İdefix 20.Yıla Özel İndirim Fırsatları

Kitap, kırtasiye ve oyuncak denilince akla ilk gelen markalardan birisi idefix. Elektronikten oyuna, konsoldan plağa kadar aradığınız her şey burada.  Üstelik bu sefer 20.yıla özel indirimleriyle..

Oldukça sık tercih edilen ve yaptığı indirimlerle müşterilerini memnun eden İdefix’ten bir indirim haberi daha… Çeşitli kategorilerde birbirinden güzel indirimler sizi bekliyor.

İdefix’in 20.yılına özel binlerce üründe fırsatlar İdefix’te.

Binlerce kitapta %50’ye varan indirim fırsatları bulunuyor. Okumak istediğiniz kitaplar, almanız gerekenler ya da hediye etmek istedikleriniz… İşte fırsat! İdefix’in 20.yılına özel bu indirimleri sakın kaçırmayın.

Oyuncaklarda %60’a varan indirimler sizi bekliyor. Çocuklarınız için birbirinden yaratıcı ve eğlenceli oyuncaklar İdefix’te. Çocuklarınızı mutlu etmeniz için önemli bir fırsat. Gelin ve yüzlerce oyuncak içerisinden en güzelini en güzel indirimlerle kapın.

Elektronikte %45’e varan indirimler… Teknoloji aşıkları için İdefix’in sürpriz indirimleri.Kamera, hoparlör ve diğerleri. Yüzlerce üründe oldukça cazip fırsatlar sizleri bekliyor.

Kırtasiyede %50’ye varan indirimler yine sizin için. Kalem, defter ya da dosya. Neye ihtiyacınız varsa %50’ye varan cazip fırsatları sakın kaçırmayın.

Plaklarda %40’a varan indirimler müzik severleri bekliyor. Favori sanatçınızın plağı müthiş indirimlerle sizi bekliyor. Kendinizi şımartmanın tam zamanı!

Üstelik tüm bu indirimler için kupon, kampanya, çekiliş yok. Hemen alışverişe başlayın ve indirimli fırsatlarla yüzlerce ürün içerisinden ihtiyacınız olanı alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir