LC Waikiki kampanyaları 2018 yılında

LC Waikiki kampanyaları 2018 yılında

LC Waikiki 2018 yılı indirimli ürünler ve kampanyaları ile geçtiğimiz yılları geride bırakacak gibi. Alışveriş yapmak için çok fazla sebebimiz var. Artık LC Waikiki ürünlerinde indirimler internet satışında da başladı. Kısa ismi ile LCW Olan LC Waikiki Türkiye genelindeki şubeleri ile 32 ülkede 684 mağazasında satış imkanı sağlamaktadır 1985 yılında kurulan Mağazanın kökeni Fransa olmakla birlikte genel merkez İstanbul’da bulmak kadar.

2018 yılı Ocak ayı itibariyle toplam 1100 mağazada faaliyet göstermesi dünyanın en büyük sanayi tekstil kuruluşu olduğunu gösterdi. İstanbul merkezli olarak Türkiye’de faaliyetlerini başlatan LC Waikiki inin çalışan sayısı 22.700 olarak açıklanmıştır. Son olarak yaptı kadın, erkek ve çocuk reyonları ile çok konuşulan mağazada 2018 yılında birbirinden farklı dört büyük kampanya düzenlendi Ocak ayında yapacağınız alışverişlerde LC Waikiki mağazalarını ya da internet sitesini tercih etme için bir çok sebebimiz var kaban ve mont satışında indirimli fırsatlar özellikle kız çocukları ve erkek çocukları için soğuk havalardan korunmanız maksatıyla geliştirilen ve kalitesi tartışılmaz olan ürünleri indirimli olarak satışa sundu.

Sezonun sıcak katmanları başlığıyla kadın ürünlerinde yeni ve farklı kampanyalar başlattı. Erkek giyim ürünlerinde LC Waikiki şehirle çizgi, denim kodları, enerjinin sitili, mevsim gardrobu, özgür şıklık, hızlı büyüyenlere LC Waikiki den kampanyalı ürünler gibi bir çok kampanyayı şu anda halihazırda devam ettiren mağazanın Ocak ayı içinde bu kampanyalarının sürmesi bekleniyor. Siz de 19,95 tl eden başlayan kazaklar, 129,95 tl eden başlayan montlar ve farklı tarz kazaklar pantolonlar için LC Waikiki Internet sitesine Ya da LC Waikiki mağazalarına uğrayabilirsiniz. Kampanya ve fırsatlar için tıklayın.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Mehmet Enes Canan dedi ki:

    Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. Ceyhun Kadir Karamollaoğlu dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  3. Hüner Berk dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz