İndirimli A101 aktüel kampanyası 21 Haziran 2018 aktüel ürünlerinde siz de yeni kataloglar için kamanyamerkez.com’u ziyaret edebilirsiniz. İndirimler ve kampanyalar denince akla ilk gelen sitemizde A101 marketleri tarafından her hafta perşembe günü getirilen ve satışa sunulan kampanyalı ürünleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Bu hafta da 21 Haziran 2018 tarihinde satılmaya başlanacak olan aktüel fırsat ürünlerinden sınırlı sayıda geleceğinden, indirimin başladığı gün A101 marketlerine gelerek ihtiyacınız olan ürünleri almanızı öneririz.

A101 21 Haziran 2018 tarihinde hangi ürünlerin indirime gireceğini merak edenler için iki nüsha olarak alabildiğimiz kampanyalı ürün kataloğunda nelerin olduğunu inceleyebilirsiniz. Sayfamız güncellenecek olup yeni gelecek olan 21 Haziran aktüel ürünler 2018 A101 fırsatlarına yönelik yeni yayınlanacak katalogları da bu başlık altına ekleyeceğiz.

A101 güncel yeni haftası ve indirimleri ile sanki efsane fırsatlar sunuyor. A101 21 Haziran 2018 güncel ürün fihristleri bu hafta indirimleri ve perşembe fihristlerinde yok yok… Ayrıntılar, incelemeler ve kampanyalara ait fırsat detayları için şimdi sizleri görsel incelemelerime çağrı edelim.

A101 indirimli ürünlerde 21 haziran 2018 perşembe günleri sunduğu Aldın Aldın aktüel ürün indirimlerini görücüye çıkarmaya devam ediyor. 21 Haziran günü itibarıyla gelecek olan ve pek çok kişi tarafından beklenen indirimlerde bu hafta öncelikle görüyoruz ki her kesime uygun ürün var. Elektronik fırsatlar, mutfak ürünleri, hanenizde sizlere yardımcı ürünler, gıda fırsatları temizlik ürünleri ve hafta sonu kampanyalarına ait incelemeler ile devam edelim.

A101 aktüel ürün katalogları yeni gelecek fırsat ürünleri yeni haftasında dolap, mutfak ürünleri, dikiş makinesi ürünü, hane tekstili, pilates topu ürünleri, tef ürünü, derin dondurucu ürünü, televizyon fırsatı, cep telefonu ürünü gibi mükemmel indirimlerin bünyesinde bulunduğu kampanyalar sizlerle. Ayrı olarak görüyoruz ki elektronik fırsatlar da bu haftayı adeta harika bir haftaya çeviriyor. İndirim uzmanı ve kampanyanın kitabını yazan A101 yeniden harika işlere imzalamış.

A101 21 Haziran 2018 perşembe ürünlerinde Aldın Aldın kampanyalarında ehemmiyetli ürünler var. Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv ile başlayan indirimli ürünlerde Canon E414 çok işlevli yazıcı da sizlerle olacak. Bu hafta SEG SDF 2451M derin dondurucu ürünü de sizlerle olacak. Kamapanyalarında A101; Altus tezgah altı buzdolabı da sizlerle olacak. Ayrı olarak şahsi temizlik ürünleri de sunan market bu hafta gıda ve temizlik ürünlerini de sunuyor. Daha fazla indirim için görsel incelemelere geçelim.

Aktüel Ürünler A101 ile indirimleri incelemeye devam ederken görüyor ki emsali dahi olmayan bu indirimleri ayrıntılıca görmek gerekiyor. A101 21 Haziran günü başlayan indirimlerini izah etti, biz de inceledik. 16 Haziran fırsatlarını da sunan market adeta indirim ve kampanyanın tanımını yapmış gibi görünüyor. Listeleri kısa kısa incelediğimiz ve görsel ayrıntılarda fırsatları gördüğümüz aktüellere yakından bakalım.

Hi-Level 43” uydu alıcılı indirimli Full HD LED Tv
Canon E414 çok işlevli kampanyalı yazıcı
Samsung Galaxy akılı cep telefonu J120 cep telefonu
Notebook marka soğutucu Piranha 5417 USB vantilatör
Hi-Level Smart bellek USB hafıza 32GB
Hi-Level Micro SD kart micro kart 32GB
SEG SDF 2451M derin dondurucu
Altus AL-1090 tezgah düzeyi buzdolabı
Mobetto 4 kapaklı çekmeceli çok emelli dolap
Singer Promise 1408 indirimli fiyat dikiş makinesi
JWIN ürünleri ve daha fazla 21 Haziran perşembe ürünü…

3 yorum

  1. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  2. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  3. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir