Teknosa Beyaz Eşya Hediye Ürün Kampanyası

Teknosa Beyaz Eşya Hediye Ürün Kampanyası

Teknosa beyaz eşya kampanyası ile 8 Mayıs 2018 tarihi ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında beyaz eşyanızı Teknosa’dan alarak siz de kazançlı çıkabilirsiniz. Grundig marka beyaz eşya setlerini alanlara Elektrikli süpürge ve Kahve Makinesi hediye ediliyor. Güncel kampanyalarda ilk sıralarda yer alan Teknosa Grundig kampanyası televizyon reklamlarıyla da vatandaşa duyurulmaya başlandı. 30.06.2018 tarihine kadar size en yakın Teknosa bayiine giderek ya da internet üzerinden sipariş vererek hediye kampanyalı beyaz eşya setlerinden alabilirsiniz.

Kampanya ve indirimleri ile turuncu marka olarak da ifade edilen Teknosa beyaz eşya kampanyasında hediye olarak vereceği ürünler dışında ürünü hediye olarak vermez. Paketlerde birleştirme yapılamaz. Teknosa markası kampanyayı değiştirme haklarını saklı tutar. Hediye ürünler sınırlı sayıda olduğundan acele ederek hediyeli beyaz eşya kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Teknosa indirim kampanyası 2018

Kampanyamerkez nedir? Türkiye’nin en eski ve en çok takip edilen kampanya sitesi olan kampanyamerkez.com 6 yıldır internet kullanıcılarının takip ettiği, çekiliş kampanyaları ve indirimli ürün kampanyaları ile hala gündemde olmaya devam eden kampanya sitesidir. Sosyal medya hesaplarımızı takibe alarak kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Nazım Orhun Baturalp dedi ki:

    Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  2. Mustafa Kerem Cansu dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz