31 ekim a101 aktüel 2019

A101 31 Ekim 2019 kataloğuna ait görseller yayınlandı. Birçok kişi tarafından merak edilen kataloğun ayrıntılarını gelin hep birlikte inceleyelim.

31 Ekim 2019 Aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünlere baktığımızda oldukça kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünlerle karşılaşıyoruz. Bu ürünler arasında elektronikten mobilyaya, elektrikli ev aletlerinden giyime kadar pek ürün yer alıyor. Kataloğun ilk sayfasını incelediğimizde bizi çeşitli elektronik aletler karşılıyor. Telefon, televizyon, kulaklık, çamaşır makinesi ve mikrodalga fırın bunlardan en dikkat çekenleri.

İlk olarak HI-LEVEL marka 49’’ FULL HD Uydu Alıcılı Led Tv oldukça kaliteli ve uygun fiyatta görünüyor. Televizyonun özellikleri arasında, bir adet SCART girişi, 2 adet HDMI girişi, 1 adet USB girişi ve dahili HD uydu alıcısı dikkat çekiyor.

31 ekim a101 aktüel 2019

İkinci olarak VESTEL Venus V6 Cep Telefonu karşımıza çıkıyor. Parmak izi okuyuculu, hem ön hem de arka kamerada portre özelliği ve hızlı şarj imkanı ile dikkat çekiyor. Üstelik ekran kırılmalarına karşı 3 ay garantisi mevcut. Uygun fiyatlarda bir akıllı telefon almak isteyenler bu telefonu inceleyebilir.

En dikkat çekici ürünlerden biri de SEG marka SCM 7101 Çamaşır Makinesi. 1.099 TL’lik fiyatı ile oldukça ekonomik. Led göstergesi, zaman ayarı ve çocuk kilit özelliğine sahip. Ayrıca 7 kg yıkama kapasiteli ve 2 yıl garantisi mevcut. Ücretsiz teslimat ve kurulum özelliği ile oldukça cazip görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir