BİM Trust oyuncu klavyesi seti yorumları

BİM mağazalarında indirimli ürünler kataloğunda bu hafta da Trust oyuncu klavyesi mouse ve kulaklıkları ile oyun kolikleri Bim marketlerine çekecek. Bim indirim kataloğunda yer alan Trust 21953 oyuncu klavyesi ve seti 26 TL’ye satışa sunulurken bu ürünün diğer market ve mağazalarda 35 TL’ye satıldığını düşünürsek fiyat farkına rağmen bu ürünün alınabilecek ve tavsiye edilebilecek bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle kullanıcı yorumlarına da bakıldığında Trust 21953 kulaklık ve klavye setinin hakkında iyi şeyler yazılmış. Siz de bu ürün gibi bir ürün arıyorsanız Bim’de satılan klavye setini sizlere tavsiye ederiz.

Bimde bu hafta Trust marka oyuncu ürünleri satışa sunuluyor. Trust oyuncu klavyesi, oyuncu mouse ve mikrofonlu kulaklık uygun fiyatlarla satılacak.

Trust oyuncu mouse ve mouse pad 27.50 TL fiyatla satılacak. 6 adet tuş, hız seçme düğmesi, led ışıklandırmalı mouse ile birlikte özel mouse pad geliyor. Ürünün modeli TRUST 21963 Ziva Mouse ve Mouse Pad olarak geçiyor ve piyasa fiyatı 40 TL. Trust markası güvenilir ve kaliteli ürünleri olan bir marka. Tercih edebilirsiniz.

Trust oyuncu klavyesi kablolu ve kırmızı renkli oyun tuşları mevcut. Trust 22113 Ziva model adına sahip ürün piyasada 22 TL fiyatla satılıyor. Bimden almayın hepsiburada üzerinden alabilirsiniz.

Trust oyuncu kulaklığı 25 TL fiyatla satılacak. Trust 21953 modelli ürün piyasada 35 TL fiyatla satılıyor. Kullanıcı yorumları iyi ve şikayet yok.

Son olarak tüm set hepsiburada üzerinde 79 TL fiyatla satılıyor. Üç ürünüde almak isterseniz bimden alabilirsiniz.

bim-trust

Trust oyun ürünleri ile deneyimlerinizi ve yorumlarını aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

3 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  3. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir