Şok Market 25 Temmuz güncel ürünler fihristi

14 Temmuz Şok aktüel kampanya kataloğu

ŞOK 25 Temmuz 2018 güncel ürünler fihristi içinde birbirinden ucuz ürünler kampanyalı olarak bu hafta şok markette. ŞOK aktüel indirimli ürünler listesi araştırılıyor. Yurttaşlar her hafta sabırsızlıkla Çarşamba günlerini bekliyorlar. “Şok daha ucuzu yok” sloganı ile uygun ücretli ve kaliteli ürünleri tüketicinin hizmetine sunan marketler zincirinde haftanın fırsatları ile ürün seçeneğini daha da zenginleştiriyor. Bu arada cumartesi günleri de hafta sonu fırsatlarını satışa sunuyor. 25 Temmuz’da satışa çıkacak ürünler arasında Kumsal marka desenli granit kek kalıbı çeşitleri bulunuyor. Kek kalıplarının tanesinin ücreti 14,90 TL’den satışa sunuluyor. Broşürde yer alan ürünler arasında 9,95 TL ücreti ile desenli matara, 3,95 ücreti ile kanaviçe kurulama bezi, 17,50 TL ücreti ile LAV marka 12 parça desenli çay seti, 3,95 ücreti ile mantar kapaklı baharatlık ve 2,95 ücreti ile 510 cc su bardağı bulunuyor. Cam ürünler tasarımları ile oldukça beğeniliyor. Bu hafta çocuklar da unutulmamış. Pilsan marka power kamyon ve itfaiye kamyonu 32,90 TL’den satılıyor. Kamyonlarda 6 taksit olanağı bulunuyor. “Temizlik ve rahatlık için ŞOK yeter de artar” sloganı ile başlayan sayfada ise Ebru marka hijyen ürünleri satılıyor. ŞOK aktüel ürünler broşürüne haberimizden erişebilirsiniz.

25 Temmuz-1 Ağustos ŞOK aktüel ürünler fihristi yayınlandı. ŞOK aktüel indirimli ürünler listesi araştırılıyor. Her hafta uygun ücretleri ve kaliteli ürünler satan marketlere gelen yeri ürünler tüketiciler tarafından merak ediliyor. ŞOK haftanın indirim fırsatları yayınlandıktan sonra yurttaşlar hangi ürünlerin geldiğini öğrenmek istiyorlar. Yayınlanan ürün listesinin hemen peşinden da şayet beğendikleri bir şey varsa bitmeden alabiliyorlar. 25 Temmuz’da satışa çıkacak ürünler arasında Kumsal marka desenli granit kek kalıbı çeşitleri bulunuyor. Kek kalıplarının tanesinin ücreti 14,90 TL’den satışa sunuluyor. Broşürde yer alan ürünler arasında 9,95 TL ücreti ile desenli matara, 3,95 ücreti ile kanaviçe kurulama bezi, 17,50 TL ücreti ile LAV marka 12 parça desenli çay seti, 3,95 ücreti ile mantar kapaklı baharatlık ve 2,95 ücreti ile 510 cc su bardağı bulunuyor. Cam ürünler tasarımları ile oldukça beğeniliyor. Temizlik ve rahatlık için ŞOK yeter de artar” sloganı ile başlayan sayfada ise Ebru marka hijyen ürünleri satılıyor. Ebru 4 lt sıvı sabun 10,95 TL, Ebru 750 ml sıvı sabun 3,25 TL, Ebru kumaş spreyi 4,95 TL fiyatlar ile bu hafta şok güncel marketin kaçırılmayacak fırsatları arasında yerini alıyor. Komili 6’lı kağıt havlu 10,95 TL ve Komili 32’li tuvalet kağıdı 34,90 TL fiyatlar ile Şok güncel raflarında satışa sunulacak. Kampanyanın diğer bir güncel ürünü ise 700 ml Pril losyon bulaşık deterjanı ikincisi % 50 indirimli olarak Şok güncelde satışa çıktı.

ŞOK 25 TEMMUZ GÜNCEL ÜRÜNLER FİHRİSTİ

25 Temmuz’da satışa çıkacak ürünler arasında Kumsal marka desenli granit kek kalıbı çeşitleri bulunuyor. Kek kalıplarının tanesinin ücreti 14,90 TL’den satışa sunuluyor. Broşürde yer alan ürünler arasında 9,95 TL ücreti ile desenli matara, 3,95 ücreti ile kanaviçe kurulama bezi, 17,50 TL ücreti ile LAV marka 12 parça desenli çay seti, 3,95 ücreti ile mantar kapaklı baharatlık ve 2,95 ücreti ile 510 cc su bardağı bulunuyor. Cam ürünler tasarımları ile oldukça beğeniliyor. Bu hafta çocuklar da unutulmamış. Pilsan marka power kamyon ve itfaiye kamyonu 32,90 TL’den satılıyor. Kamyonlarda 6 taksit olanağı bulunuyor. “Temizlik ve rahatlık için ŞOK yeter de artar” sloganı ile başlayan sayfada ise Ebru marka hijyen ürünleri satılıyor. Komili 6’lı kağıt havlu 10,95 TL ve Komili 32’li tuvalet kağıdı 34,90 TL fiyatlar ile Şok aktüel raflarında satışa sunulacak. Kampanyanın diğer bir aktüel ürünü ise 700 ml Pril losyon bulaşık deterjanı ikincisi % 50 indirimli olarak Şok aktüelde satışa çıktı.

“Şok Market 25 Temmuz güncel ürünler fihristi” için 5 yanıt

Bir cevap yazın