21 Temmuz 28 Temmuz 2018 Şok aktüel ürünler

Şok 21 Temmuz 2018 haftasonu kampanyalı ürünleri bugünden itibaren tüm Şok market şubelerinde satışa sunuldu. Ürünleri Şok mağazalarından önce incelemeniz için sayfamıza kaliteli görseller olarak ekliyoruz. Siz de indirimli aktüel ürünlerin 21 Temmuz 2018 ile 28 Temmuz 2018 şok aktüel kampanya tarihleri arasında neler olacağını görmek için aşağıda verdiğimiz katalogları inceleyebilirsiniz.

Şok mağazalarında haftada iki farklı günde başlayan aktüel kampanyalar önce her Çarşamba günü yapılırken şimdi haftasonu indirimli ürünler ile cumartesi ve pazar günü yoğun olmakla birlikte diğer haftanın sona kadar devam ediyor. 21 temmuz sabahı başlayan Şok aktüel indirim günleri 28 Temmuz şok aktüel ürünleri gelene kadar devam edecek.

Şok aktüel ürün kataloğunu incelediğimizde 25 TL ve üzeri alışverişlerde Cif yüzey temizleyici ve Cif jel 12 TL’den satışa sunuluyor. Gıda ürünleri sebzelerde de indirim var bu hafta. Katalogları inceleyerek hemen Şok markete uğrayabilirsiniz.

“21 Temmuz 28 Temmuz 2018 Şok aktüel ürünler” için 9 yanıt

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın