iPhone X çekilişine katıl sen de 64 GB iPhone kazan

iPhone X çekilişine katıl sen de 64 GB iPhone kazan

Cimri tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan ve sonuçlanan iPhone çekilişinin bir yenisi daha başlatıldı. iPhoen X çekiliş kampanyasına siz de katılabilirsiniz. Alışveriş ya da başka bir şey yapmanıza gerek yok. Tek taahüt formu doldururken, telefon numaranıza bildirimlerin gelmesini kabul etmek olacak. Arada cimri sizlere bilgilendirme mesajları ve reklam duyuruları gönderebilecek. Bunun karşılığında siz de iPhone X çekilişine katılacak ve kazanma umuduyla dolacaksınız.

Çekiliş kampanyasına katılarak cimri.com tarafından tarafıma telefon, çağrı merkezi, faks, elektronik posta ve kısa mesaj yoluyla, bilgilendirme, reklam veya pazarlama amacıyla gönderilenler dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik ileti göndermesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum demiş oluyorsunuz.

Cimri iPhone X çekiliş kampnyasına katılımlar 14 Ekim 2018 saat 23:59 itibariyle son bulacaktır. Gerkeli bilgilendirme cimri.com tarafından yapılacaktır. Çekilişe katılmak için tıklayın.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Şueda Göreke dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  2. Elzem Evrenos dedi ki:

    Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  3. Şükran Pakkan dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz