75 TL alışverişe 10 TL Opet Akaryakıt Hediye

75 TL alışverişe 10 TL Opet Akaryakıt Hediye

75 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere 10 TL’lik akaryakıt hediye kampanyası 1 Haziran 2018 cuma günü itibari ile başladı. Güncel alışveriş kampanyaları içinde bu defa da Altunbilekler mağazaları tarafından başlatılan bu akaryakıt kampanyası ile siz de alışverişleriniz sonrasında bedava opet yakıt kazanın.

İndirimler ve kampanyalardan her daim haberdar olmak adına kampanyamerkez.com ve sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Türkiye’de anlık alışveriş kampanyaları, çekilişler ve aktüel fırsatlarla 2018 yılına damga vuracak haberler için bizden ayrılmayın. Güncel akaryakıt kampanyalarını da zamlar sonrası vatandaşın daha fazla dikkate alacağını umuyoruz. Altunbilekler market opet yakıt kampanyası 30 Haziran 2018 tarihine kadar sürecek.

Kampanya Ayrıntıları
1 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, Ankara’daki tüm Paro işyeri üyesi Altunbilekler Mağazaları’ndan İyi Kart veya diğer Paro’lu Kartlar ile tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere Opet istasyonlarında 10 TL değerinde benzin veya motorin alımlarında geçerli Yakıt Puan hediye edilecektir.
Kazanılan Yakıt puanlar Opet istasyonlarında tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde geçerli olacaktır.
Puanlar Opet istasyonlarında İyi Kart, diğer Paro’lu Kartlar veya kartlara bağlı olan cep telefonu numarası ile harcanabilir.
Cep telefonu numarası ile market görevlisine söylenerek cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir.
Yüklenen puanların harcanabilmesi için İyi Kart,diğer Paro’lu Kartların yada kartlara bağlı olan cep telefonu numarasının aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir. Yüklenecek puanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2018’dir.
Bu tarihe kadar puanlar Opet istasyonlarında harcanabilecektir.
Kullanılmayan puanlar 1 Ağustos 2018 tarihinde silinecektir. Kampanya dahilindeyüklenen Yakıt Puan faydası sadece Benzin ve Motorin ürünlerinde geçerli olup LPG/Otogazda geçerli olmayacaktır.
Her müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Kampanya sınırlı sayıdadır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.
OPET ve ALTUNBİLEKLER kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Tevfik İnal dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  2. Ahmet Berke Kargın dedi ki:

    İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Yorum Yaz