A101 market indirim kataloğu 10 Mart-17 Mart 2018

A101 market indirim kataloğu 10 Mart-17 Mart 2018

A101 indirimli kataloglarında güncel fırsatlarda bu hafta da çok güzel ürünler yer aldı. 10 Mart 2018 Perşembe günü indirim reyonlarında Haftanın Yıldızları var. Peki yıldızlı alışverişleriniz için fırsatları kaçırmamanızı öneririz. Bu hafta A101 cumartesi ve pazar günlerinizin vazgeçilmez kampanyalarından siz de istifade edebilirsiniz. A101 marketler zinciri dünyanın en büyük mağazalar zinciri arasına girmeyi başardı. Türkiye’de de en büyük marketler zinciri olan mağazanın FETÖ ya da Fethullah Gülen gibi gruplarla bağlantılı olduğu iddiaları gündeme gelmiş ve sonrasında marketin bu oluşumla alakasının olmadığı açıklanmıştı. 15 Temmuz 2016 sonrası hızla yükselişe geçen mağazanın Bim ve Şok market gibi rakipleri ile arasını açtığı ortaya çıkmıştı. Peki indirimli kataloglarda bu hafta neler olacak?

10 Mart perşembe günü itibari ile reyonlara gelen ürünlerin içinde soslu çerez ve Torku fındık kreması başta olmak üzere onlarca ürün var. Özel Doğuş Çay için tam sayfa ilan verildi. Çay fiyatları 2018 yılında yükselişe geçmişken indirimli çay almanız sizin avantajınıza olacaktır.  Özel katalogda yer alan çay fiyatı ne kadar diye merak edenler için ürünü ve fiyatını içeren kataloğu da aşağıda paylaşacağız. Öncü marka pul biber de indirimli olarak satışa sunulacak. biber fiyatları kilogram olarak 2018 yılında daha da artarken Öncü pul biber fiyatında kampanyayı görenler şaşaıracak. Ekşi Sözlük yazarlarınca Pınar ürünlerini boykot çağrısı da yapılırken A101 marketlerinde bu ürünün indirime girmesi de tesadüf olmadı. Pınar ürünleri içinde ayran fiyatlarında başlatılan kampanya için de kataloğumuzu inceleyebilir, diğer marketlerin fiyatları ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

A101 market indirim kataloğu 10 Mart-17 Mart 2018

A101 haftanın yıldızları broşüründe domates, salatalık ve kaşar peyniri gibi ürünlerin fiyatlarında da indirime gidildiğini görüyoruz. A101 sosisler ve zeytinler kahvaltılık ürünler olarak değerlendirilebilir.  Kaşar peynirlerinde küflü ürünlerin yeniden eritilip satılacak güncel kaşarlara katılması olayı ile gündeme gelen ürünün bazı ünlü marketlerde de satılmakta olduğu haberi üzerine vatandaş hangi marka kaşarın usulsüz olarak marketlere satıldığını merak ediyor. Manisa‘da üretilen kaşar peynirleri üzerinde mi bir algı operasyonu yapılıyor yoksa gerçekten de kaşar peynirlerinde bir hile ve insanların sağlığı ile oynama olayı var mı? Evet bugün İhlas Haber Ajansı tarafından servis edilen habere göre ünlü marketler zincirlerinde de satılan bir markanın küflü kaşarları harmanlayıp satması üzerine Sağlık Bakanlığı’nın da konu ile ilgili inceleme başlattığı haberleri geldi.

a101-10-mart-2018-guncel-kataloglar-3 a101-10-mart-2018-guncel-kataloglar-2

A101 aktüel ürünler 10 Mart-17 Mart 2018

A101 marketlerinin Çok Al Az Öde kampanyasında hangi ürünleri fazlaca alırsanız fiyatların düşeceğini merak edenler için güncel broşürü yayınlıyoruz. Mart 2018 A101 kataloglarının tümünü sayfamız kampanyamerkez.com’dan takip edebilirsiniz. Troku Frema A101 indirimli ürünlerinden biri. Torku Frema Fındık Kreması tek alımlarda 9,95 TL’iken ikili alımlarda Çok al az öde kampanyası ile tane fiyatı 5,75 TL’dir. A101 81 vilayet ve 900 kazada faaliyetlerini sürdürürken vatandaşın da bu marketlerin ürünlerine yoğun ilgi gösterdiğine şahit olmaktayız. Bazı vatandaşların sosyal medya hesaplarından A101, Şok ve Bim gibi oluşumlara tepki gösterdiği de biliniyor. Marketçiliği ve bakkalcılığı bitirmekle itham edilen marketler zincirleri ileride büyük bir sorun olur mu belli değil ancak, AVM’lerdeki mağazacılığın çok çok ötesinde ve vatandaşın da takibinde olan mağazalar olduklarını biliyoruz. Çerezya Soslu Cips sevenler için de çok al az öde kampanyası uygulandı. Yörsan sütlerde de yüzde 50’ye varan indirim imkanından yararlanabilirsiniz. Süt fiyatları 2018 yılında da artınca vatandaş A101 sütlerine akın akın geliyor. A101 indirim kataloğunda tavsiye edebileceğimiz ürünlerden biri de Pantene şampuan çeşitlerinde başlatılan kampanyadır. Bu kampanyanın hangi ürünlere uygulanacağını marketlere giderek de detaylı öğrenebilirsiniz.

a101-10-mart-2018-guncel-kataloglar-1

 

 

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Hüseyin Serkan Erkekli dedi ki:

    Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz