Vodafone iPhone çekilişi başladı. sizde GSM operatörlerinin en mükemmeli Vodafone ile bir Iphone 8 sahibi olabilirsiniz. Vodafone iPhone 8 çekilişine kimler katılabilir sorusunun yanıtını merak edenler için çok geniş bir katılım olduğunu düşünenler için bir uyarımız var bu çekiliş kampanyasına sadece Vodafone kullanıcıları katılabiliyor. Tüm Vatandaşlarımızın Vodafone iPhone 8 çekilişine katılmasını Tabii ki Arzu ederdik ancak ne kadar az katılım olursa iPhone 8’in size çıkma olasılığı o kadar fazla demektir. Peki bu çekilişe nasıl katılacaksınız? Iphone 8 çekilişi için öncelikle Vodafone kurumsal müşterisi olmanız gerektiğini ifade etmiştik karda bunun yanında Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve ardından Vodafone yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var menüsü üzerinden Iphone 8 çekiliş kampanyası ve detaylı bilgi butonuna tıklayıp giriş sağlayarak çekiliş kampanyamıza katılabiliriz.

Detaylı bilgiler içerisinde fırsatı kullan butonu yer almaktadır Bu butona tıklayarak Iphone 8 çekiliş kampanyası tarihleri arasında yer almanız mümkün. Vodafone iPhone 8 çekiliş kampanyası şartlarda baktığımızda kampanya Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi tarafından yapılan izin başvurusu ile 7 Aralık 2017 tarihli illi Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü izniyle başlatılmış bulunmaktadır.

Iphone 8 Vodafone çekilişi ne kimler katılabilir diye tekrar sormaya gerek yok bunun için Tabi ki Vodafone yanımda mobil uygulamasını Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirerek bu uygulama içerisinde bulunan butonlar arasında ile kampanyaya dahil olabilirsiniz. Çekiliş kampanyasında her Vodafone kurumsal müşterisine sadece bir katılım hakkı verilmektedir. Bu katılımları için Ayriyeten ücret talep edilmemektedir. Peki hangi özelliklere sahip ve kaç liralık bir hediye telefon vaat edilmekte? bu çekilişte puan talihliye 3799 lira değerinde Apple IPhone 8 64 GB depolama alanı olan akıllı cep telefonu verilecek olup ikramiyeye hat dahil edilmemiştir.

3 yorum

  1. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

  2. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  3. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir