Saç ekim fiyatları ve kampanyaları 2018

tarafından
1600
Saç ekim fiyatları ve kampanyaları 2018

Saç ekim fiyatları ve kampanyaları 2018

Saç ekiminde yeni teknikler ile hizmet veren saç ekim merkezi Rabuse İstanbul başta olmak üzere bazı illerde saç ekimi, bıyık ve kaş ekimi ile PRP tekniği ile saç koruma ve çoğaltma, bıyık ekimi ve bakımı yapıyor. Birçok hizmeti 19 yıldır kesintisiz ve profesyonel şekilde icra eden Rabuse saç ekim merkezlerinde akimler ve cerrahi operasyonlar hastane ortamında yapılır. Estetik ameliyat gerektirecek ya da gerektirmeyecek durumlar için önceden kontrol yapılarak hastalar bilinçli bir biçimde ameliyata alınır. 19 yıllık hizmette kaliteden hiç bir durumda ödün verilmemiş, müşteri sağlığı ve memnuniyeti birincil öncelik kabul edilmiştir.

Saç ektiren ünlü isimlerin saçlarının ne durumda olduğu, öncesi ve sonrası resimlerle veya videolarla incelenmeye çalışılsa da, saçların daha sonra dökülüp dökülmediği çokça soruluyor. Saç ekiminde fue yöntemi kullanılıyor olup, ekilen saçlar hiç bir surette dökülmemektedir. Saç stillerinizi kendiniz operasyon öncesinde belirleyip, dilediğiniz saç modelinde ekim yaptırabilirsiniz. Saç ekim fiyatları internette duyurulmasa da her kök için 1 TL olarak hesaplamalar yapılabilir. Örneğin saç ektireceğiniz bölgede 3000 saç kökü ile bu alan kapatılabilecek durumdaysa, bunun için 3000 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Ekim yapılacak il ya da hastanenin büyük ve lüks olması bu fiyatları daha da yükseltebilmektedir. 

Saç ektirmek korkulacak bir durum olmadığından son yıllarda saç ektirenlerin yaş ortalamasının da giderek düştüğüne şahit olmaktayız. Saç bakımı ve mezoterapi hizmeti de verilen Rabuse saç ekim merkezinde kadınlarda saç ekimi ile ilgili detaylar ile saçınızın yeniden gür ve sağlıklı hale gelebilmesi için tüm imkanlar seferber edilerek eski saçınıza kavuşmanız için canla başla çalışılmaktadır. Saç dökülmesine karşı da size bilgiler verilerek ekim yaptırmayacak olsanız bile olan saçlarınızı nasıl koruyacağınız ile ilgili faydalı olmaya özen gösteriyoruz.

Saç ekimleri en iyi hastane ortamlarında yapılır. Hastanelerde her tür duruma karşı hazırlıklı bir biçimde operasyonel tedaviler uygulanabilir. Estetik ameliyat fiyatları ile ilgili müşteri hizmetlerini arayabilir ya da internet sitemiz üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz. Rabuse saç ekim laboratuvarında kilo problemi olanlar için şişmanlıktan nasıl kurtulacağınıza yönelik detaylı bilgilendirmenin ardından gerekli görülmesi durumunda yağ aldırma operasyonu da yapılabilmektedir. Tüm hizmetlerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.