A101 aktüel ürünler 25 Ocak 2018

A101 aktüel ürünler 25 Ocak 2018

A101 marketlerinde indirim fırsatları Ocak ayının son haftasında da sürecek. A101 25 Ocak 2018 Perşembe günü 7 bini Aşkın şubesinde indirim reyonları aşağıda kataloglarını vereceğimiz kampanyalı ürünler getirecek nokta 9 yüzden fazla ilçede binlerce şubesiyle Türkiye’nin en büyük ve en geniş Marketler Zinciri olma özelliğini gösteren A101 marketlerinde indirim Rüzgarı devam ediyor. A101 Haftanın Yıldızları da bu hafta neler var sorusunun cevabını vereceğimiz katalogları inceleyerek görebilirsiniz. Ultra HD televizyonlar, tabletler, akıllı telefonlar ve yüzlerce indirimli A101 kampanyası. teknoloji ürünlerin yanında fırsat kataloglarında Gıda ürünleri ve sağlık ürünleri ile temizlik ürünleri de kampanyalı olarak satılıyor. sizde ürünlerin daha uygun şartlarda size ulaşmasını isterseniz tüm marketler zinciri kataloglarını yayınladığımız sayfaları ziyaret ederek diğer marketlerle A101 marketleri kampanyalı fiyatlarını ve indirimli ürün tercihlerini karşılaştırarak bütçenize en uygun olanı ekonomimize en değer katanı satın alabilirsiniz.

A101 hafta sonu fırsatları indirme gündemden düşmüyor ocak ayının son haftası 20 Ocak 2018 ile 27 Ocak 2018 tarihleri arasında da sizleri yakından ilgilendiren indirimli ürünler geliyor. Türkiye’de ekonominin zor durumda olduğu Asgari ücretin enflasyon altında ezildiği Şu günlerde ekonomide rahat bir nefes alabilmek için ihtiyaçlarınızı A101 marketlerinde en temin edebilirsiniz Bu sizin için ve aileniz için artık katma değer anlamına geldiği gibi Geleceğe yönelik yapabileceğiniz tasarruflarınızın da önünü açacaktır. A101 marketleri FETÖ yani Fethullah Gülen terör örgütü ile ilgili şeklinde haberler gerçeği yansıtmadığı için gönül rahatlığı ile Marketten ve şubelerinden alışveriş yapabilirsiniz paranızın nereye gittiğini bilmek Elbette sizin de hakkınız Bu yüzden alışveriş yaptığınız marketleri inceleyerek daha sonra satın alma işlemine geçebilirsiniz.

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Mustafa Taha Canbek dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 2. Taykut Şen Özen dedi ki:

  Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

 3. Aydın Mert Çelebican dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 4. Burç Erbil dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz