Nescafe 2018 BMW çekiliş, nescafe çekiliş kampanyası

Nescafe çekiliş kampanyası başladı. Siz de alın bir Nescafe çekilişe katılım çekilişte BMW ve iPhone kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Nescafe çekiliş kampanyası 15 Ocak 2018 tarihinde saat 00:01 itibariyle başlamış olup 16 Nisan 2018 saat 23.59’a kadar devam edecektir kampanyaya katılabilmek için Türkiye sınırları içerisinde olmanız ve aşağıda belirtilen Nescafe ürünlerinden satın alarak çekilişe katılmanız gerekiyor. Çekilişe internet sitesi vasıtasıyla katılabileceğiniz gibi SMS yoluyla da Nescafe çekilişine katılabilir hediye edilecek ürünleri sizde kazanabilirsiniz.

Nescafe çekilişine katılabilmek için aldığınız ürünün arkasında bulunan şifreyi adınız soyadınız ve Bulunduğunuz adres bilgileri ile birlikte kelimeler arasında birer boşluk bırakarak 6635 e gönderebilirsiniz. Her ürün şifresi sadece bir katıldık olduğundan Aynı şifreyi kullanarak tekrar katılmayı denemeyiniz. SMS yoluyla çekilişe katıldığınız da Türk Telekom Turkcell Vodafone gibi operatörlerden 0,65 TL tutarında bir ücret faturanıza yansıtılacaktır nokta eğer Nescafe çekilişine SMS yoluyla değil de kampanyanın açıklandığı internet sitesi üzerinden online olarak katılmak isterseniz ücret ödemenize gerek yoktur. ücretsiz katılım için nescafe.com.tr ye ziyaret edebilirsiniz. Nescafe çekilişinde neler var sorusunun cevabına geldiğimizde 11 adet BMW 118i Joy Plus 2017 model hediye edilecektir Ayrıca daha düşük fiyatlı hediye olarak da 111 adet Iphone 8 verilmesi kararlaştırılmıştır.

Nescafe BMW ve iPhone 8 çekilişi 2018

Hangi ürünlerle çekilişe katılabilirim?

Nescafé 3’ü 1 Arada Orijinal, Nescafé 3’ü 1 Arada Extra, Nescafé Crema Latte, Nescafé 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü veya Nescafé 2’si 1 Arada alarak şifrelerini kullanıp çekilişe katılabilirisiniz.

Kampanyaların ve indirimleri yegane adresi olan kampanyamerkez.com Nescafe BMW çekilişi sonuçlarında 26 Nisan 2018 tarihinde ilan edecektir. Nescafe çekiliş sonuçları 20 Nisan 2018 günü İstanbul Levent’te bulunan 4 gazeteciler sitesi içinde yapılacaktır nokta sonuçlar ise 26 Nisan 2018 tarihli Takvim gazetesi ile nescafe.com.tr ve kampanyamerkez.com adreslerinde Tüm türkiye’ye durulacaktır sizde yeniliklerden kampanyalardan ve çekilişlerden haberdar olmak için bizi takip edelim edebilir Ayrıca sosyal medya hesaplarım üzerinde sitemizi takip edebilirsiniz Facebook Twitter ve Instagram kampanya adreslerimiz her zaman aktif olarak paylaşımda kullanılmakta ve siz değerli ziyaretçilerimize yeni indirimlerden kampanya kataloglarından ve çekilişlerden haberdar etmekteyiz.

Nescafe çekilişinde neler verilecek?

Her biri 138.777,22 TL satış fiyatlı 11 adet BMW 118i Joy Plus 2017 Model Otomobil

Her biri 5.192,00 TL olan 111 adet iPhone 8 64 GB akıllı cep telefonu

Çekiliş ne zamana kadar sürecek?

16 Nisan 2018 saat 23.59’e kadar

Nescafe BMW çekilişi ne zaman yapılacak?

26 Nisan 2018 tarihinde İstanbul’da

Çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

26 Nisan 2018 tarihinde kampanyamerkez.com’da

4 yorum

  1. İkramiye teslimi nasıl olacak? Biz mi gidecez almaya yoksa onlar mı getirecek?

  2. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  3. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  4. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir