İpekyol Anneler Günü Hediye Kampanyası

2018 yılı anneler günü hediyeleri ve hediye kampanyaları için ilk açılışı İpekyol markası yaptı. İpekyol anneler günü kampanyası 2018 yılında da annesini sevindirmek isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Anneler günü için 26 Nisan 2018 tarihinden itibaren başlayan kampanya 13 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek. Siz de indirim kampanyasından faydalanarak anneler günü hediyesi alma arzusu içindeyseniz bu tarihler arasında alışverişinizi yapabilirsiniz.

İpekyol kadın giyimi ve kadın aksesuarlarında alışveriş için siz de İpekyol mağazaları ve ipekyol.com.tr’den yapacağınız her 600 TL’lik alışverişinizde 200 TL, her 1000 TL’lik alışverişinizde 400 TL Hediye çeki kazanarak indirimli alışveriş yapmanın keyfine varın. Anneler günü 2018 kampanyaları kampanyamerkez.com’da diğer marka ve mağazalarla da devam edecek sakın kaçırmayın..

İpekyol anneler günü kampanyası 26 Nisan – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında İpekyol Mağazaları ve ipekyol.com.tr internet sitesinde 2018 İlkbahar Yaz Sezonu ürünlerinde geçerlidir.

2 yorum

  1. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  2. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir