A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler

İndirimli A101 kataloglarında kampanyalı ürünlerin neler olacağı belli oldu. 24 Mayıs 2018 aktüel ürün kataloglarında neler var? A101 aktüel ürünler kataloğunda 24 Mayıs 2018 Perşembe günü tüm A101 şubelerinde eş zamanlı olarak satışa sunulacak ürünler için geri sayım başladı. İnternette en fazla takip edilen A101 market katalogları güncel formatta kampanyamerkez.com’da yayınlanmaya devam edilirken, 24 Mayıs 2018 tarihli aktüel broşürlerin henüz basılmadığını üzülerek belirtelim. A101 katalogları basımının yapılmasından önce bir pazar araştırması yapılarak müşterilerin en fazla ihtiyaç duyacağı ve rağbet edeceği ürünlerin seçilmesine özen gösteriliyor. Her hafta perşembe fırsat ürünleri ile A101 aldın aldın kampanyaları haftasonu tüm A101 mağazalarında başlarken, özellikle indirimleri ve kampanyaları takip eden vatandaşların ucuzlayan ya da indirimli olarak ilk kez satışa sunulacak ürünlerin neler olduğunu merak etmesi ile mağazalarda indirim günleri çok fazla yoğunluk yaşanıyor.

Kampanyamerkez çekiliş kampanyaları, indirim kuponları, güncel kampanyalar gibi başlıklarda ziyaretçilerini bilgilendirirken, yoğun istek ve katılımın olması ile artık A101 market aktüel ürünler kataloglarında neler olduğunu da anbean takip etmeye başladı. Sizlerin ihtiyaçlarını dile getirmesi adına “A101 bu hafta hangi ürünlerde indirim yapsın” sorusunu sorarak, katalogların basımından önce sizin ihtiyaçlarınızın da indirimli ürün listesine eklenmesi için yoğun bir faaliyete başladık.

24 Mayıs 2018 A101 kataloğunda neler olsun?

Siz de aşağıdaki yorum bölümüne bu hafta neler olması gerektiğini belirterek ürünlerin indirim kataloğunda tüm A101 şubelerinde satışa sunulmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin A101 bu hafta telefon ve telefon aksesuarları kategorisinde ürünler getirsin diyerek, bu kategorinin içeriğinde bulunan Akıllı telefonlar, giyilebilir teknolojik ürünler, akıllı saatleri de ekleyerek daha dar kapsamlı önerilerde bulunabilirsiniz.

A101 aktüel ürünlerde bu hafta bilgisayar gelsin

A101 marketleri Mayıs ayında bilgisayar ya da tabletler getirebilir. Bunun dışında laptoplar da 2018 yılının tüm kataloglarında yer almıştı. Özellikle HP marka ve Asus marka laptoplar dışında Samsung laptop, Philips ve DELL gibi markaların ürünlerinin de getirilmesi isteniyor. Fiyatların doların yükselmesine paralel olarak yükselmesi A101 market satışlarında da düşüşe neden oldu. Daha çok uzun ürün getirme gayretine giren market yönetiminin akıllı telefon ve bilgisayarlarda daha az ürün getirmeyi planladığı öğrenildi. Kâr marjı daha yüksek olan tuzluk, saklama kabı ya da plastik ev aletlerinin önümüzdeki kampanya dönemlerinde daha da artacağı düşünülüyor.

A101 aktüel elektrikli ev aletleri kampanyaları

Türkiye genelinde 7000’den fazla şubesi ile en büyük marketler zincirini oluşturan A101’de elektrikli ev aletleri ve beyaz eşyaların daha fazla yer alması ısrarla istenirken, halen satışta olan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin de daha üst modellerinin getirilmesi isteniyor. Vestel dışında Arçelik, LG, Samsung, Philips marka bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinelerinin de indirimli olarak getirilmesini müşteriler ısrarla istemekte. Gençlerin daha fazla rağbet gösterdiği fotoğraf makinesi ve kameraların da A101 indirim fırsatlarında güncel kataloglarda görülmesini ümit ediyoruz. A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler kataloğun yayınlandığında bu sayfadan ürünleri inceleyebilirsiniz.

A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler 

A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler

Siz de dilediğiniz ürünlerle ilgili kategoriyi ve ürünü yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

18 yorum

 1. Elektrikli Daire veya tezgah testere gelsin acil lütfen.

 2. kütahya porselen desenli yemek takimi ve desenli kahve fincani takim gelsin lütfennnnn

 3. Lütfen uygun bir fiyata karaoke mikrafon gelsin renk seçenekleri ile.🙏

 4. ELEKTRİKLİ DAİRE TESTERE GELSİN ACİL

 5. Kırmızı Çiçekli ve kırmızı alt tabaklı çay fincanı gelmişti o çay takımlarından tekrar gelsin lütfen

 6. Bebek banyo küveti, maşrapa ve kova seti tekrar gelsin.

  Dambıl seti gelsin.

  Yeni dogan bebek ürünleri gelsin.

 7. A101 DE BU HAFTA 2 BÖLMELİ 10 GÖZLÜ KİTAPLIK VE AYNALI TAKI DOLABI OLSUN ÇOK UZUN ZAMANDIR BEKLİYORUM

 8. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 9. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

 10. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 11. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 12. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

 13. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir