7 Haziran 2018 Hakmar Aktüel Ekspres

7 Haziran 2018 Hakmar Aktüel Ekspres

Hakmar Aktüel ürünlerde 7 Haziran 2018 kataloğunda nelerin olacağı açıklandı. Hakmar aktüel ekspres Türkiye’de milyonlarca kişinin alışverişleri daha hesaplı bir şekilde sağlamasına imkan tanımaktadır. Bu noktada ise Hakmar 7 Haziran 2018 ve 14 Haziran 2018 güncel indirimlerinden yararlanmak ve dünyaca tanınmış kişi markaları kapsayan kategoriler üzerinden alışverişiniz yapmak için güncel ürünleri sizler için hazırladık.

Deneyimli kadrolarla çalışmasına karşın; personelini daimi olarak eğitimlerden geçirmekte, kaliteli ürün ve uygun ücret siyasetini güler yüzlü servisle pekiştirmektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve isimi hemen hemen marketçilikle beraber anılır olmuştur. Özel marketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle birbirlerine online ve entegre bir şekilde bağlı olan Hakmar Alışveriş Merkezleri, 15.000 çeşit ürün çeşidiyle; tüketiciye daha hızlı ve daha tesirli bir hizmet sergilemekte, yenilikleri an be an uygulamaktadır.

İndirim deyince akla gelen BİM, A101 ve ŞOK marketlerinin haricinde birde belirli bir kesime hitap eden ve sayılı şubesiyle öne çıkan HAKMAR marketleri her hafta perşembe günleri müşterilerine indirimli ürünler sunmaya devam ediyor,

Hakmar marketleri 7 Haziran 2018, 17 Mayıs 2018 tarihlerinde reyonlarında sizlerle buluşturacağı avantajlı aktüel ürün fihristlerini paylaştı. Diğer mağazalara oranla çok daha ucuz fiyatlara alışveriş yapabilme olanağı tanıyan ve reyonlarını ürün itibariyle oldukça zengin tutan Hakmar mağazaları, tüketicilerin uğrak adresi olmaya devam ediyor.

1997 seneninde İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, ilk olarak bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 23’ye çıkartmış, tecrübeli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son senelerde sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi muvaffak olmuştur.

hakmar-aktuelurunler-7haziran-2018-indirimler

 

hakmar-aktuelurunler-7haziran-2018

Hakmar özel indirimli satış günleri

PAZARTESİ

Üçevler Mağazası

Gözdağı Mağazası

SALI

Kurfalı Mağazası

Hilal Konutları Mağazası

Üst Kaynarca Mağazası

Uydukent Mağazası

E-5 Kaynarca Mağazası

Mavikule Mağazası

Aydınlı Mağazası

Esenpark Mağazası

ÇARŞAMBA

Velibaba Mağazası

Pendik Mağazası

Kiptaş Mağazası

Sultanbeyli Mağazası

PERŞEMBE

Şeyhli Mağazası

Tuzla Mağazası

Çınardere Mağazası

Tuzla Şifa Mağazası

CUMA

Kurtköy Mağazası

Çamçeşme Mağazası

E-5 Kaynarca Mağazası

Güzelyalı Mağazası

Uydukent Mağazası

Esenpark Mağazası

CUMARTESİ

Topselvi Mağazası

Kavakpınar Mağazası

Mavikule Mağazası

Pendik Mağazası

Kiptaş Mağazası

Aydınlı Mağazası

Darıca Mağazası

4 Replies to “7 Haziran 2018 Hakmar Aktüel Ekspres”

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir