Shell Deli2Go BMW 418i Çekilişi

Shell’e uğrayıp Deli2Go yiyenler çekiliş il BMW 418i Coupe Kazanıyor!

Shell Deli2Go BMW 418i Çekilişi başladı! Kampanya 23 Eylül ile 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşiyor. Shell Deli2Go şifrelerini ücretsiz olarak deli2godiyeokunuyo.com adresine gönder ve BMW 418i kazanma şansı yakala. Ayrıca şifreleri 2313’e SMS olarak da gönderebilirsiniz. SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. SMS gönderirken Deli2Go sandviç paketlerinden çıkan ad,soyad ve adres bilgileri arasında birer boşluk bırakmayı unutmayın.

Kampayaya katılabilmek için yapmanız gereken şey çok basit. Kampanyaya dahil promosyonlu Deli2Go Sandviç çeşitlerinden çıkan şifreleri gönder ve BMW 418i kazanma şansı yakala.

Not: Çekilişe katıldığınız şifre yazılı ürün paketlerini kampanya sonuna kadar saklamayı unutma!

Kampanyaya dahil promosyonlu Deli2Go Sandviç Ürünleri: Ton Balıklı, Kaşarlı, Beyaz Peynirli, Hindi Fümeli, Mozeralla&Jambon, Ton Balıklı Çavdar, Tavuk Füme&Kaşar, Jambon&Mozeralla Ciabatta, Jambon&Cheddar Bazlama, Hindi Salam&Dana Salam, Somon Füme, Kaşar&Salam, Mozerella&Domates Foccacia, Jambon&Mozeralla, Acılı Salsa Soslu Tavuk Dürüm, Kavurma&Kaşar Bazlama, Tavuk&Pesto Panini

Çekilişe son katılım tarihi 31 Aralık 2019.

Bu kampanya Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 30.07.2019 tarihli izni ile 23.09.2019 ile 31.12.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım geçerli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir