Media Martk 14 Ekim 18 Kasım Aktüel Ürünleri

Media Markt’ta 14 Ekim ile 18 Kasım tarihleri arasında Braun Sağlık Ürünlerinde inanılmaz fırsatlar sizleri bekliyor. Braun Sağlık Ürünleri Fırsatlarıyla Keyfine Bak!

Kampanya tarihleri arasında Braun PL3132 IPL SILK-EXPERT PRO3 Lazer Epilasyon 1499 TL ile satışa sunuluyor. 3 yoğunluk seviyesi, SensoAdapt teknolojisi sayesinde en güvenli IPL, Hassasiyet başlığı özellikleri ile öne çıkan Braun Lazet Epilasyon Aleti 300.000 flaş atımı sağlıyor. İndirimden yararlanın ve %25 daha az ödeyin.

Braun BUA 6150 Koldan Tansiyon Ölçme Cihazı kampanya tarihleri arasında 269 TL ile satışa sunuluyor. 2 kullanıcı için ayrı ayrı tarih ve zaman ile 40’ar ölçüm kaydı, otomatik kendini kapatma özelliği, küçük – büyük tansiyon ölçümü ve nabız sayımı öne çıkan özellikleri arasında. Kampanya tarihleri arasında indirimden faydalanın ve %33 daha az ödeyin.

Braun BNT 400WE Temassız Alından Ateş Ölçer kampanya tarihleri arasında 379 TL’den satışa çıkıyor. 2 saniyede ölçüm özelliği, renk kodlamalı ekran ile yaş hassasiyeti teknolojisi, yiyecek ve içecek modu Ateş Ölçerin önemli özellikleri arasında. İndirimden faydalanın ve %16 daha az ödeyin.

Braun BNA100EU Bebek Burun Temizleme Aspiratörü kampanya döneminde 249 TL’den satışa sunuluyor. Tıkalı burunları nazikçe ve hızlı bir şekilde temizlemeye yardımcı olan bu aspiratörü kampanya tarihleri içinde alın %34 daha az ödeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir