Primemall Jeep Compass Çekilişi Başlıyor

Primemall AVM 2018 Jeep Compass Çekilişi Başlıyor

Kampanyamerkez olarak otomobil kazandıran çekilişleri anında sizlere duyuruyoruz. Bu kez Jeep kazandıran bir çekiliş kampanyası başlıyor 16 Temmuz 2018 tarihinde başlayacak olan çekiliş kampanyasına siz de katılabilirsiniz. Gazirantep Primemall AVM tarafından başlatılacak olan çekiliş kampanyasında 203.000 TL değerinde 1 adet Jeep talihliye verilecek.

Jeep kazanmak için çekiliş kampanyasının başlatığı tarihten 4 Kasım 2018 tarihine kadar Primemall Gaziantep Alışveriş Merkezindeki tüm mağazalar ve stantlardan aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/faturalarını ibraz ederek sistemine üye olan müşteriler kampanyaya katılabileceklerdir. Katılımcımlar kampanya süresi boyunca fiş/fatura ibraz etmek suretiyle üzerinde çekiliş katılım numarası, müşteri no, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı alabilecektir.

4 Kasım 2018 tarihine kadar Primemall Gaziantep Alışveriş Merkezindeki mağazalarından aynı gün içinde 150 TL ve katları tutarında alışveriş yap,  çekiliş hakkı kazan.

Zarafet ve tarz bir araya gelerek SUV segmentine ilgi çekici bir giriş yapıyor. Jeep® Compass Limited Deri ve Kumaş Ön ve Arka koltuklar, 7” Tam Renkli Ayarlanabilir Gösterge Paneli ve Uconnect™’li Radyo Ekran, LED İmza Niteliğinde Ön Farlar ve daha pek çok yeniliğe sahiptir.

“Primemall Jeep Compass Çekilişi Başlıyor” için 2 yanıt

Bir cevap yazın