Bim 18 Mayıs 2018 aktüel ürünler

Bim 26 Haziran 2018 Salı aktüel fırsatları

Bim indirim 18 Mayıs 2018 cuma günü neler kampanyaya girecek sorusunun cevabını herkesten önce veriyoruz. 18 Mayıs Bim marketlerinde indirim reyonunda satılmaya başlanacak bu haftanın kampanyalı ürünlerini araştırdık. Bim mağazalarında ve Türkiye’deki tüm şubelerinde aynı anda satışa sunulacak aktüel fırsat ürünlerinde teknolojik ürünler başı çekiyor ve kadınların rağbet göstereceği güncel indirimli ürünler var.

Bim marketleri fırsat gününe özel olarak hazırladığı yüzlerce hesaplı ürünün bulunduğu aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Her hafta yapmış olduğu kampanyalar sayesinde müşterileri hesaplı alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Bim 18 Mayıs 2018 cuma günü bütçenizi zorlamadan rahatlıkla alabileceğiniz binlerce ürün çeşidiyle her zaman olduğu gibi vazgeçilmez hale geliyor.

Haftalık ihtiyaçlarınızın yanı sıra günlük ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamanıza olanak sağlayan Bim marketleri, Türkiye‘nin neresinde olursanız olun tüketicilerine her yerde hizmet verebilmektedir. Her zaman olduğu gibi ses getirecek büyük indirimleri alıcılarıyla buluşturmayı başarıyor. 18 Mayıs 2018 Bim kampanya günlerine özel olarak hazırlanan aktüel ürün broşüründe hangi fırsatlar var diye dilerseniz biraz kataloğu inceleyelim. Oldukça sık talep gören ürünler bazı haftalarda reyonlarda tekrar yerini alabilmektedir. Toplumumuz tarafından oldukça sık sevilen ve fazlaca ziyaretçisi olan mağaza tüketicilerinin isteklerini her hafta karşılamayı başarıyor. Bim şubelerinde satılan kaliteli ve markalı ürünleri uygun etiket fiyatlarıyla satışa sunarken aynı zamanda yeni bir çok ürünü de reyonlarında sergiliyor. Toptan fiyatına perakende satışlarıyla Bim market indirim dönemlerinde adından oldukça sık söz ettirmeyi başarıyor. Zengin ürün çeşitliliği sayesinde müşterilerin isteklerini karşılayabilen marketler zinciri bu sayede bulunduğu bölgede yoğun talep görebiliyor. Vatandaşlar için fırsat günlerini alışkanlık haline getirmeyi başarabilen mağaza, bu hafta yayınladığı kataloglarla oldukça fazla ses getirecek gibi görünüyor. Reyonlarındaki ürünlerin kaliteli oluşu ve çeşitlilik bakımından da oldukça zengin olması tüketicileri Bim mağazaları ilgi çeken bir diğer unsur olarak göze çarpıyor.

BİM 18 Mayıs 2018 Salı aktüel ürünler

Bim cazip fırsat günlerinde vatandaşlara özel olarak marketlerde satışı yapılacak olan ürünlerin belirli bir kısmı stoklarda sınırlı sayı ve renkte olacağından erken saatlerde Bim aktüel mağazalarını ziyaret etmek gerekmektedir. 18 Mayıs 2018 günü Bim mağazalarında bu hesaplı ürünlerin güncel listesini öğrenmek için bizi takip etme devam edin.

Bim de bu haftanın aktüel ürünleri avantajlı fiyatlar ile sizlerle; Lg markasının Ph1 Bluetooth Hoparlör 89,00 TL, Her telefona uyumlu Trust Taşınabilir Şarj Aleti 10.000 mha 39,90 TL, 3,5 mm girişli Earoods Kulaklık 49,90 TL, Usb bağlantılı Adaptör 39,90 TL, Usb Kablo 2 Metre 49,90 TL, Boyama Seti 34,90 TL, karta taksit imkanı sunulan Kırıcı Delici Matkap 149,90 TL, Lazerli Daire Testere 139,90 TL, Hassas ölçümlerde kullanılan Lazer Metre 89,90 TL, Bayanların sıkça sorduğu Mama Sandalyesi 44,50 TL, Yaz aylarına yaklaştığımız bu dönemde annelerin sıkça sorduğu ürün olan Bebek Arabası 129,90 TL, Römorklu Pedallı Traktör 125,00 TL, İlk arabam 49,90 TL, Boya Püskürtme Makinesi 65,00 TL, Herkesin merakla beklediği Vestel Venus v4 825,00 TL den başlayan avantajlı fiyatlar ile 18.05.2018 tarihinde Bim mağazalarında sizleri bekliyor.

BİM 8 Mayıs 2018 Salı aktüel ürünler

“Bim 18 Mayıs 2018 aktüel ürünler” için 6 yanıt

Bir cevap yazın