Bim aktüel ürünlerde teknoloji ürünleri

Bu hafta A101 aktüel teknoloji ürünleri içinde çok kişi tarafından beklenen bir ürün var. Siz de haftaya hangi ürünleri incelesem diye düşünmeden a101 kataloğundan seçtiğimiz ve incelediğimiz bu ürünlere odaklanabilir. 26 Temmuz günü A101 marketlerde Samsung televizyon ve Xiaomi akıllı telefonu satılırken, 27 Temmuz günü BİM marketlerde ise oyuncu donanımları ön plana çıkıyor.

Aktüel teknolojik ürünlerde bu hafta neler olacak

Teknoloji ürünlerini takip edenlerin en fazla takip ettiği yerlerinden birisi haline gelen BİM ve A101 marketlerde haftaya dikkat çekici ürünler bulunuyor. Televizyon, akıllı telefon, fitness bilekliği ve oyuncu donanımları bunlar arasında. 26 Temmuz A101 aktüel teknoloji ürünleri 26 Temmuz A101 aktüel teknoloji ürünleri arasında 55 inçlik Samsung 4K televizyon yer alıyor. Tizen tabanlı olan televizyon kavisli bir ekrana sahip. 20W ses çıkışı, WiFi, Bluetooth, HDR1000, akıllı kumanda gibi özellikleri olan televizyonun 10-bit renk desteği mevcut değil. Fiyatı 3699TL iken piyasanın biraz daha altına konumlandığını görüyoruz.

Diğer taraftan Redmi 5 modeli de raflarda yerini almış. 5.77 inçlik 1440×720 piksel çözünürlüğünde bir ekran barındıran telefon 8 çekirdekli Snapdragon 450 yonga setinden gücünü alıyor. 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesine sahip olan telefon 3300mAh kapasiteli bir batarya barındırıyor. Fiyatı ise 999TL.

Yine diğer bir ürün Mi Band 2 fitness bilekliği. Halen beğenilen bir ürün olan Mi Band 2’nin 95TL olan fiyatı dolar kuru düşünüldüğünde artık uygun hale geldi.

Bim aktüel ürünlerde teknoloji ürünleri

27 Temmuz BİM aktüel teknoloji ürünleri

Aktüel fırsat ürünleri

27 Temmuz BİM aktüel teknoloji ürünleri arasında oyuncu aksesuarları öne çıkıyor. Trust tarafından tedarik edilen oyuncu ürünleri haliyle biraz daha uygun fiyat arayanlara yönelik. Markanın 3000dpi değere sahip 6 tuşlu fare ve aydınlatmalı mouse pad seti 24.90TL fiyat etiketine sahip. Su dökülmelerine dayanıklı oyuncu klavyesi 27.50TL iken kulak üstü oyuncu kulaklığı da 27.50TL. YouTuber’lar için tripodlu mikrofon da 17.50TL. Yine Mi Band 2 bilekliği de burada 95TL fiyat etiketine sahip.

9 yorum

  1. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  2. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  3. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  4. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  5. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

  6. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  7. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  8. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  9. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir