A101 Pepsi 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi Maçı

A101’de Pepsi Çekiliş ile UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Seyahati Kazandırıyor.

31 Ekim 2019 tarihine kadar A101 mağazalarından siyah renkli kapağa sahip olan 1.5 Lt Pepsi Max ürünlerinden satın alarak siz de çekiliş için hak kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken şey ise çok basit. Siyah renkli kapakların altındaki şifreyi ad, soyad, adres ve gsm no bilgilerini eksiksiz olarak www.pepsi.com.tr internet adresine gönder, kazanma şansını yakala!

Kampanya tarihleri arasında A101 mağazalarından Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ’ye ait alacağınız kampanyalı siyah kapaklı 1.5 Lt Pepsi Max ürününün kapağının altındaki şifreyi gerekli bilgileri girerek yukarıdaki adrese göndermeniz yeterli. (Şifreli 1.5 Lt Pepsi Max ürünleri sadece A101 mağazalarında bulunacaktır.) Her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

12 kişiye verilecek olan UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Seyahatini kazanmak istiyorsanız, A101 mağazalarına uğramalısınız. Unutmayın daha çok şifre daha çok şans!

Çekiliş 16 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Not: Şifreli siyah kapağı kampanya bitene kadar saklamayı unutmayın.

Bu kampanya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ tarafından Milli Piyango İdaresinin 05 Mayıs 2019 tarihli izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

Seyehat ikramiyesi çift kişiliktir. Vize ve pasaport işlemleri talihlilere aittir.

Seyehat ikramiyesi nakde çevrilemez, talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz ve devredilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir