Magnum Türkiye Porsche Otomobil çekilişi 2018

Magnum Türkiye Porsche Otomobil çekilişi 2018

Magnum çekilişi 2018 Porsche kazanma fırsatı arayanlara yeni avantajlı çekiliş imkanında neler var? Siz de dünyanın en kaliteli ve pahalı otomobillerinden birine sahip olmak için çekilişe katılmayı istemez misiniz? magnum çekiliş 2017 ile sizlerin en fazla takip ettiği web sitesi olan kampanyamerkez.com artık 2018 yılı Magnum çekilişine odaklandı. magnum çekilişi 2018 ile ilgili tüm detayların içinde olduğu paylaşım sayfamızda yer alan direktifler doğrultusunda siz de magnum çekilişe katıl 2018 başlığını aramadan çekiliş için gerekli neler varsa bu sayfadan detaylara ulaşabilirsiniz.

Magnum Türkiye Porsche Otomobil çekilişi 2018

Magnum çekiliş 2017 kazananlar ile ilgili haberlerde çıkan birtakım subjektif yorumlarda sanki Magnum Porsche çekilişi objektif yapılmıyor da yandaşlara hediyeler dağıtılıyormuş gibi haberlerin çıkmasına neden olmuştu. Ancak geçen yıl geride kaldı. Yeni bir çekiliş kampanyası ile yeni umutlara yelken açan Türk halkı kazanmak için elinden geleni yapıyor. magnum çekiliş 2018 ne zaman diye soranların soruları kulaklarımıza kadar geliyor. Hatta çekiliş henüz devam etmesine rağmen magnum çekiliş sonuçları 2018 ile ilgili bilgi almaya çalışanların da sayısı hiç de az değil. Nisan ayında başlatılan Magnum 2018 çekilişi ile ilgili tüm bilgileri başlıklar halinde size sunacağız. magnum çekiliş 2018 ne zaman açıklanacak sorularını da artık sormanıza lüzum kalmayacak. Bununla ilgili bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

 • Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

 • Çekiliş kampanyasını hangi firma yapıyor?

 • Hangi tarihler arasında çekilişe katılabilirim?

 • Magnum 2018 çekilişinde hangi marka ve model otomobili verecek?

 • 2018 Porsche çekilişinde hangi Magnum ürünlerinden çekiliş şifresi çıkıyor?

 • Magnum 2018 Porsche çekilişinde verilen otomobilin fiyatı ne kadar?

 • Porsche 2018 çekilişine katılmak için neler yapmalıyım?

2 Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkınız vardır ürünlerinden çıkan şifrelerle 2 katılım sağlayabilirsiniz.

1 Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinden de tek çekiliş şifresi çıkıyor.

Çekiliş kampanyasını hangi firma yapıyor?

Unilever Endüstri ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever)

Hangi tarihler arasında çekilişe katılabilirim?

01.04.2018 (saat:00.01) – 30.09.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında

Magnum 2018 çekilişinde hangi marka ve model otomobili verecek?

Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model Otomobil

Magnum 2018 Porsche çekilişinde verilen otomobilin fiyatı ne kadar?

Çekilişte verilecek ürünün piyasa değeri:130.084,00 Euro (650.000 TL)

Porsche 2018 çekilişine katılmak için

Ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, isim, soyad ve adres bilgileri ile beraber kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa ileti servis numarasına kısa ileti ile gönderenler veya www.magnum.com.tr (fiyatsız) internet sitesindeki, Magnum iPhone veyahut Magnum Android uygulamasındaki alakalı alana gsm no, isim, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Gönderilen kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

Kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden rastgele biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin kanıtı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir.

Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur) Vodafone için KATMA DEĞER VERGİSİ ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KATMA DEĞER VERGİSİ ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak katılımcıya fiyatlandırılır. Operatörlerin katılım mesajı birim ücretlerinde farklık hakkı gizlidir. İnternet sitesi, Magnum iPhone ve Magnum Android uygulamaları üzerinden yapılan katılımlar ücretsiz olarak sağlanabilecek, internete irtibat fiyatı katılımcıya aittir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Ali Ahmet Özperçin dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

 2. Barbaros Molla Ametalı dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz