CarrefourSa Çekiliş ile Doğu Ekspresi Seyahati

CarrefourSa Çekiliş ile Doğu Ekspresi Seyahati Kazandırıyor. Yapmanız gereken şey ise çok basit;

20 Kasım 2019 tarihine kadar CarrefourSa mağazalarından yapacağınız Finish, Vanish, Calgon, Cillit Bang, Marc, Air Wick ve Woolite markalı ürünlerden tek seferde 60 TL ve katları alışverişlerinizde Doğu Expresi Seyahati kazanma şansını yakalayın.

Üstelik 1 kişiye değil 5 kişiye değil tam tamına 10 çifte! 10 çiftten biri olmak için hadi CarrefourSa’ya.

CarrefourSa çekilişine katılım

Geçerli kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm CarrefourSa mağazalarından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş’ye ait ürünlerden tek seferde 60 TL ve katları alışverişlerinizde her 60 TL için bir çekiliş katılım hakkı sizi bekliyor.

Android ya da IOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres ve gsm no bilgilerinizi girerek alışveriş fişinizin fotoğrafını yüklemeniz yeterli.

Not: Fişin tamamen görünebilir olmasına ve fotoğrafın net çıkmasına dikkat edin.

Kampanyada neler var?

Kampanyaya ; talihlilerin bulunduğu ilden Ankara’ya ekonomi sınıfı uçak bileti, Ankara Esenboğa havalimanı-Ankara garı transferi, Ankara-Kars TCDD Doğu Ekspresi Yataklı Vagon Kompartman bileti, 1 gece trende konaklama, 1 gece Kars’ta 4 yıldızlı otelde konaklama, 1 öğle ve 1 akşam yemeği, Kars şehir turu, Kars otel-havalimanı transferi ve Kars’tan talihlinin bulunduğu şehre ekonomi sınıfı uçak bileti dahildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir