarında alışveriş yaparak çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. 10 kişiye verilecek olan Fiat Fiorino 2018 model lüks araç için şansınızı denemeye hazırsanız hemen sizleri toptancı marketinize alabiliriz. Çekilişe alabiliriz. Fiat Fiorino ticari araçlar içerisinde çokça tercih edilen yakıt tasarrufu sağladığından dolayı da kullanıcıları tarafından olumlu puan verilen bir araç. Bizim market böyle bir çekiliş yapıp Fiat Fiorino vermesi de gayet mantıklı. Genellikle toptan alışveriş yapanlar aldıkları ürünleri taşımak için ya marketin servisine ihtiyaç duyuyorlar ya da araç kiralayıp aldıkları malzemeleri eve taşımaya çalışıyorlar. Bu eziyeti fark eden Bizim Toptan Market kazanan müşterilerinin bu işkencesinin son bulmasını istemiş olacak ki böyle bir ürün seçmiş muhtemelen. Sizin için de Fiat Fiorino 2018 model hediye araba çekilişi makul geldiyse Bizim markete giderek ürünleri aldıktan sonra çekiliş için başvurunuzu yapabilirsiniz. Çekiliş kampanyasının katılımı için zamanın dolmasına az bir süre kaldı acele etmekte fayda var. Türkiye’nin en fazla satış yapan markalarından biri olan Fiat artık çekiliş kampanyalarında da kendisini gösteriyor. Market alışverişlerinde görmeye alışık olmadığımız Fiat Fiorino çekilişi Türkiye’nin bazı illerinde şubesi olan Toptan Market mağazacılığı ile bilinen Bizim Market tarafından başlatıldı. Güncel kampanyalar ve indirimleri ile Türkiye’nin en çok tıkladığı kampanya sitesi olan kampanyamerkez sizlere her çekiliş kampanyasında olduğu gibi Bizim Market Fiat Fiorino araba çekilişi kampanyasını da herkesten önce duyuruyor. Bu sayfadaki yazılar önceki kampanyaların bir özeti olduğundan, kampanya detayları için iç sayfa linklerine tıklayarak ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

fiatfiorio-cekilis

Çekilişe son katılım tarihi: 2 Mayıs 2018

Çekiliş ne zaman yapılacak? : 9 Mayıs 2018

Çekiliş sonuçları ne zaman ilan edilecek? : 11 Mayıs 2018

Kampanya Devam Ediyor :   Detaylar için Tıklayın..

 

Magnum Porsche 2018 Çekiliş Kampanyası

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de dağıttığı Porsche marka otomobillerle bilinen Algida Magnum Unilever topluluğu içerisinde bulunuyor. Her yıl yaptığı çekiliş kampanyaları ile sosyal medyada da gündeme gelen Magnum çekiliş kampanyasının  verdiği Porsche marka otomobiller de her yıl daha da pahalanıyor. Bu yıl verilecek olan 2 adet otomobilin tam adı Magnum Porsche Cayman Magnum Edition ve fiyatı da 650.000 TL. Siz de bu otomobillerden birini kazanabilmek için Magnum alarak çubuklarından çıkan şifreyi gönderebilirsiniz. Diğer çekiliş kampanyalarında olduğu gibi Magnum 2018 Porsche çekilişinde de çubuklardan çıkan şifreyi adınız, soyadınız , iliniz ve yaşınız ile birlikte 2992’ye kısa mesajla gönderebilirsiniz. Ayrıca Magnum uygulamalarını yükleyerek veya magnumicecream.com/tr/home.html internet sitesi üzerinden de şifreniz ile çekilişe katılabilirsiniz. Promosyon çekilişleri içinde 20 milyona yakın katılımın olduğu Magnum çekilişleri araba çekilişleri içinde dikkatle takip ediliyor. Çekilişler dünyası ya da kim kazandı gibi platformlarca da gündeme getirilen Magnum Porsche Cayman çekiliş kampanyasının telefon çekilişlerinden daha fazla rağbet gördüğü anlaşılıyor.

porsche-cekilisi

Çekilişe son katılım tarihi: 30 Eylül 2018

Çekiliş ne zaman yapılacak? : 9 Ekim 2018

Çekiliş sonuçları ne zaman ilan edilecek? : 13 Ekim 2018

Kampanya Devam Ediyor :   Detaylar için Tıklayın..

 

Nescafe GOLD Mercedes Çekilişi 2018 Kampanyası

Nescafe çekilişleri ile adından sıkça söz ettiren markaların arasına girmeye başladı. Önceki yıllarda çokça adını duymadığımız Nescafe artık her yıl iki defa çekiliş kampanyası yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Nescafe BMW çekiliş kampanyasının ardından Nisan ayında başlayan Nescafe BMW çekiliş kampanyası ile Nescafe müdavimlerinin ücretsiz çekilişe katılmaları sağlanıyor. Siz de Nescafe ürünlerinden çıkan şifre ile 2018 yılının 2. çekiliş kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. 1 Nisan 2018 tarihinde başlayan çekiliş kampanyasına katılımların 1 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edeceği ifade edildi. Nestlé (Nestle) olarak artık anılacak olan Nescafe markasının Mercedes çekilişine katılım için dilerseniz ücretsiz olarak www.nescafemycafe.com adresine girerek formu doldurabilir, dilerseniz de cep telefonunuzdan SMS yoluyla çekilişe katılabilirsiniz. Ancak bu çekiliş kampanyası Migros alışverişlerinde geçerli olduğundan Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarında yapacakları alışverişlerin ardından hesaplarına yüklenen şifreler ile çekilişe katılabileceklerdir.

mercedes-2018-kampanya

Çekilişe son katılım tarihi: 1 Temmuz 2018

Çekiliş ne zaman yapılacak? : 16 Temmuz 2018

Çekiliş sonuçları ne zaman ilan edilecek? : 11 Ağustos 2018

Kampanya Devam Ediyor :   Detaylar için Tıklayın..

 

Liya Mobilya Fiat Egea çekiliş kampanyası 2018

Son yılların en beğenilen araba modellerinden biri olan Fiat Egea artık çekilişlere de konu oluyor. Mercedes ya da BMW çekilişleri kadar cazip gelen Fiat Egea 2018 çekilişini başlatan firma İstanbul Arnavutköy’de bulunan Liya Mobilya Mağazası. Liya Mobilya’dan tek seferde 1000 TL ya da üzeri alışverişlerinizde 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. İndirimler ve kampanyalar ile müşterilerini kendine bağımlı kılan Liya mobilya mağazası İstanbul’da en tanınan ve reklamlarıyla da çok konuşulan bir mobilya mağazası durumunda. 20 Mart 2018 tarihinde başlayan çekiliş kampanyasına katılımlar 15 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek. Çekilişler dünyasında siz de yerinizi almak isterseniz bu muhteşem hediye için çekilişe katılın. Düğün yapacaklar ya da mobilyasını değiştirecekler. Henüz karar vermediyseniz mobilyalarınızı Liya mağazalarından alarak ekstradan bir de 2018 model Fiat Egea sahibi olabilirsiniz. Çekilişte ayrıca Samsung cep telefonları ve tabletler de dağıtılacak. Güncel çekiliş fırsatlarını siz değerli takipçilerimize detaylı olarak sunacağımız diğer çekiliş kampanyaları bölümünde cep telefonundan elektronik eşyaya kadar birçok ürünün çekilişi ile ilgili sizleri bilgilendiriyor olacağız. Sizlerin de bu konuda ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız bu fırsat kaçmaz. Hadi bakalım birlikte katılalım bu kampanyaya.

fiat-egea-cekilis-kampanyasi

Çekilişe son katılım tarihi: 15 Eylül 2018

Çekiliş ne zaman yapılacak? : 23 Eylül 2018

Çekiliş sonuçları ne zaman ilan edilecek? : 27 Eylül 2018

Kampanya Devam Ediyor :   Detaylar için Tıklayın..

 

Novaland AVM 2018 model Volkswagen Polo Çekilişi

Tek seferde birçok hediye ile büyük bir çekiliş kampanyası başlatan Novaland AVM 2018 yılının kampanyalarına damga vuracak. 2018 model Volkswagen Polo otomobil kazanmak isteyenler için güzel bir kampanya bu ancak sadece bu otomobil ile bitmeyen cazip ve birçok kişiyi de beklentiye sokabilecek bir çekiliş kampanyası gerçekten de Novaland Alışveriş Merkezi’nin güncel kampanyası. Ayrıca 3 kişiye de Kuba Nirvana Scooter Motosiklet verecek olan Novaland AVM’nin hediye ürünlerine sahip olabilmek için yapanız gereken sadece alışveriş yapmak ve çekilişe katılmayı istemek. Yalnız alışverişi yapacağınız yer herhangi bir yer olmamalı. Novaland AVM kasalarına giderek 75 TL’lik alışverişiniz için ödeme yapmak olacak. Bu alışverişinizi tek seferde yapmanız gerekiyor. 150 TL’lik alışverişinizde 2 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Çekilişe katılmak için kasadan aldığınız fiş ile çekiliş formunu doldurup kampanya masasına teslim ediyorsunuz. Araba kazandıran kampanyalar ya da güncel çekiliş fırsatları arayanların uğramadan geçmemesini dileriz. Çünkü bu alışveriş tutarı ile bir çekilişe katılmak gerçekten sizleri şanslı hissettirecektir. Dünyanın en kaliteli otomobilleri arasında gösterilen Volkswagen markasının  Polo 2018 modeline sahip olmanız içten bile değil. Kampanyalar ve indirimlerin kralı kampanyamerkez artık sizlere kazandırmaya başlıyor. Sadece indirimler aktüel ürünler değil, çekiliş kampanyaları ile de yüz binlerce lira değerindeki otomobillerden biri sizlerin olabilir. Her yıl yapılan çekilişlerin her birinden en az bir otomobil hediye oluyor. Bu hediyelerden biri neden sizin olmasın ki.

polo-cekilis

Çekilişe son katılım tarihi: 30 Haziran 2018

Çekiliş ne zaman yapılacak? : 10 Temmuz 2018

Çekiliş sonuçları ne zaman ilan edilecek? : 12 Temmuz 2018

Kampanya Devam Ediyor :   Detaylar için Tıklayın..

 

Nestle Audi A3 Sedan Çekilişi 2018

Dünyanın en kaliteli arabası Audi artık çekilişlerle verilir oldu. Türkiye’nin en büyük kampanya sitesinden bir çekiliş haberi daha duyacaksınız. Hem de birçok yerde yayınlanmadan önce ilk kez kampanyamerkez.com’da duyacağınız bu çekiliş kampanyasında sadece 2018 model Audi A3 Sedan yok, bunun yanında 33 adet iPhone 8 Apple akıllı telefon var. Sadece bir çekiliş hediyesi yerine onlarca küçük hediye olması daha cazip olsa da bazı markalar 1 tane çekiliş hediyesi vermeyi tercih ediyor. Bunun psikolojide bir etkisi olduğu araştırılmış ve bu yüzden 1000 TL değerinde 100 hediye vermek yerine 100.000 TL değerinde 1 hediye vermeyi tercih ediyorlarmış. Sizin için kaç olduğunun pek önemi olmamalı çünkü artık her ay bir çekiliş kampanyası başlıyor. Yılın her ayında katılabileceğiniz minimum 1-2 çekiliş kampanyası o da en kaliteli otomobillerden oluşan araba çekiliş kampanyası var. Siz de Audi marka çekilişe katılmak için öncelikle Nestle çekiliş prosedürünü tamamlamanız gerekiyor. 15 Ocak 2018 tarihinde başlayan Nestle Audi 2018 çekiliş kampanyası 15 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek. 163.395,00 TL olan Audi A3 Sedan 1.0 Turbo FSI 116hp Dynamic S Tronic PI 2017 Model aracın verileceği çekiliş kampanyasında kullanabileceğiniz Nestle kutularındaki şifreler bazı ürünler için tek katılım, bazılarında ise 2 katılım hakkı vermektedir. Nestle promosyonlu Nestlé Classic Tablet Çikolata(Nestlé Classic Beyaz Frambuazlı Stick 18 gr, Nestlé Classic Sütlü Fındıklı Stick 18 gr, Nestlé Classic Bitter Gevrekli Stick 21 gr, Nestlé Classic Sütlü Stick 21 gr, Nestlé Classic Bitter Baton 35 gr, Nestlé Classic Sütlü Fıstıklı Baton 35 gr, Nestlé Classic Sütlü Baton 35 gr, Nestlé Classic Beyaz Baton 35 gr ürünlerinde 1 adet çekiliş kampanyasına katılım hakkı tanınmaktadır. Ayırca Nestlé Classic Bitter Kare 70 gr, Nestlé Classic Sütlü Kare 70 gr, Nestlé Classic Bitter Dikdörtgen 70 gr, Nestlé Classic Sütlü Dikdörtgen 70 gr, Nestlé Classic Bitter Fıstıklı Kare 70 gr, Nestlé Classic Sütlü Fıstıklı Kare 70 gr, Nestlé Classic Bitter Portakallı Kare 70 gr, Nestlé Classic Bitter Üzüm-Badem-Fındıklı Kare 70 gr ürünlerinden çıkan şifreler ile de 2 çekiliş hakkına sahip olabileceksiniz. Kampanyaların ve indirimlerin bilinen adresi kampanyamerkez.com burada yapılacak çekiliş sonuçlarını da sizlere duyuracak olup, güncel araba çekilişi kampanyalarını da duyurmaya devam edecektir.

audi-cekilis-2018

Çekilişe son katılım tarihi: 15 Mayıs 2018

Çekiliş ne zaman yapılacak? : 22.05.2018

Çekiliş sonuçları ne zaman ilan edilecek? : 28.05.2018

Kampanya Devam Ediyor :   Detaylar için Tıklayın..

 

Devgross Market BMW Çekilişi 2018

Araba kazandıran çekiliş kampanyalarından biri de Samsun’da yapılacak. Müşteri memnuniyeti ve gelecek vadeden bir AVM oluşu ile şimdiden milletin gönlünde taht kuran Samsun Devgross Market müşterilerine BMW hediye etmeye hazırlanıyor. BMW çekiliş kampanyası ile dikkatleri üzerinde toplayan AVM’nin Google aramalarında nerede ve kime ait olduğu gibi soruların sorulduğu gözleniyor. Firmanın zengin olması değil, müşterisine karşı da bir kibarlığı anlamına gelen çekiliş kampanyaları ülkemizde maalesef biraz daha farklı algılanıyor. Örneğin bir firma çekiliş kampanyası yapıyorsa, burada vereceği hediyenin parasını kat be kat çıkarıyordur anlayışı hakim toplumumuzda maalesef. Her şeye rağmen ülkemizde artık çekiliş kampanyaları her ay ve her yerde yapılıyor. Sizler de çekiliş kampanyası aramak ya da nerede çekiliş kampanyası yapılıyor diye aramanıza gerek kalmıyor. Biz de kampanyamerkez olarak güncel çekilişleri, ister araba çekilişi olsun ister cep telefonu ya da beyaz eşya çekiliş, tümünüz sizlere duyurabilmek için gece gündür yoğun mesai harcıyoruz. Türk halkının çekilişlerden yararlanabilmesi için en yeni çekilişleri kimse duyurmadan biz sizlere duyurma gayreti içerisinde oluyoruz. 20 Ocak 2018 tarihinde başlayan Devgross BMW Çekilişi katılımları 16 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek.  Çekiliş kampanyasına katılabilmek için aynı gün içerisinde Devgross AVM’den 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Bazı marketlerde bu şart tek sefer olarak daha da daraltılmışken bu çekiliş kampanyasında biraz daha esnek ve halktan yana görünüyor.  Çekiliş kampanyasında 1 kişi 148.800,00 TL değerinde BMW 1.18i- Pure Paket 2017 model, kırmızı otomobilin sahibi olacak.

BMWcekilisi-2018

Çekilişe son katılım tarihi: 16 Haziran 2018

Çekiliş ne zaman yapılacak? : 30.06.2018

Çekiliş sonuçları ne zaman ilan edilecek? : 02.07.2018

Kampanya Devam Ediyor :   Detaylar için Tıklayın..

 

2018 model Honda Civic çekilişine hemen katıl

Etiketler: ,

Bu yazı için 16 yorum yapıldı:

 1. Yiğithan Kocademir dedi ki:

  İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

 2. Mahmut Bilal Bülend dedi ki:

  Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 3. Erdoğan Nalbant dedi ki:

  Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

 4. Mehmet Erman Düzbayır dedi ki:

  İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

 5. Gencal Oguz dedi ki:

  Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

 6. Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

 7. Ali Ozan Kovancı dedi ki:

  Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

 8. Mustafa Eren Özkul dedi ki:

  Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 9. Buraktan Şahingöz dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 10. Elif Ege Çağlayan dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

 11. Öktem Duymuş dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 12. Ayşe Merve Kerigan dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 13. Yeter Hamamcıoğlu dedi ki:

  kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

 14. Zeynep Ecehan Pakdemirli dedi ki:

  Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

 15. Mehpare Keteci dedi ki:

  kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

 16. Hilal Ebru Çonay dedi ki:

  Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz