Boyner İndirim Kuponu

Ürün çeşitliliği sayesinde Boyner’de aradığınız her ürünü bulabilirsiniz. Kıyafetten çantaya, kozmetikten aksesuara kadar geniş bir ürün yelpazesi barındıran Boyner herkesi alışverişe çağırıyor.

İhtiyacınız olan herşeyi bir tıkla kapınıza kadar getiren Boyner’de indirim kampanyaları devam ediyor.

Boyner 2019 indirimleri

1981 yılında ticaret hayatına başlayan Boyner, alışveriş dünyasını yeniliklerle tanıştırarak, sürekli büyümesini sürdürdü. 2015’te ‘’Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş markası olma’’ vizyonuyla kapsamlı bir değişim sürecini başlatan Boyner, ürün ve marka çeşitliliğinden, müşteri deneyimine kadar pek çok yeniliği hayata geçirmiştir. Kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerine benzersiz bir alışveriş keyfi sunmasıyla oldukça sık tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

Müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Boyner, indirimlerine devam ediyor.

Boyner indirim kampanyası

Boyner mağazasının internet sitesi üzerinden yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL İNDİRİM ayrıca 500 TL ve üzeri alışverişlerde ise tam 150 TL İNDİRİM sizleri bekliyor.

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken şey ise çok basit. Boyner’in internet sitesi üzerinden 350 TL ve üzeri ya da 500 TL ve üzeri tutarlarda alışveriş yapmanız yeterli.

İhtiyaçlarınızı karşılarken birbirinden avantajlı indirim fırsatlarını kaçırmayın. Alışverişinizi sonlandırmadan kuponu kullanmayı unutmayın.

Kupon Kodu: BG50

Not: Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan her müşteri en fazla 5 kez yararlanabilir.

Tek seferde en fazla 15 ürün alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir