Nestle Classic Audi çekiliş kampanyası

Nestle Classic Audi çekiliş kampanyası

2018 yılı Audi çekilişi ile Nestle Classic markası gündem belirlemeye devam ediyor. 1 Ocak 2018 tarihi ile 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında çekiliş kampanyasına katılımlar alınmaya devam edilecek. Nestle çekilişinde hangi marka Audi verilecek ve Audi kaç lira değere sahip bir otomobil olacak? Tüm bu soruların yanıtını detaylarda çekiliş kampanyası içeriğinde bulabilirsiniz. Nestle Audi çekiliş kampanyasına cep telefonlarından SMS yoluyla katılabileceğiniz gibi ücrtetsiz olarak da cikolatam.com adresindeki formu doldurarak da çekilişe katılabilirsiniz. Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone için çekilişe katılım ücreti KDV ve ÖİV dahil 0,65 olarak belirlenmiştir. Ancak siz ücretsiz katılım formunu doldurup göndererek de bedava katılabilirsiniz bu çekiliş kampanyasına. İkramiye kazananların şifrelerin olduğu ürün ambalajlarının ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kampanyaların ve indirimlerin en eski adreslerinden kampanyamerkez.com sizlerin çekilişlerle ücretsiz bir şekilde bir şeyler kazanabileceğiniz çekiliş kampanyaları devam ediyor. Nestel çekiliş kampanyası son yıllarda dikkat çeken bir kampanya oldu. Audi çekiliş çok fazla yapılmıyordu. Artık Nesle Classic ile sizin de bir Audi marka otomobiliniz olabilir. Çekilişler henüz bitmedi sizin de şansınız devam ediyor.

Nestle Audi 2018 çekilişine nasıl katılabilirim?

Yukarıda da verdiğimiz kampanyalı promosyonlu ürünlerden çıkan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 numaralı kampanya hattına kısa mesaj ile gönderenlere veya www.cikolatam.com (ücretsiz) internet sitesindeki forma şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgilerini girenlere çekiliş hakkı verilecektir.

Çekilişte ne verilecek?

1 kişi satış bedeli 163.395,00 TL olan Audi A3 Sedan 1.0 Turbo FSI 116hp Dynamic S Tronic PI 2017 Model Otomobil ikramiyesi

33 kişi satış fiyatı 5.192 TL olan iPhone 8 64 GB Cep Telefonu

Nestle Audi 2018 çekilişi ne zaman yapılacak?

Çekiliş 22.05.2018 tarihinde, saat 11.00’da Levent Mah. Ülgen Sok. 4.Gazeteciler Sitesi A3/8 Blok No:40 Beşiktaş/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Çekiliş sonuçları ne zaman ve nerede ilan edilecek?

Nestle Audi çekiliş sonuçlarına göre kazanan talihliler 28.05.2018 tarihinde kampanyamerkez.com adresinde ve aynı günkü Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. İstanbul olarak değişecektir.

“Nestle Classic Audi çekiliş kampanyası” için 1 yanıt

Bir cevap yazın