Watsons Büyük Kurban Bayramı İndirim Kataloğu

Watsons indirimli Bayrak kampanyası başladı ve 20 Ağustos 2018 tarihine dek sürecek olan bu kampanyaya özellikle kadınların fazlaca ilgi gösterdiğini görüyoruz. İstanbul başta olmak üzere Watsons mağazalarının en dikkat çeken yönü hem ucuz ve kaliteli ürünleri barındırması hem de kadınlara dönük makyaj malzemelerini ya da araç gereçlerini aynı çatı altında bulabileceğiniz çok fazla kurumsal market maalesef ki yok.

Watsons indirim günleri Kurban Bayramı‘na denk geliyor. 9 Ağustos 2018 tarihinde başlatılan büyük indirim kampanyasında sona gelinmeden siz de indirimli fırsatları kampanyaları yakalayabilirsiniz. Katma değer vergisi dahil olarak belirlenen fiyatların muadil mağazalara göre daha uygun olduğunu ve fark olarak da kalite mukayesesini yaparak ürünleri satın almanızı tavsiye ederiz. İndirim kataloğunu incelemek için tıklayın.

*Büyük Bayram İndirimi Kampanyası 9-20 Ağustos 2018 tarihleri arasında stoklar dahilinde, sadece görselde belirtilen markalar ve ürünler için geçerlidir. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Tipografik hatalardan Watsons sorumlu değildir. Watsons bu tarihler arasında piyasa koşullarına göre kampanyanın ve ürünlerinin fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Birden fazla promosyon aynı anda uygulanamaz. Watsons Card indirim kuponları, hafta sonu ve özel gün indirim kampanyaları ile aynı anda kullanılamaz. Watsons Card’a özel belirtilen fiyatlar sadece Watsons Card ve/veya Watsons Card’a kayıtlı olan telefon numarası belirtilerek kullanılabilinir.

3 yorum

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  3. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir