Devgross marketlerinden büyük çekiliş kampanyası başladı. Devgross, yapacağınız alışverişlerde sizlere çekiliş hakkı tanıyor. Bu hakla Devgross BMW kazandırıyor. 20 Ocak – 16 Haziran tarihleri arasında Samsun ilinde bulunan Devgross Toptan Market’ten aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yap, çekilişe katılma şansını yakala!

Kampanya tarihleri arasında, Samsun ilinde bulunan Devgross Toptan Marketten (Tütün ve tütün mamulleri kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içerisinde tek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, kampanya standına gidip fiş/faturalarını ibraz ederek onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Bu kampanya Devgross Toptan Market Paz.Dağ.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’ nün, 04.01.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.164 sayılı izni ile Devgross Toptan Market tarafından düzenlenmektedir. 20.01.2018 – 16.06.2018/( saat 08:00-22:00) tarihleri arasında, Samsun ilinde bulunan Devgross Toptan Marketten (Tütün ve tütün mamulleri kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içerisinde tek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, kampanya standına gidip fiş/faturalarını ibraz ederek onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Talihliler, 30.06.2018 saat 13.00’de DEVGROSS TOPTAN MARKET OTOPARKI Soğuksu mh. 404 sk. No:4/1 Canik-Samsun adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişten; 1 kişi 148.800,00 TL değerinde BMW 1.18i- Pure Paket 2017 model, kırmızı (Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan asil ve yedek talihli, 02.07.2018 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 17.07.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asil talihli ile 01.08.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedek talihliye ikramiyeleri verilmez.

Devgross Toptan market içerisinde tütün ve tütün mamulleri kampanyaya dahil değildir. Ad, soyad bilgisi eksik ve kayıtlı olmayan tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımcılar Fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve Fiş/fatura ibrazı zorunludur. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir