Emlak kampanyaları 2018 yılına damga vuracak

Emlak kampanyaları 2018 yılına damga vuracak

Emlak kampanyaları 2018 yılında yüzde 10 peşin ödeme koşuluyla 84 ay hiç faiz ödemeden sizi ev sahibi yapabilecek. Emlak konut güvencesiyle merakla Beklediğiniz 2018 yılı Emlak kampanyası ebruli Ispartakule projesi büyük ses getirdi.

Türkiye’nin en büyük projelerinden biri olarak Emlak sektöründe çok konuşulan bu Yatırım için vatandaşın sadece yüzde on peşinat ödemesi yeterli olacak. kalan borç için 84 ay sıfır faizle konut sahibi olabileceksiniz. Ispartakule ebruli projesinin yeni hedefi 7.2 milyar lira ciro olarak belirlendi lüks bir proje olmasının yanında uygun alan ve mütevazi projelerin geliştirilmesi ve hayata geçirmesi gerektiğini ifade eden firmanın yetkilisi Murat kurum 2018 yılı hedeflerini böyle dile getirdi.

İstanbul’da daire sahibi olmak için İstanbul konut ve daire fiyatları dip noktada olarak telaffuz edilirken İstanbul genelindeki konut fiyatlarının daha da düşebileceği öngörüsünde bulunan Emlak Konut ebruli Ispartakule projesi içinde geleceğin en büyük projelerinden biri ifadesi kullanıldı. Emlak kampanyaları takip edenler için İstanbul’da Yeni kampanyalar ve indirimli daire satışları ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. İstanbul Proje lansman ile Ankara, İzmir ve yapımları başlayacak olan yeni emlak projeleri ve Gayrimenkul girişimleri için 2018 yılında da sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz

Etiketler: , ,

Yorum Yaz