Nescafe 2018 BMW çekiliş, nescafe çekiliş kampanyası

Nescafe 2018 BMW çekiliş kampanyasının yapılmasına çok az bir zaman kaldı siz de yeni çekiliş kampanyalarının başlamasına kadar devam edecek olan BMW çekilişinin yapılacağı 15 Nisan 2018 tarihine kadar bu çekiliş için geçerli koşulları yerine getirerek BMW ya da iPhone kazanma şansınızı elde edin. 11 kişiye verilecek olan 11 adet 2017 model BMW 1.18i kazanmak için şansınızı artırabilirsiniz. Böyle büyük çekiliş ürünlerinin yanında daha da küçük kalabilecek 11 adet Apple marka iPhone 8 64 GB de kazanabilirsiniz. Sayısal olarak diğer çekilişlerden çok çok üstte olan bu çekiliş için indirimler ve kampanyaların tek adresi kampanyamerkez.com da gönüllü yayıncılık yapıyor. Amacımız sizlerin de bu çekiliş ile bir şeyler kazanması.

Nescafe çekiliş ne zaman diye soranlar için çekiliş ile ilgili güncel bilgileri verelimç Siz de nescafe çekiliş ne zaman 2018 aramaları ile Google üzerinden çekiliş arayışında ve nescafe giriş sayfasını bulma hazırlığındaysanız tam da sizin için derlediğimiz bilgileri sunalım sizlere. Nestle çekiliş 2018 ile Nescafe çekilişini karıştıran sayın ahalimiz için özenle hazırladığımız nescafe.com.tr şifre gönderme ve nescafe Türkiye sayfasına girerek BMW çekilişinde şansınızı artrımak ve katılım için detaylı bilgi sahibi olmak için nescafe kampanya bedava sayfamızdaki SMS ve form doldurarak Nescafe BMW çekilişine katılabilirsiniz.

Nescafe BMW Çekilişi 2018 katılım şartları
BMW kazanmak için illaki otomobili giderek bayisinden satın almanız gerekmiyor artık. Sadece bir form doldurarak ya da bir SMS göndererek de 2018 model BMW sahibi olabilirsiniz. Üstünde çekiliş kampanyası ile ilgili görsel bulunan kampanya kodlu Nescafe 3’ü 1 arada paketlerinin içerisinde yer alan şifreyi SMS göndererek ya da Nescafe internet sitesinden form doldurarak katılım sağlayın.

Nescafe çekilişinde 2018 yılında hangi hediyeler veriliyor?

Nescafe BMW ve iPhone çekilişinde sizlerin de yüzünüzü güldürebilecek muhteşem fırsatlar sunuluyor. Siz de katılım sağladıktan sonra 11 BMW ya da 11 iPhone 8’den birinin sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı arama çekilişlerinden biri olması beklenen Nescafe çekilişi 2018 yılının güncemi olmaya aday. Saha önce de Magnum çekilişi ile verilen Porche marka araçlar verilmiş ve internet çekilişin olduğu anlarda adeta tıkanmıştı. bimyonlarca kişi aynı şeyin sonucunu merak ediyor ve çekiliş sonuçlarında kendisine otomobil çıkıp çıkmadığını merak ediyordu.

Nescafe çekilişinde verilecek otomobil ve iPhone8 fiyatı ne kadar ve kaç kişiye verilecek bu ürünler?

Tam 11 kişiye birer adet 2017 model BMW 1.18i (Maddi değeri tam: 138.777 TL)

11 kişiye Apple marka iPhone 8 64 GB (Türkiye’deki fiyatı: 5.192 TL)

Hangi Nescafe ürünlerindeki şifre ile çekilişe katılabilirim?
Nescafe güncem olmaya aday ve bazı ürünlerin içinden çıkan şifrelerle 2018 çekilişine katılabilirsiniz. Özellikle çok fazla tercih edilen Nescafe ürünü Nescafe 3’ü 1 Arada Orginal, Nescafe 3’ü 1 Arada Extra, Nescafe 3’ü 1 Arada Crema Latte, Nescafe 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafe 2’si 1 Arada ürünlerinin içinden çıkan şifre ile çekilişe siz de katılın. Hediyelerden en az birini kazanmanız hiç de imkansız değil.  Tek yapmanız gereken verdiğimiz ürünleri alarak içinden çıkan şifre ile çekilişe katılmak.

Nescafe BMW otomobil ve iPhone 8 çekilişine en son ne zaman katılabilirim?

Nescafe çekilişi için henüz zaman dolmadı. Siz de en geç 16 Nisan 2018 tarihine kadar çekilişe katılabilirsiniz. Katılım sağlayanların sayısına bakılmaksızın çekiliş yapılacak ve bu çekilişte talihlilere hediyeleri verilecektir.

Nescafe 2018 çekiliş sonuçları ne zaman belli olacak?

Nescafe BMW çekilişi ne zaman yapılacak sorusunu merak edenler için öncelikle çekilişin ne zaman yapılacağını merak edenler için Türkiye’nin en büyük çekiliş kampanyasının çekiliş tarihini açıklayalım. Nescafe 2018 çekiliş kampanyası 2018 ile siz de hayallerinizi süsleyen otomobile kavuşabilirsiniz.

Nescafe Çekiliş tarihi ne zaman?

Nescafe çekiliş sonuçları ne zaman belli olur sorusunun cevabını arayanları için sizlere özel olarak hazırlayacağımız sonuç sayfası ile 20 Nisan 2018 tarihinde yapılacak çekiliş sonuçlarını birebir sunacağız.Türkiye’nin en farklı ve en çok ziyaret edilen kampanya ve indirim Sitesi kampanyamerkez.com 20 Nisan 2018 günü yapılacak olan nescafe üçü bir arada BMW 2018 model ve iPhone 8 çekiliş kampanyasının tarihlerini öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızda haftanın en güncel kampanyaları, aktüel ürünleri ve güncel çekilişlerini bulabilirsiniz.

Nescafe 2018 çekilişi ne SMS ile katılım sağlamak isteyenler isim ve soy isimlerini yazarak bir boşluk bırakarak adres bilgilerinde ekleyip 6635’e SMS gönderebilirler. Her göndereceğimiz mesajda sadece bir şifre kullanabilirsiniz ve SMS ücreti tüm gsmh şirketlerinde 0,65 TL olarak belirlenmiştir. Çekilişte verilecek olan 2017 model BMW joy plus otomatik vitesli bir araçtır ve piyasa değeri yaklaşık 138.777 tledir.

BMW kazanmam durumunda ne kadar vergisi çıkar?

Çekilişe katılıp katılmama konusunda tereddüt eden bazı vatandaşların merak ettiği bir konu da kazanılması halinde vergi ödenip ödenmeyeceğidir. Eğer nescafe çekilişinden kazanan siz olarak çıkarsanız piyasa değeri üzerinden Türkiye cumhuriyeti yasalarında belirtilen vergi ödemeniz gerekir. Muafiyet sınırı 2018 yılı itibariyle 4656 tledir buradan vereceğiniz vergi oranı ise yüzde yirmidir. Tarihi siz olursanız ve beğenmeye sahip olursanız sizin ödemeniz gereken vergi Borcunuz 26.026 tl olarak Belirlenecektir ve bu vergi ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca iPhone 8 kazananların da ödemesi gereken 107 liralık vergi borçu oluşacaktır bu vergi ödedikten sonra hediyeye sahip olabilirsiniz.

4 yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  3. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  4. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir