10 Ağustos 2018 Bim aktüel ürünler

Bim aktüel 10 Ağustos 2018 cuma günü fırsatlar ve kampanyalar Bim market mağazalarında devam edecek. Bimde bu hafta neler var diye soranlar için güncel katalogları ve indirimli gelecek ürünlerin yer aldığı broşürleri sizlere sunuyoruz. Her hafta, haftanın son iş gününde Bim market şubelerine getirilen ve kampanyalı olarak satılan aktüel ürünler kataloğunu sizler için günler öncesinden temin ediyoruz. Bim fırsat ürünler 10 Ağustos 2018 tarihinde sizlere nasıl fırsatlar sunacak?

Ülkemizdeki bir hayli değişik gelir grubuna uygun ücret ve kaliteli ürünlerle hitap eden Bim, ürün çeşitliliği sayesinde yıllardır herkesin yüzünü güldürmeyi muvaffak oluyor. Kaliteli hizmet sebebiyle hem iş yerlerinin hem de hanelerin ilk tercihi.

Bim 10 Ağustos günü indirim kataloglarında sizlere sunacağımız güncel ürünler fihristi ile fark yaratmaya devam ediyor. Türkiye genelinde herkesin dikkatini çekecek ürün kampanyaları ile isminden söz ettiren firma, insanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, buna göre çalışmalarını yürütmeye devam ediyor. 10 Ağustos Bim aktüel ürünler fihristini bu hafta merakla bekleyen müşterilerine sunan firma, toptan fiyatına parkende satış düsturu ile çalışmaya devam ediyor. Ekonomik ve ucuz ürünler ile bütçe koruyucu alışveriş ile her gelir grubundan insana hitap eden firma, kaliteli ürünleri sunmaktan hiçbir zaman vazgeçmiyor.

10 Ağustos 2018 Bim aktüel ürünler

Bim marketler zinciri, bu istikameti hasebiyle en çok ziyaret edilen yerlerden birisi olmaya devam ediyor. Ülkemizde hemen hemen her semtte bulunan Bim, her gelir grubundan insana sanki arkadaşlık yapıyor. Hanenizin ve iş yerinizin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceğiniz market zinciri, değişik, alternatif ve uygun ücretli alışveriş seçenekleri sunmaya devam ediyor. Bütçenizi fazla sallamadan, pek çok ihtiyacınıza kolaylıkla karşılayabileceğiniz onlarca ürünle reyonlarını donatan marketler zinciri, şok tesiri yaratacak fiyatlar ile birlikte sizlerin karşısına çıkacak. Temizlik, şahsi bakım, tekstil, manav ve dondurulmuş gıda gibi pek çok farklı alternatif alışveriş seçeneği sunabilen firma bu hafta da müşterilerin yüzünü güldürecek.

Bim 10 Temmuz 2018 indirimli ürünler kataloğu

10 Ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğunda ülkemizin en büyük marketler zinciri Bim aktüel ürünler fihristi sayesinde sizler de bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Bu muhteşem ürünleri bir an önce satın almanızı öneriyoruz.

Bimde kampanyalı güncel ürünler uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor; Çizilme ve aşınmaya karşı özel hazırlanmış iç kaplama Chef’s Mini Tava ve Sosluk Çeşitleri 8,95 TL, Mutfak Servis Seti 4’lü 8,95 TL, Diş Fırçası Gizleme Kabı 1,50 TL, Yuvarlak Sığ Kase 3,95 TL, Bölmeli Tertip edici Sepet 5,95 TL, Çıkarılabilir su hazneli Philips HI5916 Buhar Kazanlı Ütü 399,00 TL, 750 w gücünde ve yıkanılabilir filtreli Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge 299,00 TL, Gaz kesme emniyetli Kumtel Set Üstü Ocak 219,00 TL, Melamin Kek Fanusu ve Spatula 19,90 TL, Pratik İpli Doğrayıcı 17,90 TL, LAV Reçellik 6’lı 6,95 TL, LAV Esta Çay Seti 12’li 17,90 TL, Paşabahçe İnvitation Oval Tabak 2’li 8,95 TL, LAV Sürahi ve Gizleme Kabı Seti 5 Parça 12,90 TL, Paslanmaz Fırın Tepsisi 9,95 TL, Erzak Kabı Set 3’lü 12,50 TL den başlayan hesaplı fiyatlar ile 10.08.2018 tarihinde Bim marketlerinde sizleri bekliyor.

4 yorum

  1. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  2. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  3. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  4. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir