13 Haziran 2018 Şok aktüel ürünler

13 Haziran 2018 Şok aktüel ürünler

Şok marketin indirimlerle satılacak olan ürünlerinin yer aldığı 13 Haziran 2018 çarşamba günü tüm Şok market şubelerine gelen ürünler içinde neler olacak? 13 Haziran 2018 Şok aktüel ürünler bu hafta da çok konuşulacak. Aktüel fırsat ürünlerini alarak siz de bütçenizi daha hesaplı kullanabilirsiniz. İndirimli kampanya (campaign) 13 Haziran 2018 tarihinde gelecek ve bu haftanın indirimli ürünleri içinde bayram hediyeleri ve kampanyalı ramazan bayramı ürünlerinin çoğunlukta olması bekleniyor. Bayram hediyeleri 2018 yılına damga vuracak ürünler Şok marketin tüm şubelerinde satılmaya başlanacak.

2017 Şok kampanyaları ile Ülker Grubun bünyesinde en fazla satış yapan firma olmasının yanında 2018 yılı hedefleri ile de kendinden söz ettiren bir kurum olan Şok aktüel mağazalarının ne kadar kar edeceği henüz belli değil. Ancak vatandaşın en fazla rağbet ettiği ve ürünlerini aldıktan sonra bile memnuniyetini dile getirdiği marketlerin başında gelen Şok marketin, 13 Haziran indirimleri ile de yine kendinden söz ettirmesi bekleniyor.

9 Haziran 2018 Şok indirim kampanyası

Cumartesi ve pazar günleri de indirimli ürün getirerek kampanyalarına ara vermek istemeyen marketler zincirinin her hafta yeni açılan mağazaları ile daha da büyüdüğünü hatırlatalım. Şok market teknolojik ürünler kataloğu ile cep telefonları, beyaz eşya çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinin yanında indirimli su sebili fiyatlarında da indirim olacağını tahmin ediyoruz. Henüz indirimli ürün kataloğu yayınlanmadı. Yayınlandığında sizlerle güncel broşürleri paylaşıyor olacağız.

6 Haziran 2018 Şok aktüel ürünler

13 Haziran 2018 Şok aktüel ürünler

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Ahmet Cihat Öğredik dedi ki:

    İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  2. Menekşe Geben dedi ki:

    İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  3. Arif Furkan Merdan dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz