Bim okul kampanyaları

Bir market düşünün ki ülkenin her yerinde şubesi olsun. Her hafta Salı ve Cuma günleri indirimli ürünler getirerek müşterilerinin ucuz ve uygun fiyatlı ürünler satın almasına katkı sağlasın. Kış aylarında kışlık ürünler, yaz aylarında yazlık kullanımlık araçlar, giysiler, ayakkabılar getirerek mevsimlik alışverişinizi yapmanıza olanak sağlasın. Artık Eylül ayında 2018-2019 eğitim öğretim sezonu başlayacak ve veliler çocukları için ucuz okul alışverişi yapmanın telaşına düştü bile.

Önce Bim’e sonra okula kampanyası

Önce Bim’e sonra Okula kampanyası ile geçen yıl hem kampanyamerkez ziyaretçileri hem de Bim müşterileri Bim okul kampanyalarından haberdar olmuş ve de indirimli okul alışverişini Bim’den daha uygun fiyatlarla almışlardı. Bu yıl da değişen bir şey yok. Bim mağazalarında okul indirimli ürünleri önümüzdeki günlerde gelecek. Bim okul kampanyasında anaokulu için boyama setleri, boya kalemleri, karalama tahtaları, yazılıp silinebilen beyaz tahta ve oyun hamurunun yanında kinetik kum gibi çocuklarınızın anaokulu çağında ihtiyaç duyabileceği okul ürünleri gelecek.

Bim ilkokul okul kampanyası 2018

Eylül ayında açılacak olan okullara ilk hazırlığı bim marketlerinden alacağınız okul ürünleri ile yapabilirsiniz. İlkokula giden çocuklarınız için okuma kitapları, ABC okuma dergileri, yapıştırma harfler, kurşun kalem çeşitleri, sulu ve kuru boyalar, Faber Castel boyama ve karalama ürünleri, okul bisikleti kampanyası ile çocuk bisikletleri de Bim okul ürünleri içinde yer buluyor. bim market okul kampanyaları için aktüel ürün kataloğu yayınlayan internet siteleri ile kampanyamerkez.com’u takibe alabilirsiniz. İndirim ve fırsatları sizlere sunmayı sürdüreceğiz.

 

5 yorum

  1. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  3. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

  4. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  5. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir